Стрижка гарячими ножицями: все, що ви хотіли про неї знати

На сьогоднішній день стрижка гарячими ножицями - це одна з новітніх процедур в салоні краси. Особлива її цінність, яка і робить її такою популярною, є те, що ця процедура має лікувальну впливом.

Стрижка гарячими ножицями

Стрижка гарячими ножицями: користь для волосся

Уже після першої стрижки гарячими ножицями помітний ефект: волосся досить довго не січеться. Завдяки цій процедурі зріз кожного волоса запаюється, зріз виходить гладким, за рахунок цього волога і корисні речовини, такі як білки, амінокислоти, вітаміни утримуються всередині волосяного стрижня, зміцнюють його, стимулюючи при цьому саморегенерації волосся. Крім того, стрижка гарячими ножицями протягом 2-х місяців захищає волосся від впливу зовнішніх факторів.

Стрижка гарячими ножицямиСтрижка гарячими ножицями

Після процедури волосся набуває блиск, стають сильними і еластичними, тому нова зачіска довше тримає форму.

Стрижка гарячими ножицями

Стрижка гарячими ножицямиДля того щоб закріпити лікувальний ефект, процедуру потрібно повторити не менше 2-3 разів. Перукарі гарантують, що після 2-3 стрижок, Ви позбудетеся від проблеми посічених кінчиків.

Відео: Монстр Хай Ігри - Френкі Штейн Поїхала в Голлівуд Відео

Після 4-5 стрижок ефект перевершить всі очікування: волосся стане в два рази густими, ніж були раніше. Справа в тому, що після обробки волосся гарячими ножицями товщина волосся від кореня до кінчика стане однаковою, тому що внутрішній тиск усередині волоса збільшиться.

Що чекати від стрижки гарячими ножицями?

  • Повторення процедури регулярно робить волосся ще більш густими, і вони перестануть випадати.
    Дуже часто стрижку гарячими ножицями застосовують як з метою профілактики, так і з метою лікування слабких або довгого волосся, які часто січеться. Коротке волосся після цієї процедури легше укладаються, а якщо застосовувати процедуру регулярно - краще ростуть.
  • Дуже корисна така процедура для обробки ослаблених волосся безпосередньо після хімічної завивки або фарбування. Це дозволить підлікувати волосся і зістригти висушені в процесі фарбування або завивки кінчики.
  • В ході звичайної стрижки кінчики волосся теж оновлюються, проте зріз волоса залишається відкритим, при цьому лусочки розщеплюються, залишаючи волосся беззахисним перед впливом факторів зовнішнього середовища - коштів укладання, хімічних речовин, солей, газів, які містяться в повітрі і воді. Згодом волосся стають більш тьмяним і ламким.Стрижка гарячими ножицямиСтрижка гарячими ножицями

Як виконується стрижка гарячими ножицями?

Сама стрижка виконується гарячими ножицями, леза яких нагріті до певної температури. За зовнішнім виглядом вони схожі на звичайні ножиці, але метал захований під пластмасову оправу. В ході стрижки температура лез майстер постійно підтримує її на потрібному рівні, підбирати відповідно до типу волосся. Так, якщо волосся ослаблені в результаті численних фарбувань, хімічної завивки, або волосся самі по собі тонкі, температура не дуже висока, в той час як при роботі з товстими або кучерявим волоссям вона трохи вище.

Крім «гарячих ножиць» в салоні Вам можуть запропонувати «гарячі бритви», призначені для того, щоб створювати креативну стрижку. Лікувальний ефект від застосування «гарячої бритви» схожий з «гарячими ножицями».

Стрижка гарячими ножицямиСтрижка гарячими ножицями«Знаряддя» в руках досвідченого майстра дозволяють йому робити різні сучасні стрижки, які можна робити звичайними ножицями. Причому фахівець може виконувати роботу, як на вологому волоссі, так і на сухих. Правильно проведена стрижка не оплавляє і не склеює волосся.

Перед тим, як зробити стрижку досвідчений майстер повинен призначити Вам комп`ютерну діагностику волосся. На екрані монітора Ви побачите внутрішню будову Вашого волосся, на основі якого майстер може отримати достовірну, повну інформацію про стан волосся.

Стрижка гарячими ножицямиСтрижка гарячими ножицями

Як довго триває стрижка гарячими ножицями

Підготуйтеся до того, що процедура займе багато часу. На волосся довжиною трохи нижче плечей знадобиться не менше півтора години. Скручуючи волосся в джгутики, перукар зістригає стирчать боку волоски. Після цього, ретельно оглядаючи прядку, зістригали наявні неостріженние посічені кінці. Потім, надавши волоссю «гарячими ножицями» форму, майстер зробить укладку.Незважаючи на те, що, здавалося, майстер зістригає багато волосся, довжина їх зміниться незначно (якщо Ви, звичайно, не попросите цього у перукаря).

Ви, безумовно, оціните, переваги стрижки «гарячими ножицями»!

Відео: Як Правильно Голити Пах: Поради та Правила гоління від Gillette

Стрижка гарячими ножицямиСтрижка гарячими ножицями

Як часто варто робити стрижку гарячими ножицями?

Фахівці радять повторити стрижку 3 рази з проміжком часу в один місяць. Потім достатнім буде стрижка один раз в чотири місяці.

Наведемо кілька важливих правил професійно виконаної стрижки гарячими ножицями:

  1. Тривалість стрижки не повинна бути менше години. Состріганіе січених кінчиків - це копітка робота, яка вимагає достатньо часу.
  2. Правильна технологія стрижки обов`язково має на увазі скручування волосся в джгути, а потім состріганіе кінчиків.
  3. Основна стрижка також повинна виконуватися гарячими ножицями. Справжній професіонал не буде пропонувати профілювати Вам волосся звичайними ножицями. Тоді вся процедура може зійти нанівець, адже зупинено в ході стрижки гарячими ножицями просто-напросто сострігутся звичайними ножицями. Для надання форми волоссю майстер може скористатися спеціальною гарячою бритвою.
  4. Виконувати стрижку гарячими ножицями повинен справжній професіонал, який має багатий досвід з роботою залізними ножицями, інакше, трохи перегрів прилад, волосся можна зіпсувати.
  5. Першим розробником і виробником гарячих ножиць була німецька фірма Jaguar. Продукція цієї фірми відрізняється високою якістю. Тому краще, щоб майстер працював з гарячими ножицями цього виробника.

Відео: Взуття Крокс Crocs ОГЛЯД - Kids `Crocs Lights Fire Dragon Clog Review

Стрижка гарячими ножицямиСтрижка гарячими ножицями

Стрижка «гарячими ножицями» - це сучасний прогресивний спосіб зберегти і навіть поліпшити зовнішній вигляд вашого волосся.

Стрижка гарячими ножицями

Поділися в соц мережах: