Довготривала укладка волосся

Укладання волосся - справа хитра. Зазвичай вона займає багато часу. Особливо не пощастило власницям неслухняного волосся. Плойка, праску, бігуді, засоби для укладання не виправдовують покладених надій: волосся як і раніше виглядають як ніби недоглянутими.

Змист

довгострокова укладання

Довготривала укладка волосся (фото)

Рішенням подібної проблеми є довгострокова укладання або карвінг. Нова технологія в перукарському мистецтві передбачає обробку волосся спеціальним хімічним складом, а потім надання їм певної форми. Карвінг називають ще легкої хімією. Дійсно, в технологію такої укладки покладено принцип хімічної завивки. Але нічого страшного в цьому немає.

довгострокова укладаннядовгострокова укладання

Сучасні засоби не тільки не псують волосся, але і за рахунок містяться в них натуральних інгредієнтів здатні робити їх більш м`якими і здоровими. Мінімальний вміст лугу не робить помітного впливу на колір фарбованого волосся, а що входять доглядають речовини роблять волосся еластичним і міцними. М`яко діючі компоненти делікатно впливають на структуру волосся, приборкують їх неслухняний характер, а також забезпечують довготривалий прикореневій обсяг.

довгострокова укладаннядовгострокова укладання

Неправильно ототожнювати довготривалу укладку з хімічною завивкою. Адже результат від цих двох процедур значно відрізняється один від одного. Після процедури хімічної завивки волосся набувають вигляду завитків, накручених локонів, в той час як після карвінгу волосся набуває обсяг, стають більш слухняним.

Відео: Довготривала укладка на довге волосся (карвінг)

Помилковим є також уявлення про те, що після довготривалої укладання волосся не будуть вимагати Вашої уваги. Волосся в будь-якому випадку потрібно буде укладати, проте сил і часу Ви витратите набагато менше.
довгострокова укладаннядовгострокова укладання

Довготривала укладка волосся - тестування

Для того щоб упевнитися в тому, що волосся безболісно переживуть довготривалу укладку можна скористатися попереднім тестуванням. Ви можете зробити його в салоні. Після цього ви зможете виключити ризик алергії, визначити стійкість волосся до впливу препаратів, а також отримати відомості про потрібної концентрації складу, а також необхідний час його впливу.

Дуже зручна така укладка тим, що дозволяє без особливих зусиль самостійно робити практично будь-які зачіски. Причому триматися вони будуть досить довго, до наступного миття голови. Не страшна Вашій зачісці ні дощова погода, ні вітер!

довгострокова укладаннядовгострокова укладання

Відео: Довготривала укладка, технікою пірамідка

Залежно від Вашої структури волосся майстер запропонує Вам спеціальні засоби, враховуючи стан волосся, їх тип, особливості. Незважаючи на загальні принципи, кожні волосся потребують індивідуального підходу. Тому дуже важливо, щоб довготривалу укладку виконував справжній професіонал. З його допомогою тонке волосся придбають відсутній їм обсяг, жорсткі волосся стане більш слухняними, а абсолютно прямі - можуть стати хвилястими.За допомогою довготривалої укладання можна зробити волосся більш об`ємними, піднявши їх біля коріння, створити дрібні завитки, підкрутити кінчики, надати волоссю недбалість і т.д.

довгострокова укладаннядовгострокова укладання

Ддя яких волосся підходить довготривала укладка

  • Потрібно сказати, що зробити карвінг можна на волоссі довжиною від 7 до 20 см. Для довжини волосся, що виходить за рамки цього обмеження можна також зробити укладку, але є ризик, що вона буде непомітною або нетривалої. Оскільки карвінг є м`якою укладанням, він просто може «не взяти» довге волосся.
  • Проте, не дивлячись на безпеку процедури, можна рекомендувати її для недовгих волосся, сильних волосся, які без втрат зможуть винести хімічний вплив. Крім того, волосся повинні бути досить м`якими, щоб спеціальний склад зміг «приборкати» їх.
  • Не варто робити довготривалу укладку на волоссі, які недавно були схильні до мелірованію або колорування. Дайте волоссю час, щоб прийти в себе.
  • Для жирного волосся, можливо, карвінг послужить добру службу, злегка підсушити їх і надавши обсяг, якого часто їм не вистачає.

довгострокова укладаннядовгострокова укладання

Процес довготривалої укладання волосся

Сам процес довготривалої укладання триватиме близько години. Спеціально підібраний хімічний склад буде завдано на чисті злегка вологі пасма, попередньо накручені на коклюшки або інші пристосування. Проникаючи всередину волоса, рідина коригує його структуру. Після цього засіб дуже ретельно змивають, а потім волосся розподіляють спеціальний фіксуючий лосьйон. Практично відразу після нанесення лосьйон змивають.довгострокова укладаннядовгострокова укладання

У цьому полягає одна з головних відмінностей між довготривалої укладанням і хімічної завивки. Волосся миють шампунем, до складу якого входять компоненти, що доглядають і укладають. Тепер протягом 6-8 тижнів Ваша зачіска буде чудовою!

Т.ч. в порівнянні з хімією довготривала укладка є більш безпечною для волосся. Так після 6-8 тижнів укладання сама зійде нанівець, і не залишить ніяких слідів від колись радикальних змін. У той час як після хімічної завивки втратили зовнішній вигляд волосся потрібно зрізати, то після довготривалої укладання подібна проблема просто не має місця.

довгострокова укладаннядовгострокова укладання

Після довготривалої укладання волосся знадобиться регулярний догляд за допомогою поживних, відновлюють і зволожуючих масок. Протягом 3 днів після проведеної процедури не варто фарбувати волосся. Після того як від укладання не залишиться і сліду, вже через 2-3 місяці її можна буде повторити.

довгострокова укладаннядовгострокова укладання

довгострокова укладаннядовгострокова укладання

довгострокова укладаннядовгострокова укладання

Поділися в соц мережах: