Твої волосся: кілька слів про пишну зачіску

Відео: Красива вечірня зачіска

Змист

Пишне волоссяУсі жінки мріють про густих і пишних волоссі. Скільки мук вони переносять, щоб стати хоча б трішки красивішим інших! Укладання феном, завивка на бігуді, хімічна завивка, нарощування волосся, використання шиньйонів і перук ... І для чого? Відповідь проста. Щоб бути красивою і привабливою ...

Пишне волосся

Прямим волоссю можна додати об`єм за допомогою різних хімічних речовин, інструментів і пристосувань. Найдавніший інструмент для завивки - бігуді. Забавно, що бігуденамі колись називали високі і пишні головні убори жителів французької провінції Бретань. Через цих самих шапок слово «бігуді» стало міжнародним. Пишне волосся

З історії пишних зачісок

Наші далекі предки використовували саморобні бігуді у вигляді паличок або святкові з берести. Пізніше в справу пішли порожнисті стрижні з пластмаси, гуми або алюмінію.

Після накручування пасма на стрижень волосся фіксували металевими скобами або гумками. У сучасних бігуді закладений той же самий принцип впливу на волосся, що і у всіх попередніх моделей. За останні століття ці нехитрі пристосування стали незрівнянно більш якісними і зручними в зверненні.

Останнє значне нововведення вніс швейцарський перукар Крамер. Він запропонував робити бігуді з термостійкої пластмаси, з отворами і зубчиками.

убчікі надійно утримували закручений локон, а отвори забезпечували більш швидку сушку волосся. Ультрасучасні бігуді дуже різноманітні за формою, розміром і використовуваних матеріалів. Дивлячись на деякі з них, просто неможливо здогадатися, що ці яскраві іграшки - нащадки старих добрих бігуді!Пишне волосся

Бігуді - шлях до пишних волоссю!

  • Тим жінкам, які побоюються робити хімічну завивку, торгівля пропонує коклюшки. Це ті ж бігуді, але тонкі, зовсім як коклюшки для в`язання. Чим більше таких міні-бігуді виявиться на голові під час завивки, тим цікавіше буде результат. Можна поєднувати коклюшки зі звичайними бігуді, наприклад, використовувати їх для завивки волосся тільки на скронях.
  • Ті модниці, яких дратують прищіпки для локонів, можуть придбати бігуді-липучки. Вони так міцно застряють в пасмі, що додаткової фіксації не потрібно.
  • Для швидкого та якісного завивки вам запропонують різні види термо бігуді. Усередині кожного стержня для завивки знаходиться віск- при нагріванні в гарячій воді віск розплавляється і довго тримає тепло.
    При використанні термобігуді до часу, витраченого на завивку, додається зайвих 15 хвилин на розігрів наповнювача.
  • Якщо ви любите робити все швидко, купите електробігуді. Власне, це ті ж самі пристосування для завивки, тільки розігріваються вони в контейнері теплом від електроелементів. Справа піде набагато швидше і не треба возитися з гарячою водою.Пишне волосся
  • Напевно, самі екзотичні бігуді - «бумеранги». За формою вони дійсно схожі на бумеранги, але м`які на дотик і гнучкі завдяки вбудованій арматурі. Намотавши пасмо волосся на половину «бумеранга», ви просто сгибаете його навпіл, і ніякі фіксатори вам не знадобляться! У таких бігуді можна спати всю ніч, не відчуваючи дискомфорту.
  • Інші бігуді для комфортної завивки на ніч - поролонові. Вони дуже м`які, і потрапивши між головою і подушкою, просто сплющуються.
  • Крім всіх перерахованих представляють інтерес хвилясті і спіральні бігуді. Їх незвичайна форма призводить до того що локони волосся в результаті завивки набувають незвичайну, химерну форму.

Багато чоловіків упевнені, що краса сучасної жінки - суцільна бутафорія, а їх гроші без будь-якої користі витрачаються на штукатурку для особи. І ті ж самі чоловіки задивляються на кучерявого блондинок, яких в природі взагалі не буває!
Сучасна жінка змушена витрачати чимало часу і сил на догляд за своєю зовнішністю. Однак, якщо вже витрачати гроші на всякі «жіночі штучки», то вибирати їх потрібно, погодившись з принципом ціни і якості. Сучасні бігуді - якраз те, що вам потрібно.

Відео: Багато дитячих зачісок

Фото пишних зачісок

Представляємо вашій увазі кілька красивих пишних зачісок.

Пишне волоссяПишне волосся

Пишне волоссяПишне волоссяПишне волоссяПишне волосся

Пишне волоссяПишне волосся

Пишне волоссяПишне волоссяПишне волоссяПишне волосся

Пишне волоссяПишне волосся

Пишне волоссяПишне волосся

Пишне волоссяПишне волосся

Пишне волосся

Пишне волосся

Пишне волоссяПишне волосся

Поділися в соц мережах: