Апаратний манікюр: покроковий майстер-клас

Відео: Апаратний Манікюр - Hardware Manicure

Апаратним є вид манікюру, при якому видалення кутикули здійснюється спеціальним інструментом з алмазними насадками-фрезами.

За допомогою такого манікюру можна дуже дбайливо обробити шкіру рук, нігті і проблемні, шаруються нігті, суху шкіру з грубої кутикулою.

Відмінною особливістю апаратного манікюру є звільнення кутикули від відмерлих клітин без її пошкодження. Маніпуляція здійснюється за допомогою спеціального апарату з швидко обертаються змінними шліфувальними насадками. Рекомендується при пошкодженні структури нігтів і при вирівнюванні поверхні нігтьової пластини.

Як зробити апаратний манікюр будинку

Техніка виконання включає в себе наступні операції:

1. Видалення лаку з нігтів.

2. Нанесення на кутикулу розм`якшує кошти.

3. Видалення сухих ділянок шкіри і обробка бічних валиків пальця.

4. Видалення кутикули.
5. Згладжування сухих мозолів на долонях.

6. Шліфування та полірування нігтів.

7. Масаж рук з нанесенням масла або крему.

Апаратний манікюр виконується виключно на сухій шкірі, абсолютно нетравматичен за умови, що оброблювані нігті не травмовані і шкіра не запалена. Але все ж краще його робити в салоні у досвідченого майстра на професійному обладнанні. Рекомендується користуватися нею процедури - 1 раз в 2 тижні.

Апаратний манікюр: спеціальні насадки

Апаратний манікюр - це скоріше додаткова процедура, яка дозволяє виправити поверхню нігтя і його форму.Класичний манікюр передбачає використання ножиць, обрізний - застосування спеціального апарату, на кінці якого встановлюються необхідні насадки (див.фото).

Процедура безпечна і щадна, при її проведенні не народжуються тріщини або порізи на шкірі - така узагальнююча характеристика обрізного виду манікюру. Для доглянутого вигляду рук, такий манікюр в місяць достатньо проводити два рази.

Майстер-клас виконання манікюру

Запропонований далі майстер-клас розписаний по кроках і дозволить виконати манікюр на професійному рівні.

1.Для початку потрібно звільнити ніготь від старого покриття рідиною для зняття лаку. Кутикула обробляється спеціальною насадкою у вигляді гумового копитця або дерев`яною паличкою. Її відсувають до бічних валиків, які розташовані навколо нігтя.Після цього, насадкою, що має середню грубість обробки, видаляють відсунуту шкірку і обробляють навколо нігтьову зону. Якщо на долоні є мозолі, їх згладжують низько абразивної насадкою.

Відео: Техніка виконання апаратного манікюру

2.Вільний край нігтя обробляється спеціальною насадкою, йому надається необхідна форма. У разі якщо нігтьові пластини травмовані або шкіра запалена, такий манікюр не проводять.3.Полірування нігтів виконується відповідними насадками, дотиками до нігтя її краєм, так як можна залишити подряпини.4.Після повної обробки нігтів, на кутикулу і руки масажними рухами наноситься і втирається крем, а самі нігті покривають лаком. У деяких моделях апаратів для манікюру є сушка для лаку, що прискорює процес роботи.

Відео: Комбінований манікюр - мабуть найкращий відео урок

Правила користування апаратом для манікюру:

    апарат в руці потрібно тримати ніби олівець;
  • при першому використанні включати прилад на самій мінімальній швидкості;
  • насадки не можна притискати до поверхні, яка обробляється;
  • обробляючи кутикулу і бічні валики, насадка тримається під кутом 45 градусів;
  • апарат пересувається від центру нігтя до краю і не тримається на місці;
  • необхідно періодично вимикати апарат, даючи йому відпочити.

Основними достоїнствами апаратного манікюру є довгий період доглянутого вигляду нігтів і повільне зростання кутикули. Так само такий вид догляду за руками ідеально підходить для штучних нігтів.

Але варто пам`ятати, що застосовувати прилад необхідно тільки після підготовки і отримання навичок роботи, інакше можна пошкодити принести шкоду нігтям.

Відео: Майстер клас - апаратний чоловічий манікюр

Як вибрати прилад для апаратного манікюру

У продажу є багато приладів для апаратного манікюру вдома. Вони мають різну потужність (домашні - швидкість обертання насадки до 10 тис. Оборотів, професійні - понад 30 тисяч обертів на хвилину) і абсолютно різної цінової категорії.

Існують прилади для обробки штучних і натуральних нігтів.

Поділися в соц мережах: