Як відновити шкіру обличчя після макіяжу?

Відео: Моя жахлива історія шкіри обличчя. НІ прищів !!!

Змист

Як відновити шкіру обличчя після макіяжу?

Відео: Помилки в домашньому догляді за шкірою після 40 [Справжня жінка]

Весілля, корпоративний захід, новий рік або фотосесія - ідеальний привід для того, щоб дозволити жінці стати ще красивіше і перетворитися при декоративної косметики. Хтось має навички для того, щоб нанести макіяж самостійно, а кому-то необхідна допомога професійного стиліста-візажиста.
Для додання стійкості макіяжу і для більш легкого нанесення декоративної косметики, необхідно використовувати базу-основу, підбраний для кожної красуні з урахуванням особливостей її шкіри. До складу більшості баз для макіяжу входить силікон - він вирівнює шкіру обличчя, забезпечує стійкість декоративної косметики і легкість її нанесення. Одночасно, силікон перешкоджає виведенню вологи з шкіри, що може привести до закупорювання пір і несприятливих наслідків для шкіри обличчя.

Відео: Як правильно очищати шкіру обличчя - лікар-косметолог [Cosmetolove Випуск №2]

Після застосування бази для макіяжу, шкіру потрібно очистити і зволожити. Для початку декоративний макіяж необхідно видалити за допомогою молочка або рідини для зняття макіяжу. Далі помийте своє обличчя за допомогою пінки або гелю. Дайте шкірі висохнути без використання рушники. Після цього тонізує шкіру обличчя тоніком або термальною водою. Кінцевою частиною догляду може стати зволожуюча маска і живильний крем.Не поспішайте відразу після видалення макіяжу використовувати скраби і маски, що очищають - вони можуть нашкодити збезводненої шкірі. Краще використовувати їх на наступний день.

Відео: Догляд за шкірою після пологів. Суха шкіра

Пам`ятайте, що бази для нанесення макіяжу протипоказані для щоденного використання, так як вони можуть сильно зашкодити вашій ніжній шкірі.

Поділися в соц мережах: