Догляд за шкірою тіла

Відео: Мої засоби по догляду за шкірою тіла. Улюблені крему, масла і мої поради

Змист

Кожна жінка, любляча себе, прагне підтримувати свою шкіру в ідеальному стані. Здорова і пружна шкіра на тілі - не менш важливий атрибут краси, ніж шкіра на обличчі.

Відео: Догляд за тілом 2016 | Очищення, скрабірованіе, харчування | Як доглядати за шкірою взимку | EH

Кожна ділянка нашого тіла має свої особливості, тому шкіра на стегнах, на грудях, в області декольте, або на п`ятах вимагатиме до себе особливий підхід.

Перший аргумент здоров`я шкіри - чистота. Шкіра постійно оновлюється, а відмерлі клітини прилипають до неї і заважають дихати. Тому важливо регулярно приймати теплий душ і за допомогою мочалки очищати прилиплу бруд, засохлий піт і жир.
Відмінний спосіб ідеально очистити шкіру - домашній пілінг за допомогою скрабу. Його рекомендується проводити 1 раз в тиждень. Результати вас відразу ж порадують.

Якщо у вас є можливість регулярно відвідувати баню або сауну, обов`язково скористайтеся цим. Температура і вологий пар допомагають розкрити пори шкіри, позбутися від шлаків і токсинів, очистити шкіру максимально глибоко.

Відео: Мій догляд за шкірою тіла / Бюджетні кошти

Регулярне зволоження шкіри тіла допоможе запобігти раннє старіння, втрату пружності та еластичності. Після прийняття душу наносите на тіло зволожуючий лосьйон.

Догляд за шкірою грудей

Відео: шкіра, ГУБИ І ТІЛО | ВСЯ ПРАВДА

Догляд за п`ятами

Догляд за шкірою на ліктях

Догляд за шкірою рук

Поділися в соц мережах: