Стрижки для тонкого волосся - 30 кращих варіантів

Відео: Як вибрати стрижку на тонке волосся

Змист

Тонке волосся - це справжня проблема для багатьох дівчат. Структура волосся віддається у спадок, тому потовщені її будь-якими засобами не вийде.

Тонке волосся вигладять рідкісними, часто сплутується і швидко втрачають форму. А через роботу сальних залоз таке волосся стають важчими і ще сильніше обліплюють голову. Таке волосся не мають обсягу, і чим більше їх довжина, тим більше вони прилягають до голови під силою тяжіння.

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся

Тому не варто намагатися відрощувати тонке волосся довше плечей, також не рекомендується виконувати на них хімічну завивку і освітлення, так як структуру таких тонких волосся дуже легко пошкодити. Однак виправити ситуацію допоможе правильно підібрана стрижка для тонкого волосся.

Стрижки для тонкого волосся

Оптимальна довжина тонкого волосся - трохи нижче плечей. Власницям тонкого волосся необхідно постійно створювати на волоссі обсяг. Чим коротше буде довжина, тим краще волосся будуть тримати обсяг. Довгі ж волосся сильно прилягають до голови. Найпростіший спосіб створити обсяг - формувати їх на мокрих волоссі, легкими збивати рухами долонь, стискаючи і піднімаючи волосся біля коріння.

Найкращий варіант стрижки - це драбинка з довгими пасмами, наприклад, як у Шерон Стоун. Дуже добре виглядає стрижка зі сходами по всій голові, а також прямі рівні зрізи.

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся

Тонким волоссю не підходить филировка волосся. А також негарно виглядають занадто короткі стрижки, коли волосся щільно прилягають до голови і не мають обсягу. Для коротких стрижок на тонких волоссі краще вибирати довжину до мочки вуха або до підборіддя. Візуально така стрижка додає волоссю щільності, а якщо сушити волосся феном і круглою щіткою, вони стануть об`ємніше.

У будь-якому випадку довіряти свої тонке волосся краще тільки професіоналам. Кращою технологією вважається стрижка «гарячими ножицями».

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся
Відмінним варіантом стрижки для тонкого волосся будуть каре або боб. Каре - сьогодні дуже популярно і завжди виглядає модно і свіжо.

Каре може бути різної довжини - від дуже короткого з об`ємною потиличної частиною, до довгого, коли кінчики майже лежать на плечах.

Стрижка для тонкого волосся - боб

Як ніколи сьогодні актуальний для тонкого волосся боб, який багато в чому нагадує стрижку каре. Особливо вигідна для тонкого волосся довжина до плечей, з м`яким округлим контуром стрижки, як у Мірей Матьє.

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся

Стрижка для тонкого волосся - шарами

Якщо у вас тонкі хвилясте волосся, вам відмінно підійде стрижка шарами, таким чином, ви отримаєте більше кучерів і рухливості стрижки, яка стане більш жіночною і м`якою. Завдяки стрижці волосся шарами волосся будуть здаватися більш об`ємними. Але для досягнення відчутного обсягу однієї стрижки також мало. Під час укладання волосся використовуйте уплотняющие муси і пінки для обсягу і сушіть волосся, нахиливши голову вперед і піднімаючи пасма біля коріння. Не варто використовувати для такої стрижки гелі та воски, вони дуже важкі для тонкого волосся.

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся

Стрижка для тонкого волосся - Пікс

Також на тонких волоссі добре буде виглядати стрижка-Пікс, дуже популярна сьогодні в усьому світі. Це стрижка середньої довжини, яка також вимагає додаткової укладання волосся за допомогою мусу. Якщо у вас довге тонке волосся, то краще укладати їх в пучок або хвіст або розпустити волосся і прибрати їх назад за допомогою обідка. Відмінно вписується в образ і створює ефект густоти волосся - звичайна чубчик. За рахунок неї волосся не здаються рідкісними. Особливо добре виглядає довга пишна чубчик.

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся

Укладання стрижки для тонкого волосся

Зрозуміло, варто відзначити, що для додання волоссю об`єму мало просто зробити стрижку, тонке волосся потребують укладанні.

Відео: Варіант зачіски для тонкого волосся

Використовуйте спеціальні пінки, муси і спрей, які додадуть волоссю легкості та об`єму і ущільнять волосся. Дуже природно і динамічно виглядають волосся, завиті за допомогою бігуді і розчесані НЕ щіткою, а руками. Також тонке волосся потребують частого миття з використанням шампунів для обсягу. Намалювати голову потрібно один раз, і дуже ретельно змивати шампунь. Шампуні для обсягу допоможуть зробити волосся більш пишними і пружними, завдяки вмісту в них кератину. Обполіскуйте волосся мінеральною водою, це також додасть додаткового обсягу.

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся

Забарвлення тонкого волосся

Візуально надати стрижці обсягу допоможе грамотна забарвлення тонких волосся. Світле волосся завжди виглядають об`ємніше, ніж темні.

Власницям тонкого волосся слід уникати однотонного рівномірного фарбування в один тон. Така стрижка виглядає плоско. Вибирайте фарбування, де використовуються 2-3 близьких один одному тону, де більш світлі відтінки перемішуються з темними. Таке фарбування зробить стрижку об`ємною.

Блонд, що переливається золотистими відблисками, також вирішить проблему тонкого волосся і зробить волосся пишніше. Мелірування невеликими пасмами також забезпечить хороший результат. Для фарбування тонкого волосся вибирайте легкі методи, так як агресивні фарби роблять волосся ще тонше.

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся

стрижки для тонкого волоссястрижки для тонкого волосся

Текст - nusha

Поділися в соц мережах: