Грецькі зачіски: 35 кращих варіантів

грецькі зачіскиСьогодні дуже популярні серед модниць грецькі зачіски. Елегантний грецький стиль здатний створити справжнє диво. Сучасна жінка з такою зачіскою виглядає, немов грецька богиня.

В останні кілька років грецька тематика в моді є дуже популярною. Високий попит має одяг, виконана в грецькому стилі, для якої характерна рясна драпірування і особливе оформлення топа.

Грецькі зачіски: для якого випадку?

причому грецька зачіска доречна як на випускних балах, весіллях, святкових вечірках, так і в повсякденному житті.

Відео: Весільна зачіска в грецькому стилі Greek wedding hairstyle перукар тв parikmaxer.tv

Грецький стиль зачісок - це справжнє мистецтво, яке передбачає поєднання наступних якостей: елегантності, зручності та романтичності образу. Все це робить зачіску неординарною.

Грецька зачіска передбачає присутність завитого пасом. Це ідеальне рішення для укладання волосся, кучерявих від природи. Якщо Ви - володарка прямого волосся, то Ваше волосся слід завити по всій довжині або тільки на кінцях, це залежить від конкретного варіанту зачіски, на який ви зупините свій вибір.

грецькі зачіски

Грецькі зачіски підходять для довгого волосся

Зачіска, виконана в грецькому стилі - прекрасний вибір для довгого волосся, як варіант елегантною, невичурние укладання. Можна виконати зачіску і на волоссі середньої довжини.

Основні риси, що відрізняють зачіску в грецькому стилі - спадаючі завиті пасма. При цьому волосся повністю або частково собрани- іноді, передбачається використання з подвійним або потрійним обруча.

грецькі зачіскигрецькі зачіски
Грецька зачіска - Справжня знахідка для жінок, які хочуть за допомогою скрученого локонів зробити свій образ романтичним, але при цьому не бажають жертвувати зручністю. Оскільки волосся повністю або частково забрані, вони не заважають. Одночасно вони залишаються на увазі, демонструючи красу і романтичність.
Верхня частина грецької зачіски не є складною конструкцією, що робить цей варіант укладання менш привабливим, ніж інші класичні вечірні зачіски.

грецькі зачіскигрецькі зачіски

грецькі зачіскигрецькі зачіски

Зачіска для грецької богині

Для того щоб створити образ грецької богині, для початку потрібно зробити основу - завити волосся по всій довжині. Локони при цьому не потрібно розчісувати. Далі Вам знадобляться всілякі крабики, шпильки-невидимки і обруч. Підбираючи за допомогою них локони, Ви створите свій, неповторний, романтичний образ.

грецькі зачіскигрецькі зачіскигрецькі зачіскигрецькі зачіски

  • Один з найпростіших варіантів грецької зачіски - волосся, зібране з боків, зав`язані в хвіст або закріплені за допомогою шпильки. Варіантів цієї зачіски - безліч.
  • Можна закрутити волосся з обох боків в джгути, підвертаючи їх в напрямку від особи, і закріпити їх шпилькою на рівні шиї. Ще один варіант - заплести з локонів косички (туго або вільно), зібравши їх на рівні вух в хвіст або закріпити за допомогою невидимок. Таким чином, Ви отримаєте шикарну, оригінальну зачіску.

грецькі зачіскигрецькі зачіски

Відео: Wedding hair by Anna Komarova

  • Можна таким же чином оформити зачіску у особи, при цьому зібрати пасма волосся в бічній хвіст, спадаючий вільними кучериками або пружними локонами.
  • Можна виконати варіант грецької зачіски без кісок і джгутів. За допомогою пальців рук надайте волоссю пишний обсяг, розправивши їх біля коріння, а потім зберіть волосся в хвіст у шиї або на потилиці. Одягніть обруч, який дуже добре виглядає на об`ємної зачісці.

грецькі зачіскигрецькі зачіски

  • Дуже вишукана, і одночасно проста у виконанні грецька зачіска виходить, якщо локони волосся розділити на косий проділ. Дуже красиво буде виглядати в грецькій зачісці хвіст, якщо він у вигляді фонтану спадає на основну масу волосся.

грецькі зачіскигрецькі зачіски

  • Можна зібрати завиті локони цілком в пучок, який повинен бути досить великим. Однак дотримання грецького стилю передбачає відповідне оформлення пасм волосся у особи.
    Волосся можуть бути заплетене в джгути, кіски або лежати вільними пасмами, завитими легкої хвилею. Такий стиль грецької зачіски підходить для не дуже довгого волосся. В цьому випадку можна використовувати штучний хвіст.

грецькі зачіскигрецькі зачіски

  • Грецька зачіска може бути оформлена за допомогою великих шпильок зі стрічками, камінням або стразами. На святі доречно використання живих квітів. Однак головний принцип тут - не переборщити. Якщо ви застосовуєте обруч, не варто «захаращувати» волосся безліччю інших аксесуарів.

Ще кілька фото грецької зачіскигрецькі зачіскигрецькі зачіски

грецькі зачіскигрецькі зачіски

грецькі зачіскигрецькі зачіски

Відео: 3 легкі зачіски в школу: ВОДОСПАД, недбала КОСА, грецький ПУЧОК | G.Bar | OhMyLook!

грецькі зачіскигрецькі зачіски

грецькі зачіскигрецькі зачіски

Відео: Зачіска в грецькому стилі Greek hairdo перукар тв parikmaxer.tv

грецькі зачіскигрецькі зачіски

грецькі зачіскигрецькі зачіски

грецькі зачіскигрецькі зачіски

Текст - sonechka

Поділися в соц мережах: