Чистка особи: 5 вірних способів

чистка обличчяЧистка особи - це одна з найнеобхідніших процедур по догляду за своєю зовнішністю. Шкіра на обличчі постійно відкрита для вітру, пилу або морозу взимку, внаслідок чого виглядає не завжди так добре, як ми б цього хотіли.

Змист

З проблемами шкіри прекрасно справляється чистка обличчя, вона не тільки очищає верхній шар шкіри, але ще й омолоджує і живить ніжну шкіру обличчя.

Кому потрібна чистка обличчя?

Доглядати за шкірою на обличчі можна самостійно в домашніх умовах, а також за допомогою косметолога. Все залежить від стану шкіри, бюджету і тимчасових рамок.

Варто зауважити, що відвідування косметолога в даний час - це не тільки прекрасний спосіб омолодити шкіру на обличчі, а й чудовий засіб від депресії, так як процедури по очищенню шкіри вельми приємні і абсолютно безболісні.

Отже, чистка особи періодично необхідна кожної поважаючої себе жінки. Залишається вирішити, який варіант чищення зручний і необхідний саме вам. Для цього ознайомимося з різними методами очищення шкіри на обличчі.чистка обличчя

1. Частка особи - пілінг
Пілінг - це видалення з поверхні шкіри відмерлих клітин, відповідно стимуляція регенерації і омолодження шкіри.

Відео: Popular Videos - Comedo

Пілінг буває двох типів - механічний і апаратний. Механічний пілінг є масаж з препаратами, які очищають шкіру. Апаратний пілінг - це очищення шкіри із застосуванням інструментів, наприклад, щіток при броссаж.

2. Частка особи за допомогою масок

чистка обличчяНайпоширеніший і ефективний вид чисток шкіри обличчя. Як правило, для такої чистки немає необхідності відвідувати косметологічний кабінет, маски можна робити в домашніх умовах.

Матеріал для домашніх масок може найрізноманітніший, досить заглянути в холодильник. Такі маски ще хороші тим, що не викликають алергію і неприємних висипань на шкірі, в разі неприйняття шкірою стороннього тіла на своїй поверхні.

3. Вакуумна чистка обличчя

Така чистка обличчя має свої негативні і позитивні сторони. При вакуумному пілінг дуже добре очищається шкіра від вугрів, жировик і інших забруднень. Після такої чистки омолоджується шкіра і відновлюється нормальний колір обличчя. Вакуумний спосіб абсолютно безболісний, але не підтримує тонусу шкіри, тому краще проводити його в комплексі з механічною чисткою особи.

4. Ультразвукова чистка обличчя

чистка обличчяПрекрасний метод очищення шкіри. Шкіру покривають спеціальним реагентом, який під дією ультразвукових хвиль відлущує і очищає шкіру від старих клітин і забруднень.

  • Метод такої чистки особи абсолютно безболісний і допомагає більш ефективно працювати домашнім маскам.
  • Не вимагає частого застосування, використовуючи метод 1 раз на місяць, можна підтримувати свою шкіру в нормі.
  • Не викликає алергії і почервоніння, при цьому має властивість розгладжувати зморшки на шкірі.
  • Але у цього методу є свої протипоказання - Це серцево-судинні захворювання, останні місяці вагітності, злоякісні і доброякісні утворення, а також підвищений артеріальний тиск.

5. Хімічна чистка обличчячистка обличчяІснує косметика, яка містить хімічні елементи. Але чистку особи із застосуванням такої косметики краще робити в салоні, так як вона може викликати алергічні реакції і роздратування шкіри.

Будь-який спосіб чистки хороший, якщо він підходить саме вам.

Не варто робити чищення особи, грунтуючись на досвід подруг і знайомих, так як шкіра у всіх різна і те, що підходить одному типу шкіри може мати протилежний результат для іншого.

Відео: Настоянки

Найголовніше що потрібно від чищення особи - це зробити шкіру чистою, освітлити її і видалити жирові і вугрові освіти.

Текст - gajsovna

Поділися в соц мережах: