Шелак для нігтів

Відео: Як Зняти Шелак (гель-лак) в домашніх умовах!

Змист

Шелак - це нова розробка в області нейл-індустрії, яка дозволяє насолоджуватися бездоганним стійким манікюром протягом двох тижнів без корекцій. Дійсно, покриття відрізняється дивовижною міцністю і легкістю у використанні - сохне моментально і тримається довго. Shellaс став прекрасною альтернативою гелевому і акриловому нарощування нігтів.

Відео: Манікюр. Покриття гель лаком. Всі етапи і техніка нанесення

Що таке шелак для нігтів?

По суті, шелак є чимось середнім між лаком і гелем, в той же час має більше переваг, ніж кожне з двох покриттів. Під час процедури нігті не нарощують, а наносять на них спеціальне покриття, яке на відміну від звичайного лаку не тільки довго тримається, але і зміцнює свої нігті. Нанесене покриття застигає тільки під лампою з ультрафіолетовими променями, тому процедура є салонної. Маючи певні знання та інструменти, процедуру можна виконати і в домашніх умовах.

Технологія покриття нігтів шелаком

 • Підготовка нігтів, яка включає видалення кутикули і надання форми нігтям.
 • Шліфування потрібна для того, щоб шелак міцно закріпився на нігтьової пластини.
 • Знежирення видалить жир і бруд, і дозволить рівніше нанести шелак.
 • Нанесення бази - після покриття нігтів гелем в один шар, їх потрібно піднести під лампу буквально на 30 секунд, щоб він закріпився.
 • Нанесення еластичного кольорового лаку в один тонкий шар з повторною сушкою під лампою.
 • Завершальне покриття спеціальним закріплювачем, який дозволить манікюру довго залишатися бездоганним. Сушити шар потрібно в 2 рази більше.
 • Видалення надлишків лаку і нанесення на кутикулу масла, яке зволожить шкіру, висушену під впливом лампи.Шелак все більше завойовує своїх залицяльників, а нарощування нігтів відходить на другий план. Але суперечки про те, чи є шкідливим Суперстійкі покриття, не замовкають на жіночих форумах. Розглянемо всі «за» і «проти».

Переваги шелаку для нігтів

 1. довго тримається - Як мінімум 2 тижні твій манікюр буде ідеальним, так як покриття неможливо видалити без наявності спеціальних засобів. При цьому блиск шелаку за весь час аніскільки не потьмяніє, а сам манікюр залишається ідеальним без подряпин.
 2. зміцнює нігті - Тонкі і ламкі нігті після використання шелаку стануть міцнішими, і відросте до потрібної довжини.
 3. Вибір кольорової палітри - Виробники пропонують велику різноманітність - від натуральних відтінків до яскравих і блискучих.
 4. Шелак легко зняти самостійно - Придбавши спеціальну рідину, покриття можна зняти без допомоги фахівця. Що особливо актуально, якщо ти передумала йти на корекцію.
 5. абсолютно нешкідливий - Шелак в своєму складі не містить формальдегіди та інші небезпечні речовини, тому його використовувати можуть навіть вагітні дівчата.

Недоліки шелаку для нігтів

вартість. Шелак - процедура недешева, і постійно потребує корекції.Якщо вірити словам професіоналів, це засіб стало дійсно особливим в своєму роді. Тепер нам не потрібно вибирати між станом нігтів і красою, адже шелак робить їх більш міцними, дозволяючи відростити до потрібної довжини.

Поділися в соц мережах: