Як клеїти стрічку на гель лак

Вже кілька сезонів поспіль манікюр зі стрічками залишається актуальним і виглядає особливо оригінально в поєднанні з кольоровими гель-лаками. Стрічки для гель лаку представлені в різних колірних рішеннях і з їх допомогою можна сміливо втілювати в життя оригінальні ідеї дизайну манікюру.

Змист

Скотч стрічка для гель лаку - огляд

Скотч стрічки для дизайну нігтів - продаються в магазинах під назвою «Striping tape або Nail line» Виробники подбали про те, щоб кожна дівчина могла підібрати для себе забарвлення стрічки, а також ширину. Зручніше за все використовувати тонкі скотч стрічки з етикеткою поверхнею, вони відмінно тримаються не тільки на гель-лаку, але і на акрилі.

Скотч стрічка для гель лаку

Приклади манікюру зі стрічкою

Загальна схема нанесення стрічки для гель лаку така:

 • приклеюють її тільки на просушений в лампі гель лак, інакше в нафарбованими шарі з`являться поглиблення.
 • також важливо відступити трохи від краю нігтя і кутикули, щоб кінчик стрічки не заважав і ні за що не зачіпався.
 • для фіксації використовують топове покриття.Знімають гель лак з липкою стрічкою Ремувер за стандартною схемою (запив верхнього шару, нанесення на нігтик диска з рідиною, зняття лаку), бажано того ж виробника.

Манікюр з скотч стрічкою

Манікюр стрічками на гель лак - покрокова інструкція

Для роботи потрібні:

 • манікюрні ножиці,
 • пінцет,
 • скотч стрічка,
 • базове і топове покриття,
 • праймер,
 • кольоровий гель лак,
 • УФ або LED-лампа.
Манікюр стрічками на гель лак інструкція
Як приклеювати стрічку до гель лаку

Порядок роботи:

 1. Готуємо нігтики до нанесення гель лаку - видаляємо або відсуває кутикулу, надаємо нігтям потрібну форму, знімаємо блискучий шар нігтя. Покриваємо праймером.
 2. Наносимо базу, просушують в лампі.
 3. Наносимо кольоровий гель лак і також його просушують, слідом наносимо другий шар і сушимо в лампі (для УФ-лампи по 2 хвилини кожен шар).
 4. Пінцетом відокремлюємо частина стрічки від рулону, відрізаємо з запасом.
 5. Паличкою для манікюру або пальцем добре притискаємо декоративний скотч до нігтя. Особливу увагу приділяємо краях, щоб скотч не відклеївся. Надлишки відрізаємо манікюрними ножицями.
 6. Варіанти розміщення смужок можуть бути будь-які - можна не боятися і сміливо експериментувати. Якщо хочеться зробити візуально нігтьову пластину вже й довше, розміщуємо дві горизонтальні смужки трохи вище середини нігтя і дві вертикальні по краях від бічних валиків (від краю нігтя потрібно відступити 1,5-2 мм).
 7. Наносимо топове покриття, щоб зафіксувати отриманий дизайн, і ретельно просушують під лампою.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ

Корисні поради:

 • дуже важливо обрізати смужки з ідеальною точністю, щоб отримати акуратний манікюр (використовуйте для цього добре заточені манікюрні ножиці),
 • стрічка не повинна доходити до околоногтевого ложе і кутикули 1 мм, інакше вона швидко зірветься,
 • при розміщенні декору близько до бічних валиків або вільному краю важливо добре запечатати торці топом, тоді термін носіння манікюру істотно збільшиться.

Навіщо потрібна рідка стрічка для манікюруРідка стрічка - новинка на ринку нігтьової індустрії, вона дозволяє значно спростити процедуру манікюру і звести нанівець можливі помилки майстра або новачка.

Для чого потрібна рідка стрічка для манікюру

Продається рідка стрічка у флаконах з пензликом і наноситься на околоногтевую шкіру пальців перед початком роботи. Рідка стрічка захистить від випадкового потрапляння на шкіру і кутикулу лаків, бондів, гелів і інших матеріалів.

Рідку стрічку наносять тонким шаром і чекають висихання близько 3-4 хвилин. Після цього можна спокійно приступати до роботи.

Коли манікюр буде завершено, утворену плівку разом з потрапили на шкіру лаками та іншими матеріалами акуратно знімають звичайним пінцетом.

Поділися в соц мережах: