Чоловіча весільна мода - компроміс між традиціями і новинками у сфері стилю

Чоловічий костюм для весілля - непроста головоломка не тільки для самих молодят, але навіть і для стиліста. Адже його складові повинні вдало гармоніювати між собою, доповнювати сукню нареченої, віддавати данину традиціям і бути зручними. Нареченому належить активна роль на весіллі, тому на відміну від нареченої, яка може вибирати як завгодно екстравагантне плаття, він повинен вільно пересуватися і не думати постійно про приведення одягу в порядок. Тому чоловічі весільні сорочки та костюми повинні бути функціональними і зручними.

Змист

Чоловіча весільна мода

традиційні складові
Чи не для кожного чоловіка підбір краватки до сорочки і запонок, туфель, хустки і бутоньєрки до костюму буде легким завданням. Частково цю проблему вирішують весільні набори. Але допомога нареченої або стиліста все одно зайвою не буде. Костюм традиційно доповнюється жилеткою і шиється з шовку, льону або тонкої вовни темних кольорів. У літню пору він може бути світлим. В даний час вітаються експерименти з кольором за умови, що підібраний вдалий ансамбль з сукнею нареченої і аксесуарами.

чоловічі весільні сорочки

екстравагантний вибір

Як костюма для весілля чоловік може вибрати смокінг і фрак, незважаючи на те, що це досить незвично. До останнього варіанту заборонений краватку - його обов`язково потрібно замінити метеликом. Класичне доповнення до костюму - шпилька для краватки, бутоньєрка і запонки. Можна, звичайно, обмежитися і хусткою в нагрудній кишені. Можна обіграти по-новому класичні елементи, включивши в обробку темного весільного костюма світлу рядок або окантовку.

весільні набори

Один з наймодніших кольорів кількох останніх сезонів - синій. Можна вибрати не сам костюм такого відтінку, а сорочку, туфлі або краватку в синій гамі. Класичний крій можна розбавити пастельними квітами - в літній період прийнятні навіть бежевий і блідо-бузковий, а також сірий. У моді завужені брюки, простота і строгість. При виборі актуального фасону все ж не забувайте, що костюм повинен бути практичним.

Поділися в соц мережах: