Весільні зачіски з короткою чубчиком

Відео: Зачіска для короткого волосся в Бохо стилі на основі валика / Bun hairstyle updo for shot hair

Змист

Досвідчені стилісти знають чимало секретів, як у весільній зачісці обіграти короткий чубчик. За бажанням нареченої, можна залишити її акуратною і прямий, завити і укласти набік, вплести в модну косу або зачесати наверх, створивши додатковий обсяг. Ця невелика деталь додасть образу грайливості, оригінальності, допоможе відкоригувати форму обличчя, приверне увагу до очей.

Відео: Красива зачіска на середні і довгі волосся. Зачіска на середні волосся з чубчиком

Немає ніяких причин відмовлятися від улюбленої короткої чубчика в день весілля. Зробіть її своєю родзинкою! Такі зачіски ефектно виглядають з фатою, діадемою і іншими додатковими аксесуарами нареченої. Втім, фахівці не рекомендують стригти чубок напередодні весілля, якщо ви не звикли до цієї деталі. Ніщо не повинно відволікати і дратувати вас в ваш найголовніший свято.

Ідеальна довжина чубчика для нареченої - до брів або трохи нижче. Це дає додатковий простір для фантазії перукаря, адже довгу легше укласти набік, її можна підвити або вплести в високу зачіску. Не варто переживати, якщо у вас недостатньо часу відростити волосся, для вас ми зібрали кілька цікавих ідей, що можна зробити з короткими чубчиками. Підберіть зачіску, яка максимально підкреслить вашу красу і стиль.
Незвичайні весільні зачіски з короткою чубчиком

Романтичний образ або весільну зачіску в грецькому стилі спробуйте доповнити оригінальними плетивами. Така косичка може бути одна діагональна або кілька хитро переплетених і створюють ілюзію вінка. Доповніть зачіску живими або штучними квітами.
Весільна зачіска в грецькому стилі
Дуже коротку або асиметричну чубок можна обіграти, створивши весільну зачіску в японському стилі. В такому випадку намагайтеся уникати плавних ліній і завитків, віддайте перевагу геометричности, мінімалізму, лаконічності.

Відео: Свадебние_пріческі_с_короткой_челкой. Смотреть_свадебние_пріческі

Вся увага - на чубок!
Акуратна густа чубчик сама по собі є чудовою прикрасою для будь-якої дівчини. Підкресліть природну красу незвичайним весільним аксесуаром, наприклад, модними в цьому сезоні обідками з тканини, перловою ниткою або атласною стрічкою. Решта волосся можна залишити розпущеним або заколоти в просту високу зачіску, доповнивши фатою.
Весільна зачіска з чубком
У цьому сезоні особливо модними є весільні зачіски з прямою чубчиком з кучерявим волоссям. Якщо ви маєте від природи пряме волосся, створіть легку хвилю, а якщо ви - володарка кучерявої шевелюри, подкрутите їх ще більше, а чубок ретельно вирівняйте праскою. Такий контраст приверне до вашої персони все захоплені погляди.Як заховати чубок?
Зачешіть її наверх або набік, заколіть невидимками, сховайте під об`ємної вільної зачіскою.
Якщо чубчик досить довга, можна перекрутити її, створивши стильний «боб». Не шкодуйте лаку, щоб обсяг тримався довше.
Вплетіть в «колосок» або «косу-водоспад». Також можна використовувати обідки або спеціальні тканинні пов`язки.

Відео: Весільна вечірня зачіска на середні волосся

Весільні і вечірні зачіски з короткою чубчиком можуть бути виконані в будь-якому стилі, в залежності від ваших побажань. Найголовніше - знайти талановитого стиліста, який допоможе вам втілити ваші мрії.

Поділися в соц мережах: