Нанесення шелаку і лаку на нарощені нігті

зміст

Змист

  1. Особливості
  2. Процес нанесення шелаку
  3. нанесення лаку

Нарощені нігті носять багато дівчат. Вони практичні, адже дозволяють не оновлювати манікюр протягом тривалого часу. Однак нерідко дизайн набридає і хочеться його оновити. Але нанесення на нарощені нігті лаку або шелаку викликає у дівчат побоювання. Чи можна наносити шелак на нарощені нігті - на це питання ми постараємося відповісти в матеріалі.


Особливості

Шелак на нарощених нігтях
Шелак на нарощених нігтях

Наносити шелак на гелеві або акрилові нігтьові пластини можна. При цьому черговість роботи з покриттям буде такою ж. Однак існує важливий нюанс. Нарощені ніготь повинен бути тонким і витонченим. При нарощуванні під лак на тіпси телем такого добитися не вдається. Новий ніготь часто виглядає надмірно товстим і неприродним.

Шелак ж, при нанесенні згідно з технологією (база - колір - колір - топове покриття), дає досить товстий шар покриття, настільки товстий, що навіть перешкоджає зламу, якщо завдано на натуральні нігті. У цьому випадку Ви ризикуєте зробити нігтьову пластину товщі майже в два рази. Це вкрай негативно позначиться на естетичної цінності манікюру.
Таким чином, відповідь на питання про те, чи можна фарбувати нігті гелів звичайним лаком і гель лаком, хоча і буде ствердною, проте, доцільність його залишається під питанням. А ось акрилові нігті, завдяки тому, що виходять більш тонкими і природними, відмінно виглядають під шелаком і лаком.


Процес нанесення шелаку

В цілому, процес нанесення шелаку на нарощені нігті не відрізняється від нанесення його на природні. Хоча між любительками манікюру вже давно точиться суперечка про те, чи можна фарбувати гелеві нарощені нігті шелаком, не використовуючи основу. Деякі стверджують, що це не впливає на якість покриття, тоді як його товщина зменшується. Нанесення гель лаку відбувається наступним чином:

Гель лак на акрилових нігтях
Лак на акрилових нігтях
  • Пройдіться по нігтях делікатним поліруючим бафом;
  • Знежирте поверхню. Праймер використовувати не потрібно;
  • Нанесіть основу і полімеризується;
  • Нанесіть перший кольоровий шар і полімеризується;
  • При необхідності нанесіть другий кольоровий шар і полімеризується;
  • Нанесіть і висушіть топ.

Намагайтеся робити кожен шар максимально тонким. Після кожного сеансу під УФ - лампою, необхідно очищати ніготь від липкого шару, якщо обраний Вами гель його утворює. Видалити шелак з гелевих нігтів неможливо. По суті своїй шелак - це той же гель, а тому, якщо Ви спробуєте його розчинити і зняти, то разом з ним розчиниться і сама пластина.
нанесення лаку

Гель лак на гелевих нігтях
Лак на гелевих нігтях

Переймаючись питанням про те, чи можна фарбувати нарощені нігті звичайним лаком, дівчата побоюються, чи не зашкодить покриття і його видалення самій пластині. Якщо мова йде про акрилових нігтях, то цей страх небезпідставний. Хоча небезпека представляє не саме покриття, а кошти для його зняття.

Акрилові нігті тьмяніють при попаданні на них ацетоносодержащіх складів. Регулярне їх застосування здатне викликати розтріскування і розм`якшення шару і сильно зіпсувати манікюр. Однак і акрилові нігті нарощуються «під лак» тому, що такої неприємності легко уникнути. Досить лише придбати безацетоновое засіб для зняття лаку, призначене для акрилових нігтів. Проста «рідина для зняття лаку без ацетону» типу «Ласка» або «Мрія» не підійде, так як все ж містить ацетон, просто в меншій кількості і в комплексі з розчинником іншого типу.

Також можна вирішити і питання про те, чи можна фарбувати лаком нарощені гелеві нігті. Тоді як склад з ацетоном, потенційно, може завдати гелевим пластин мінімальної шкоди, стирання лаку спеціальними складами допоможе уникнути такої неприємності. Придбайте засіб для нарощених нігтів і оновлюйте свій манікюр так часто, як Вам цього захочеться.

Поділися в соц мережах: