Як наносити шелак?

Грандіозним проривом в світі моди і краси стало дивний винахід компанії Creative Nail Design - це лак-гель під назвою Shellak. Завдяки особливій технології нанесення цього лаку на нігті, покриття тримається дуже довго, не роздувається і не тріскається, а гель не утворює хвиль на нігтях. Однак якщо не дотримуватися всіх правил нанесення шелаку на нігті, то незабаром лак просто почне лущитися.

Змист

Отже, як же правильно наносити шелак, щоб нігті були красивими досить довгий час? Сам процес покриття нігтів подібним лаком не представляє собою нічого особливого: підготовка основи, покриття нігтів лаком і фінішна коригування. Якщо наносити лак без кольорового шару, то можна отримати дуже цікавий напівпрозорий відтінок. Якщо наносити лак з кольором, то вийде дуже чіткий і яскравий колір.

Як нанести шелак - підготовчий етап

Перш ніж наносити лак, нігті потрібно ретельно підготувати. Необхідно вирівняти лопаткою нігтьову пластину, зробити кутикулу рівною закругленою форми. Якщо кутикула ороговілі, її треба видалити сокиркою. Під час цієї процедури необхідно бути гранично акуратним, оскільки можна легко поранитися інструментом.

Після того як кутикула була вирівняна, необхідно надати дерев`яної пилкою правильну форму нігтям. Цією ж дерев`яною пилкою необхідно зробити нігтьову пластину злегка шорсткою - це необхідно для того, щоб гель краще скреплялся з нігтями.

Далі потрібно спеціальної манікюрною щіточкою очистити нігті від утворилася пилу.

Після шліфування, нігті необхідно продезінфікувати спеціальним розчином, який так само дозволить гелю краще скріпитися з нігтьової пластиною.
Далі нігті необхідно знежирити і видалити непотрібну воду. Якщо цього не зробити, то гель не буде триматися добре, а, отже, лакове покриття злізе через пару днів. Обезжирюються відразу всі нігті на руці спеціальним бондер-гелем. Це покриття має бути в тон нігтям і не виглядати вологим - це буде означати, що гель завдано з надлишком, що вкрай небажано.

Перший етап нанесення шелак

Першим етапом в нанесенні лак - гелю шелак, є покриття нігтьової пластини базовим шаром - прозорим лаком. Робити це необхідно тільки після того як бондер добре просохне. Базовий шар теж повинен дуже добре просохнути. Саме тому, в багатьох салонах передбачена така річ як, ультрафіолетова сушарка. Світло такої сушарки висушує нігті швидко і рівномірно. Вся процедура сушки зазвичай не займає більше 25-30 секунд. Після сушіння під УФ, на нігтях утворюється липка плівка, але її не видаляють, а просто досушивают руку в LED апараті 10 секунд.

Наносимо гель-лак шелак будинку - етап другий

Основа під шелак готова. 2 етап процедури - це нанесення на нігті кольорового покриття. У цій процедурі теж немає нічого особливого. Нігті просто покриваються тонким шаром кольорового лаку за допомогою спеціального пензлика з флакона з лаком. Фарбувати нігті починають з мізинця, після того як ніготь забарвлений його необхідно просушити під УФ, тому руки чергують. Така технологія дозволяє скоротити час фарбування нігтів і не дає лаку затікати за межі нігтя, тобто, на кутикулу і шкіру біля нігтя.

Як вже було сказано вище, кожен ніготь необхідно просушувати під УФ. Це необхідно робити по парі хвилин на кожен ніготь, а потім ще й сушити 30-40 секунд в LED апараті.

Як нанести шелак в домашніх умовах - етап третій

Після того як кольорове покриття просохнуло, до речі його можна наносити в кілька шарів, так колір буде яскравіше, нігті знов покривають спеціальним гелем. Покриття гелем - це завершальний етап в нанесенні лаку шелак. Гель наносять практично впритул до околоногтевой шкірі, для того щоб кольорове покриття було добре захищене. Це покриття так само необхідно просушувати під УФ променями близько 2-х хвилин, а так само 30-40 секунд в LED апараті.Слід стежити за тим, що останній шар-гель, не потрапляв на шкіру і кутикулу. Це може викликати відторгнення лаку, що в свою чергу вплине на збереження кольорового покриття та манікюру в цілому.

Після того як нігті були покриті останнім шаром гелю, знову утворюється липка плівка. Її необхідно видаляти спеціальним манікюрним інструментом - спонжиком або ж спеціальною серветкою без волокон. Слід пам`ятати, що через кожні три оброблених нігтя спонжик необхідно міняти. В іншому випадку, нігтьове покриття може стати тьмяним.

Ну от і все. Процедура нанесення шелаку закінчена. При бажанні можна нанести на нігтьові пластини, кутикулу і околоногтевую шкіру спеціальний пом`якшувальний масло із запахом лаванди або ж зволожуючий масло. Його необхідно наносити масажними рухами і втирати до повного висихання. Якщо ви відвідуєте спеціальний салон, де вам покривають нігті шелаком, слід уважно подивитися на результат. Колір нігтів повинен бути рівномірним і блискучим, а саме покриття міцним і красивим.

Як нанести шелак - відео

Представляємо вам наочне відео посібник, який допоможе з першого разу, без помилок і невдалих спроб, швидко і правильно нанести гель-лак шелак в домашніх умовах.

Поділися в соц мережах: