Кокосове масло для волосся: маска з кокосового масла

Кокосове масло - це рослинна жирне масло, яке отримують з копри. Воно виготовляється шляхом гарячого пресування свіжої висушеної м`якоті кокоса.

Змист

Кокосове масло застосовується не тільки в миловарінні і в засобах по догляду за шкірою обличчя і тіла, а й як засіб по догляду за волоссям. Кокосове масло є базовим рослинним маслом, тому застосовується як в якості інгредієнта для готових масок і шампунів для волосся, так і в якості самостійного засоби по догляду за волоссям.

Маска для волосся з кокосового масла

  • Для цього кокосове масло нагрівається на водяній бані, потім в нього додається ефірне масло троянди і розмарину.
  • Наноситься кокосове масло на сухі немиті волосся на 1-2 години під шар плівки, все це накривається нагрітим рушником.
  • Через покладений час маска змивається шампунем.
Маска з кокосового масла робить волосся більш слухняними, блискучими, волосся також після неї перестають електризуватися, тому маска підходить для догляду за волоссям, особливо в зимовий час. Кокосова маска захищає волосся від втрати білка при митті волосся шампунем. Якщо застосовувати таку маску регулярно, то волосся стає набагато густіше, запобігає перетин і ламкість волосся.

Відео, як використовувати кокосове масло для волосся:

Масло кокоса володіє відмінними проникаючими властивостями. Воно чудово вбирається волоссям, допомагає зберегти вологу, заповнює собою зруйновані ділянки стрижня волосся. При дуже великій сухості волосся після їх миття і повного висихання, на них за допомогою гребінця наноситься невелика кількість кокосового масла і рівномірно розподіляється по всій довжині. Волосся від цієї процедури стають еластичними, пружними і сильними.

Ви вже пробували використовувати кокосове масло для волосся і маски з ним? Діліться в коментарях!

Поділися в соц мережах: