Вся правда про мінеральну косметиці

мінеральна косметикаЗавдяки мінеральній косметиці макіяж буде виглядати дуже природно!

Змист

Відео: тестуємо ЛЮКС: ELLEBOX БЕРЕЗНЯ, ВСЯ ПРАВДА

Улюблена голлівудськими актрисами мінеральна косметика тепер доступна для кожної з нас.

Що таке мінеральна косметика?

мінеральна косметикаТака косметика зроблена з дрібнокристалічних найчистіших мінералів.

Відео: Вся ПРАВДА про iPhone 5: ПЕРЕВАГИ і НЕДОЛІКИ, чохли і програми

У ній не міститься хімічних речовин: консервують засобів, ароматичних субстанцій, масла, воску і тальку.
Мінеральна основа під макіяж, пудра і тіні найчастіше представляють собою порошок (деякі марки пропонують також пресовані мінеральні пудри). До їх складу входять мінерали, наприклад оксиди цинку і титану, слюда і кольорові пігменти натурального походження. Завдяки додаванню слюди косметичні засоби наносяться рівним щільним шаром, надаючи шкірі матовий, сатиновий або перламутровий відтінок (слюда заломлює світло).

Розсипчаста консистенція мінеральної косметики дозволяє поекспериментувати і змішати пудри різних відтінків, щоб отримати ідеальний тон, що підходить вашій шкірі.

Ви самі можете зробити незвичайні тіні, поєднуючи різні відтінки. Чим менше накладіть шарів кожного засобу, тим більш природним буде ефект.мінеральна косметика

Кому підходить мінеральна косметика?

Мінеральна косметика підходить для чутливої шкіри, схильної до почервоніння або з висипом вугрів. Можете наносити їх відразу після косметичних процедур, наприклад після микродермобразии.

Відео: Вся правда про косметику. (Програма НТВ)мінеральна косметикаЛегка, як хмарка, основа під макіяж, пудра або рум`яна не закупорюють пори, і шкіра вільно дихає.

Що міститься в мінеральних засобах оксид цинку володіє антибактеріальним впливом і регулює саловиділення. Крім того, мінерали прискорюють відновлення шкіри. Мінеральні кошти приховують нерівності, плями на шкірі і почервоніння.

Як користуватися мінеральної косметикою?

Тіні, тональна основа, пудра наносяться на шкіру, попередньо зволожену кремом, пензликом середньої жорсткості (широкої, з натурального волосся). Занадто м`який ворс набирає багато пудри, яка потім обсипається, а надто жорсткий може викликати роздратування.

Для нанесення тіней використовуйте плоску закруглену пензлик. Якщо у вас почервоніння на шкірі, використовуйте мінеральний коректор зеленого або золотого кольору, а потім наносите пудру.

Поділися в соц мережах: