Як освітлити волосся перекисом водню?

Яка жінка хоча б один раз не мріяла стати блондинкою? Однак не кожна вирішується на процедуру освітлення волосся. Адже найдієвішим висвітленням вважається освітлення за допомогою перекису водню, а перекис дуже згубно впливає на стан волосся. Однак таке освітлення вважається найпоширенішим і доступним. Як освітлити волосся перекисом водню і при цьому не втратити волосся?

Підготовка до освітлення перекисом

Змист

Перед тим як почати процедуру освітлення перекисом водню, визначитеся з бажаної ступенем освітлення, а так само з типом вашого волосся. Адже якщо ваше волосся тонкі і сухі, освітлення доведеться провести в кілька етапів, щоб не дозволити волоссю остаточно зіпсуватися.

Приготуйте всі необхідні інструменти, шпильки, жирний крем для обличчя, ватяні диски або розпилювач, гребінці та рукавички. Обов`язково одягніть стару або непотрібну футболку, адже при попаданні перекису на одяг з`являються плями, а стару річ буде не шкода.

Перед висвітленням проведіть пробу. Візьміть невелике пасмо волосся (це може бути пасмо з нижньої частини потилиці) і нанесіть на неї трохи розчину перекису. Через півгодини промийте пасмо волосся і оцініть ступінь освітлення, якщо волосся освітлити досить, то можна приступати до освітлення решти волосся. Якщо ж отриманий колір вас не влаштовує, або він занадто темний, або рудий, то в першому випадку ви можете провести кілька процедур, а в другому краще відмовитися від освітлення волосся перекисом водню.
Якщо ви все ж вирішили приступити до повного освітленню волосся за допомогою розпилювача, то найкраще попросити членів сім`ї покинути кімнату, особливо дітей. При попаданні перекису водню на слизові може з`явитися біль і печіння.

Відео: Освітлення волосся перекисом! Натуральне Омбр!

Розділіть волосся і заколіть їх шпильками - так буде легше проводити освітлення. Тепер ви можете взяти ватний диск і нанести на нього крем для обличчя (креми повинно бути багато). Ватним диском з кремом обробіть шкіру, яка знаходиться на межі росту волосся, починаючи з чола і закінчуючи шиєю. Надягаємо рукавички.

Як провести освітлення перекисом водню

Якщо ви освітлює волосся за допомогою розпилювача, то вам необхідно наповнити його 3% розчином перекису водню. Беріть одну пасмо волосся і ретельно змочуйте перекисом, кожне пасмо розчісуйте дерев`яної або пластмасової гребінцем з частими зубчиками, щоб перекис рівномірно розподілявся по довжині волосся. Оброблену пасмо заколювати шпилькою і приступаєте до наступної. Найкраще починати освітлення волосся з області шиї, поступово фарбуючи пасма до потилиці, потім скроневу частину і верхівку. Якщо ви не хочете використовувати розпилювач, ви можете використовувати ватяні диски, змочуючи їх в розчині перекису. Після того, як все волосся оброблені, необхідно розчесати їх гребінцем з рідкими зубчиками і зібрати в пучок на маківці. Для прискорення процесу освітлення ви можете обернути волосся фольгою, це посприяє прискоренню реакції перекису водню.

Відео: Освітлення волосся перекисом

Розчин перекису можна залишати на волоссі від півгодини до години, в залежності від товщини вашого волосся і бажаного результату. Тонкі і ослаблені волосся краще тримати в межах 30 хвилин, а сильні і густі можна довше. Цього правила варто дотримуватися і при повторній процедурі освітлення волосся, тонкі - не раніше ніж через тиждень, жорсткі і здорові через 1-2 дня.

Догляд за волоссям після освітлення перекисом водню

Всім відомо, що перекис сушить волосся, тому не піддавайте волосся впливу високих температур, не використовуйте випрямний праску і фен занадто часто (не частіше 1 разу на тиждень). Робіть живильні маски, після того як помили голову обов`язково використовуйте кондиціонер, який необхідно тримати на волоссі близько півгодини.

Відео: ДО І ПІСЛЯ: МОЇ ВОЛОССЯ І ПЕРЕКИС ВОДНЮ Beauty ОглядиБагато перукарі рекомендують мити волосся перед висвітленням перекисом водню, проте ці поради підходять не всім - чиє волосся ламке і тонкі краще відмовитися від цієї процедури перед висвітленням. Після миття голови не витирайте волосся насухо, дайте волозі вбратися в волосся.

При повторному освітленні волосся не наносите велику кількість перекису на корені волосся, ви можете не тільки їх пошкодити, а й викликати роздратування шкіри голови.

Відео: Як освітлити волосся на руках і тілі

В процесі освітлення ви можете відчути печіння і біль, в цьому випадку необхідно відразу ж промити волосся великою кількістю води, і якщо печіння не проходить, а шкіра голови сильно почервоніла, і, можливо, з`явилися пухирі, негайно зверніться до лікаря. При неправильному нанесенні перекису ви легко можете отримати опік!

Важливо!

Не використовуйте перекис водню з концентрацією більше 3%, ви можете просто втратити волосся. Не залишайте розчин на волоссі довше, ніж передбачалося. Відмовтеся від освітлення перекисом, якщо ваше волосся ламке, тонкі і сухі на користь іншого засобу.

Поділися в соц мережах: