Як акуратно і рівно нафарбувати нігті самій собі: 10 кроків фото

Жіночі руки потребують постійного догляду - це якісний манікюр, видалення грубої шкіри і кутикули, щоденне зволоження та живлення, захист шкіри і нігтів від агресивних засобів під час збирання. Також, прекрасні жіночі руки, коли нігті не просто доглянуті, мають рівну форму, а й прикрашені кольоровим лаком для нігтів, френчем або іншим дизайном.

Змист

Але, часто буває, що самостійно не виходить рівно і красиво нафарбувати свої нігтики, лак затікає, бруднить шкіру навколо нігтів, лягає не так, як хотілося. Як же навчитися самій покривати нігті, як це роблять в салонах майстри манікюру? сьогодні сайт For-Your-Beauty.ru покаже і розповість як акуратно і рівно нафарбувати нігті самій собі.

По-перше, слід зробити хороший, якісний манікюр: Підпиляти і надати рівну і однакову форму кожному нігтику, розпарити руки у ванні, відсунути або видалити кутикулу. Якщо нігтьова пластина нерівна, її потрібно трохи відшліфувати. Для цього підійде бафік або пилка для шліфування й полірування натуральних нігтів.

По-друге, потрібно використовувати якісні лаки для нігтів. Вони рівно лягають, мають гарні кольори, швидко сохнуть і довше тримаються на нігтях.

По-третє, обов`язково використовуйте базове і топове покриття. База відмінно вирівнює нігтьову пластину, захищає нігті від фарбування пігментом, який знаходиться в кольоровому лаку і дозволяє довше зберегти манікюр. Топове покриття також захищає манікюр від зовнішніх впливів і надає чудовий глянцевий блиск.

По-четверте, щоб лак висох і часом не змастив, можна скористатися спеціальною сушінням для лаку.

У п`ятих, часто буває так, що вдається ідеально нафарбувати нігті на лівій руці, але ось акуратно нафарбувати лаком праву руку не виходить. Тут порада одна - спочатку наносите лак саме лівою рукою на нігті правої руки. А потім вже правою рукою фарбуйте ліву. Дивно, але цей трюк працює! Можливо буде потрібно кілька разів потренуватися.

Не набирайте на кисть відразу багато лаку. Краще покрити нігті тонким і акуратним шаром, який нікуди не затечет і якщо не вистачає насиченості, нанести зверху ще другий тонкий шар лаку.
Руки і лікті повинні мати опору. Чи не фарбуйте нігті, тримаючи руки на вазі.

Як акуратно і рівно нафарбувати нігті: схема

Відео: Як НАВЧИТИСЯ АКУРАТНО фарбувати нігті / Техніка нанесення лаку / Манікюр в домашніх умовах

Для того, щоб акуратно нафарбувати нігті лаком, потрібно правильно і в певній послідовності наносити лак. Для цього скористаємося такою схемою:

як акуратно і рівно нафарбувати нігті схема фото

1 - Видаліть старий лак, надайте форму нігтям, зробіть манікюр, відсуньте кутикулу.

2 - Покрийте нігті базовим покриттям і дайте висохнути.

3 - Тепер наберіть на пензлик кольоровий лак, пензлик слід віджати про край флакона. Не потрібно набирати багато лаку, так крапля буде занадто великий і лак обов`язково затечет туди, куди йому не потрібно. Починайте фарбувати ніготь з центру, відступаючи від кутикули приблизно 5 мм.

4 - Тепер пензликом потрібно розтягнути краплю лаку спочатку до кутикули. У хороших лаків кисть при натисканні розкривається як віяло точно за формою кутикули. Це дозволяє отримати рівну лінію лаку біля лунки.

5 - І тільки після цього забарвити центр нігтя до кінчика.6 - Знову повертаємося в центр нігтя біля кутикули і ведемо пензлик півколом, фарбуємо лаком бічну зону біля кутикули. Це не скласти праці, пензлик лягає по формі і виходить рівний і акуратний край.

7 - Ведемо кисть далі і профарбовуємо бічну сторону нігтя. На цьому етапі бажано відсувати бічний валик іншим пальцем або ж притиснути палець до столу і трохи зрушити, щоб бічний валик змістився і на нього не потрапив лак.

8 - Повторюємо з іншого боку нігтя.як і чим стерти лак з кутикули і шкіри навколо нігтів

Відео: як красиво нафарбувати нігті за допомогою губки

9 - фарбує іншу бічну сторону нігтя. Також проводимо пензликом по краю нігтики і тонким шаром лаку запечатує торець.

10 - Після того, як кольоровий лак висох, наносимо топове прозоре покриття. На цьому етапі можна скористатися спеціальною сушінням для лаку. Ще можна просушити за допомогою фена.

Відео: Мій перший досвід використання гель-лаку. Я в захваті! / Манікюр в домашніх умовах

На завершення, обов`язково наносимо масло для кутикули і ніжними рухами втираємо його в шкіру навколо нігтів.

Якщо, все одно лак потрапив не тільки на нігті, але і на шкіру, бічні валики, кутикулу, просто стираємо його: змочити в рідині для зняття лаку ватяну паличку і видалити всі огріхи з шкіри.

Для цих цілей дуже зручно використовувати спеціальний фломастер або маркер (коректор) для видалення лаку, тонкий і скошений стрижень у нього просочений рідиною для зняття лаку.

Поділися в соц мережах: