Натуральна косметика. Вся правда про неї + факти

Відео: Вся правда про Косметиці. Середовище проживання

Змист

У наш час натуральна косметика випускається в масовій кількості. На прилавках магазинів, навіть не спеціалізованих, цей товар вже не рідкість. Для прикладу можна навести, лосьйони з ромашки, або крем з різних ягід, що ростуть і не ростуть на просторах нашої країни. В цілому це альтернатива хімічної косметики, однак, і та й інша має цілий ряд плюсів і мінусів, які ми розглянемо в даній статті.

Натуральна косметика. Вся правда про неї + Факти

Будь-яка косметика, в тому числі і натуральна ділиться за своїм складом на дві основні частини - активні інгредієнти і основна частина. Активна - це, що нам віщає реклама з телевізорів, радіо, інтернету, газет, білбордів і плакатів - цілюща сила ромашки зніме роздратування, а смородина омолодить вашу шкіру. Що стосується основи - це вже так звані властивості споживача, який відповідає за його поглинання, густоту, запах і так далі.

Ось саме основа - це суцільна хімія і синтетика, що складається з консервантів, зволожувачів та інших далеко не природних речовин. Реклама була зроблена, щоб продавати товар, і як правило вона дуже хитро бреше, роблячи акцент на реально діючих факторів, відводячи увагу від основної суті.

Натуральна косметика. Вся правда про неї + Факти-2 Натуральна косметика. Вся правда про неї + Факти-3

Відео: 50 ФАКТІВ ПРО МЕНЕ | МАР`ЯНА РВ | (*`)` *)
Приклад: Смородина поверне вашої шкіри колишню молодість. Це факт. Така властивість у неї є, але ось ефективність цієї властивості в сукупності з хімічною основою - вже ставиться під сумнів. Найпоширеніший приклад - це Шведська косметика Oriflame. Хоча насправді таких марок дуже багато, в тому числі і наших російських.

Творці цих «натуральних» брендів запевняють, і навіть пишуть на своїй продукції, що натуральних компонентів в цьому тюбику (флаконі) - від 70-100%. У деяких випадках, це дійсно так, але на практиці - це не більше, ніж рекламний трюк. Приблизно в 6 з 10 випадків. Є фірми, які намагаються і знаходять гідну природну заміну хімії. Однак. У будь-який натуральної косметики - так чи інакше присутній певний відсоток хімії, хоча б для того, щоб вона довше зберігалася, використовуються консерванти.

Як відрізнити натуральну косметику від звичайної

По-перше - якщо це масовий бренд, і товар масово рекламується скрізь, де тільки можна - це головна ознака підробки (в кращому випадку), або ж банального обману. Суть проста - коли проводиться багато товару, в будь-якому випадку, швидко він не продасться, звичайно ж, якщо це не iPhone 5 &# 128578; А значить, доведеться додавати масу консервантів, щоб до споживача він дійшов безпечним.

Натуральна косметика. Вся правда про неї + Факти-4 Натуральна косметика. Вся правда про неї + Факти-5

Маркетологи відразу прораховують мінімальний термін, який включає в себе транспортування, доставку на склади і розподіл по точках. Весь цей час, і справжня косметика з натуральних інгредієнтів, просто не витримає стільки часу, тобто в ній почнеться природний процес зародження мікроорганізмів, які не безпечних для людини.Особливо це стосується китайської косметики. Краще не замовляйте її по інтернету.

Незалежні дослідження продукції компанії Faberlic, показали, що в її косметиці, дійсно здебільшого містяться компоненти тваринного і рослинного походження. Однак, навіть це далеко не натурально. Це слово вбили за якихось 40 років в голову дівчат наступних за своєю красою західні маркетологи. За фактом, вона не сильно відрізняється від звичайної, хіба що ціною, в більшу або в меншу сторону, в залежності від випадку.

Натуральна косметика. Вся правда про неї + Факти-6 Натуральна косметика. Вся правда про неї + Факти-7

Так що, якщо ви хочете користуватися виключно натуральною косметикою, то не довіряйте рекламі і тому, що продають в магазинах. Більш менш хороший товар, можна знайти в аптеках, інший же альтернативний варіант - готувати її самої вдома. Це не так складно, як може здатися. В інтернеті є маса рецептів.

Пробуйте. Дійте. Будьте красивою і вічної молодий.

Поділися в соц мережах: