10 Міфів про косметику, спростованих часом

Слід визнати, що розвиток науки відбивається абсолютно на всіх галузях, пов`язаних з життєдіяльністю людини. Це в повній мірі відноситься і до косметології. Однак найчастіше ми дотримуємося стереотипів, які були сформовані за часів наших бабусь і мам, а ось наскільки вони справедливі, ми і спробуємо розібратися разом з вами.

10 міфів про косметику, спростованих часом

Міф 1. Новинки косметики - це лише рекламний хід

Думка, що все, що можливо вже давно придумано - абсолютно помилково, так як наукою зроблені практично сенсаційні відкриття в області вивчення життєдіяльності клітин, відбувається розвиток нанотехнологій і розшифрований геном людини, але ж всі ці відкриття було використано і в косметології. Прикладом можуть служити крему, у складі яких задіяний живий термопланктон, кошти, які надають не тільки омолоджуючий ефект на шкіру, але і здатні зберегти і підтягнути лінію овалу обличчя, наприклад. Все гучніше лунають розмови про дерматогенетікі, за допомогою якої стане можливим виправлення дефектів, закладених на рівні ДНК.

10 міфів про косметику, спростованих часом

Міф 2. Креми - марна засіб

Ті, хто вважає вплив кремів суто поверховим, глибоко помиляються.

По-перше, такі компоненти, як натуральні стовідсоткові ефірні масла мають здатність проникати на міжклітинний рівень, надаючи харчування і регенеруючу дію зсередини, без всяких нанотехнологій.

По-друге, ні в якому разі не можна недооцінювати ті ж нанотехнології - за останні пару років на ринку з`явилися кошти з настільки мікроскопічними елементами, що вони абсолютно безперешкодно проникають всередину клітин.

По-третє, основним досягненням науки в косметології - це креми і сироватки, які мають цілеспрямований вплив. Вони впливають не на всі шари шкіри, а проникаючи на певний рівень, запускають природні процеси регенерації.

Міф 3. Макіяж завдає шкоди
Косметика першого покоління дійсно не сприяла догляду за шкірою, а скоріше навпаки - погіршувала стан шкіри, закупорюючи пори, викликаючи алергічні реакції і т.д. Однак до декоративної сучасної косметики це не має ніякого відношення. Наприклад, в губну помаду додаються спеціальні зволожуючі олії і поживні елементи, які доглядають за ніжною шкірою губ. При виробництві туші використовуються компоненти, що роблять її гіпераллергенной, а так само включаються елементи, що живлять і зволожуючі вії. Тональні ж основи дозволяють вільно дихати шкірі.

Головна умова застосування декоративної косметики - це обов`язкове змивання її перед сном.

10 міфів про косметику, спростованих часом

Відео: Навколишнє середовище - Косметика

Міф 4. Недорого - означає неефективно

Звичайно, косметична продукція брендових марок відрізняється чималою вартістю. Причиною для цього служать істотні капіталовкладення, витрачені на дослідницьку діяльність. З іншого боку - навіть бренди зі світовим ім`ям випускають і лінії бюджетної косметики, призначеної для більш широких мас користувачів. При цьому при її створенні також використовуються новітні досягнення. Крім того, основні досягнення науки, виражені в реальних формулах, доступні для загального застосування, чим і користуються всі косметичні компанії. Існують, звичайно, секретні формули і розробки, які застосовуються при створенні косметики «еліт» класу.

Міф 5. Неминучість парабенівВикористання консервантів здається неминучим при виробництві косметики. Однак, деяким виробникам вдалося довести зворотне, так як існують абсолютно нешкідливі і навіть деякі корисні речовини, які є природними консервантами - наприклад, натуральні ефірні масла, екстракти деяких рослин, окремі метали і мінерали. Ще один засіб, що сприяє уникненню «парабанізаціі» - розвиток сучасних пакувальних технологій. Прикладом може служити вакуумна упаковка, яка не вимагає застосування цих самих парабенів. Косметика без використання в процесі виробництва парабенів має менший термін придатного застосування, але ж насправді з баночкою крему, наприклад, ми здатні впоратися менше ніж за 6 місяців.

10 міфів про косметику, спростованих часом

Міф 6. Зберігання вбиває користь

Незважаючи на те, що розвиток сучасних технологій дозволяє зберігати косметичні засоби, що містять навіть рослинні екстракти і фізіологічну морську або термальну воду, слід визнати, що терміни їх зберігання не перевищують шести місяців. Коли мова йде про кошти, приготованих в домашніх умовах (масках, ванночках і т.д.) ми можемо бути впевненими в їх свіжості і натуральності. Але сьогодні досягнення косметичних фірм-виробників пропонують нам засоби, які може бути і більш трудомісткі у використанні, але дадуть вам упевненість в їх натуральності. Ви зможете самостійно змішати необхідну дозу крему для догляду, витративши на це в середньому близько 15-20 хвилин. У випадку ж з іншим кремами, ми рекомендуємо традиційні правила використання - щільне закриття кришки, зберігання в прохолодному місці і уникати контакту крему в баночці з руками, тобто наносити його за допомогою спеціальних одноразових пристосувань.

Міф 7. Догляд можливий тільки зовніПринцип косметичного догляду сприймається тільки як зовнішній вплив, хоча існує і поняття внутрішнього догляду, відоме ще з часів стародавньої античності. Головним підмогою в цьому виступають формули біодобавок. Ця ідея відрізняється одночасною простотою і сучасністю. Що стосується її результативності, то без сумніву, вплив в двох напрямках - зовнішнє і внутрішнє - дає подвійний ефект, скорочуючи при цьому часовий фактор впливу на процеси відновлення волосся, нігтів, пружності та еластичності шкіри і т.д.

10 міфів про косметику, спростованих часом

Міф 8. Прояви стресу невідворотні

Той факт, що стресова ситуація знаходить зовнішній прояв через шкіру, давно не викликає ні у кого ніяких сумнівів. Тому питання про ефективності різних косметичних засобах у боротьбі з проявами саме емоційно-психологічного характеру дуже актуальне. Хіба можуть креми впоратися з результатом перевтоми, нестабільного емоційного стану і т.д.? Інноваційними можна назвати розробки провідних косметичних компаній по лінії кремів, сироваток та інших засобів з позначкою «антистрес». Вони здатні надати цілком дієву допомогу і повернути шкірі початковий здоровий вигляд. Це як швидка допомога для нашого організму.

Відео: Краса вимагає жертв.Міфи і правда про косметіке.Тайни світу

Міф 9. Зморшки не прибрати

Раніше, коли косметичний догляд не мав можливість глибокого проникнення в епідерміс, що з`явилися зморшки дійсно були практично нерозв`язною проблемою. Але на сьогоднішній день питання з «гусячими лапками» навколо очей, дрібних зморшок і навіть серйозних заломів цілком вирішувані. У нас на озброєнні є інструмент для відновлення продукування клітинами власного колагену і еластану. Для цього використовуються новітні технології 3D-зволоження, коли на кожному шкірному підрівні підключається певний реагент, існує можливість регулювання гормонального фону шкіри, відбувається активне використання гіпоалергенного колагену і т.д.

Відео: Руйнівники легенд.Міфи МакГайвер (MythBusters.MacGyver Myths)

10 міфів про косметику, спростованих часом

Міф 10. Фарбування псує волосся

Сучасні фарби для волосся знаходяться на абсолютно іншому рівні, ніж їх попередниці. Вони завдяки своїм хімічним складом надають значно менший вплив на волосся, так як практично всі виробники збагачують склад заспокійливими, доглядають, що живлять і зволожуючими компонентами.

Існують навіть фарби для волосся, в складі яких не беруть участі важкі шари, і навіть якщо вони мають не настільки довговічний ефект, їх м`який вплив є безперечною перевагою.

Поділися в соц мережах: