Цікаві ідеї хеллоуин - манікюру

зміст

Змист

 1. Загальна тематика
 2. вампір
 3. зомбі
 4. перевертень
 5. деякі ідеї
Манікюр на Хеллоуїн
Манікюр на Хеллоуїн

Хелловін - свято, яке поки що не надто масово відзначається в Росії. Однак його віддані шанувальники ставляться до вибору способу для вечірки дуже ретельно. Мова йде не тільки про костюм, але і про зачіску, гримі і навіть манікюр. Про те, як зробити простий манікюр на Хеллоуїн ми поговоримо в даному матеріалі, а крім того, розмістимо фото і відео його виконання.


Загальна тематика

Дизайн нігтів Хеллоуїн
Дизайн нігтів Хеллоуїн

Якщо Ви не визначилися з тим, костюм якого героя Вам вибрати, і вирішили одягнутися більш нейтрально, то Вам підійде простий манікюр в дусі хеллоуина, що відповідає загальній тематиці даного свята. Це можуть бути як однотонні покриття, так і візерунок або орнамент, виконаний в основних відтінках свята, або малюнки з традиційними принтами Дня Всіх Святих.

Простий манікюр на Хеллоуїн
Простий манікюр на Хеллоуїн

Таким чином, малюнки на нігтях на Хеллоуїн можуть зображати чорних кішок, помаранчеві гарбуза, павутину, ведьменскіе капелюшки і мітли, кажанів, павуків, черепа, скелети і інші невід`ємні атрибути свята. Основними кольорами свята ж можна вважати чорний, помаранчевий, фіолетовий, в меншій мірі, червоний. Абстрактний орнамент, виконаний в цих тонах, також буде виглядати дуже доречно.

вампір

Малюнки на нігтях на Хеллоуїн
Малюнки на нігтях на Хеллоуїн

Якщо Ви вже вибрали для себе костюм вампіра, то найбільш підходящим рішенням для Вас буде кривавий манікюр. Зобразити на нігтях кров можна кількома способами, які будуть розглянуті нижче. Зробити це можна на френчі або на однотонному покритті, наприклад, чорному.

 • Омбр. Такий дизайн нігтів на Хеллоуїн підійде найбільш «стилізованому» образу вампіра. Можна зробити розтяжку між червоним і чорним лаком таким чином, щоб червоний колір виявився на кінчику нігтя;
 • Дизайн нігтів на Хеллоуїн
  Дизайн нігтів на Хеллоуїн
 • Малювання вручну. Виготовте трафарет, за яким нанесіть на кінчик нігтя червоний лак так, щоб виходили патьоки. Або нанесіть фоновий відтінок і поки той не висох, помістіть на нього кілька крапель червоного лаку. Розподіліть їх голкою або зубочисткою;
 • Для найбільшого реалізму можна застосувати аква - манікюр. Нанесіть на ніготь фоновий шар лаку і висушіть його. У ємність з водою вилийте трохи червоного лаку і розмішайте зубочисткою, а потім відпустіть ніготь на плівку на воді. Цей легкий і красивий манікюр на Хеллоуїн буде виглядати найбільш реалістично, так як «кров» не буде надто яскравою.

Такий манікюр підійде не тільки під костюм вампіра. У деяких випадках цей легкий і красивий манікюр на Хеллоуїн буде також доречний і для «відьом» і «зомбі». Також можна використовувати і накладні нігті, якщо Ваші власні недостатньо довгі для обраного способу.

зомбі

Манікюр для Хеллоуїна своїми руками
Манікюр для Хеллоуїна своїми руками

Для образу ожилого мерця можна вибрати імітацію засохлої і растрескавшейся землі на нігтях, а також зламаних і пошкоджених нігтів. Для створення першого ефекту не буде потрібно багато сил. Тут допоможе кареллюрний лак. Якщо він у Вас, то втілення Вашої ідеї манікюру на Хеллоуїн займе лічені хвилини.

Ідеї манікюру на Хеллоуїн
Ідеї манікюру на Хеллоуїн

Підберіть лаки за кольором близькі до земляного. Фоновим, наприклад, може бути сірий або коричневий колір, а кракелюр - кольору темної умбри. Після того, як лак потріскається, що не покривайте його закріплювачем. Можна трохи пошкодити його або доповнити деякими квітами так, щоб він виглядав реалістично. Ще один варіант - накласти фоновий лак дрібними неакуратними різнокольоровими (але, що відповідають ідеї, за кольором) мазками.

перевертень

Легкий манікюр на Хеллоуїн
Легкий манікюр на Хеллоуїн


Чи не менше, ніж для «зомбі», потріскані і зламані нігті підійдуть і для «перевертня» або «жертви маніяка». Створити такий ефект можна лаками трьох відтінків і трафаретами. Виготовити трафарет можна зі скотчу, вирізавши його в формі бажаної »тріщини».

Бежевим відтінком трохи темніше кольору нігтя потрібно зафарбувати деяку витягнуту і ламану область. Лаком кольору кави з молоком, умбра або іншим темним, покрити область в межах першої, відступаючи від її країв. Таким чином Ви «поглибте» роз`єм. Тонкою лінією червоного кольору можна завершити манікюр - вона буде зображувати кров. В даному манікюрі чим більше відтінків лаку Ви використовуєте, тим більш реалістичним і об`ємним буде ефект.

Гарний манікюр на Хеллоуїн
Гарний манікюр на Хеллоуїн


Ще більше урізноманітнити цей манікюр для Хеллоуїна своїми руками можна, якщо використовувати накладні нігті. З краю можна нерівно зрізати або розщепити. Крім того, їх можна вирізати по краях зображених розломів. Якщо штучні пластини просто нерівно обламати, то такий манікюр прекрасно завершить образ дівчинки з «Дзвінка», який не втрачає актуальності з часів виходу фільму і до цього дня.


деякі ідеї

Інші образи також вимагають абсолютно особливого манікюру. Виняток в цьому сенсі становлять «ангели», «черниці», »вікторіанські дами» і т.п. Це одні з тих небагатьох образів, коли можна обмежитися простим французьким манікюром.

З костюмом відьми будуть добре поєднуватися покриття в один тон чорного або червоного кольору, а також принти з павутиною і кажанами. «Приведення» можуть нафарбувати нігті «мертвотним» блідо - блакитним або білим кольором. «Демонам» буде актуальний вогненний принт. Практично до будь-якого образу підійде лак, що світиться в темряві, яких багато в спеціальній лінійці «Dance Legend». Деякі інші ідеї того, як нафарбувати нігті на Хеллоуїн, представлені на фото в даному матеріалі.

Нігті на Хеллоуїн
Нігті на Хеллоуїн

Досить доречний під час святкування Дня Всіх Святих агресивний і яскравий манікюр. Можна наростити на тіпси довгі гострі нігті форми стилет. Нафарбовані червоним, чорним або якимось іншим кольором навіть в один тон вони зможуть доповнити практично будь-який образ. Доречно чорні нігті будуть виглядати на «відьмі», «жінці - кішці», «перевертня», а червоні підійдуть «демона» і «вампірові».

Не можна скасовувати і «вузькоспеціалізованого» нейл - арту. Так, королеві з «Аліси в країні Чудес» підійде зображення на нігтях карткових мастей. Можна наростити на вказівному пальці і мізинці нігті форми стилет, залишивши на безіменному і середньому короткі квадратні пластини. Таким чином, пофарбовані в білий колір, такі пластини будуть нагадувати ікла вампіра.

Поділися в соц мережах: