Термін придатності косметики - як його продовжити?

Термін придатності косметики говорить про те, до якої дати можна використовувати косметичний засіб.

Але дата вказується, тільки якщо термін придатності менше 30 місяців.

На косметиці, термін придатності якої більше 30 місяців, зазначення дати не є обов`язковим.

Позначення на упаковках косметики відносяться тільки до НЕРОЗПАКОВАНИХ косметичним засобам. Після того як ви почали ними користуватися, «термін життя» косметики скорочується. Дізнайтеся, як правильно зберігати креми, помади і туші, щоб продовжити їх термін придатності.

Символи на етикетках

  • М6 на кремі означає, що виробник гарантує безпечне використання крему протягом 6 місяців.
  • знак «Е» - Це обсяг в грамах або мілілітрах.
  • Зображення руки на книжці закликає ознайомитися з інструкцією.

Відео: Як можна зберігати косметику

Термін придатності косметики - крем і молочко

Після того як ви відкрили упаковку крему, термін його придатності становить 6 місяців.

Відео: Термін придатності косметики

Молочко і бальзами для тіла можна використовувати, поки вони не закінчаться. Косметичні засоби для або від засмаги слід викинути після закінчення сезону. Вони схильні до дії сонячних променів, що робить їх фільтри неефективними.

Купуйте креми в невеликих баночках з лопаткою або у флаконах з дозатором. Це запобігає проникненню бактерій в крем.

Препарати з активними речовинами зберігайте в темному прохолодному місці. Потрібно терміново викинути косметичний засіб, якщо його запах став неприємним або кислуватим. На поверхні, що зіпсувалося крему утворюються крапельки води або жовтуватий наліт.

Термін придатності косметики - тональний крем
Термін придатності цієї косметики від 3 до 6 місяців. І чим менше в їх складі води, тим довше можна їх зберігати.

Відео: Як визначити термін придатності косметики

Найбезпечніше користуватися тональними засобами в тюбику або пляшечці з аплікатором. Тональний крем в баночках псується швидше, якщо брати його пальцем, а не лопаткою. Ретельно закривайте баночку з кремом після кожного використання.

Зберігайте тональні креми в темному холодному місці. Потрібно терміново викинути флюїд, який змінив консистенцію і дивно пахне. Білі цятки на поверхні крему - вірна ознака, що косметичний засіб зіпсувалося.

Термін придатності косметики - туші і олівці

Термін придатності туші з дня використання - не довше 3-ех місяців. Туші з часом густішають, а на щіточці осідають бактерії.Після кожного використання мийте щіточку, вставляйте її в тюбик різким рухом (тоді у флакон не потрапить повітря). Чи не розбавляйте туш водою або слиною.

Олівці для очей та брів мають термін придатності до року. Їх слід викручувати після кожного використання і точити раз в тиждень.

Відео: Термін придатності косметики. Моя думка

Потрібно терміново викинути загусла туш, яка обсипається з вій, адже вона може потрапити в очі і викликати роздратування. Білий наліт на олівцях - привід відправити їх у відро для сміття.

Термін придатності косметики - помади і блискиТермін придатності помади і рідких блисків від 8 місяців до 2 років. Менший термін придатності мають пудровие помади, які містять швидко висихає силікон.

Найкраще наносити помаду пензликом або аплікатором, НЕ викручуючи всю помаду (через вплив світла вона швидше псується).

Ніколи не беріть помаду у подруги, адже її бактеріальна флора відрізняється від вашої (це негігієнічно і може бути небезпечно для здоров`я). Потрібно терміново викинути помаду, якщо вона змінила колір, стала твердою або скочується при нанесенні. Відмовтеся від використання загустілого блиску.

Термін придатності косметики - пудри і тіні

Розсипчасті, компактні пудри, рум`яна і пресовані тіні - найстійкіші косметичні засоби. Якщо в них не потрапить волога, то їх термін придатності буде близько 3 років, а деяких навіть до 5.

Після кожного використання промивайте пензлик або аплікатор. Зберігайте в пудрениці захисну плівку, що відокремлює пудру від пушку. Завдяки цьому ви не перенесете на косметичний засіб надлишки поту і жиру з пушки.

Потрібно терміново викинути пудру і рум`яна, якщо вони залишають на обличчі плями або наносяться нерівномірно. Якщо розсипчаста пудра або тіні прилипають до кришечці або скочуються, вони непридатні до використання.

Не використовуйте косметику, у якої закінчився термін придатності. Вміщені в ній консерванти перестають діяти, і речовини починають розкладатися.

Навіть якщо препарат не виглядає зіпсованим, він втрачає свої корисні властивості. Прострочена косметика може викликати роздратування.

Поділися в соц мережах: