Пропозиція дівчині - 20 небанальних способів

У житті кожного чоловіка наступає той момент, коли він вирішується розлучитися зі своїм холостяцьким життям.

Змист

пропозиція дівчині

Є бажання, є кандидатура, є можливості, але як найкраще обставити той самий момент, коли потрібно сказати про це коханій? Вона може вже здогадуватися про ваші наміри, тому найкраще спробувати зробити їй сюрприз, перетворивши пропозицію руки і серця в справжній «спектакль»!

Є маса способів перетворити момент пропозиції руки і серця в пам`ятна подія. Ми запропонуємо вам цікаві ідеї, і, може бути, на їх основі у вас в голові народитися чіткий план, як бути оригінальним, щоб цей день вам обом запам`ятався, як найяскравіший і щасливий і романтичний!

Як зробити пропозицію дівчині?

Як зробити пропозицію дівчині? 10 способів

 • Ви в ресторані. Грає романтична музика, ви трохи перекусили. І тут офіціант, з яким ви попередньо домовилися, подає на підносі під ковпаком для гарячих страв елегантне колечко. А далі справа за вами! Хоча, якщо ви небагатослівні, то можна покласти туди ще конверт з вашим визнанням в любові і пропозицією. Але краще буде вимовити заздалегідь підготовлену промову. Запам`ятайте, практично всі дівчата дуже романтичні, так розкажіть їй про свої почуття на мові любові!
 • Дуже романтично прозвучить вашу пропозицію під час повільного танцю. Звичайно, тут важливо теж підготуватися, не забувши кільце і виконані ніжних почуттів слова.
 • Якщо ви вмієте гарно співати, то можна зробити пропозицію дівчині виконавши пісню. Напишіть самостійно або заспівайте їй чиюсь пісню про кохання. О, скільки чоловіків співало під вікнами своїх коханих! А можна зробити це в ресторані. Дівчатам подобається, коли їх улюблений може, не соромлячись прокричати всьому світу: «Я тебе люблю, стань моєю дружиною!». У ресторані заздалегідь домовтесь з місцевими музикантами, щоб вони вам підіграли. На завершення пісні під розчулені погляди публіки скажіть свою пропозицію.
 • Зараз досить популярні стали публічні пропозиції руки і серця. На цьому базуються багато сучасні шоу, які допомагають зробити цей момент незабутнім. Тому Осмельтесь і спробуйте подати заявку на участь в такому шоу. Якщо вам пощастить, то ви зможете зробити ефектне пропозицію на очах у всієї країни! Таке точно ніколи не забудеться! Як зробити пропозицію дівчині?
 • Цей варіант вимагає від вас мінімум зусиль і трохи матеріальних витрат. Купіть в оренду бігборд, на якому і напишіть своє визнання. Але подбайте про те, щоб ваша дама серця його побачила. Підіть прогулятися і ненароком зверніть її увагу на бігборд. Після замішання і нерозуміння, ви побачите бурю захоплення. Після такого подвигу, вона, безумовно, скаже: Так!
 • Цікаво можна обіграти пропозицію коханій в кінотеатрі або драмтеатрі. Справа буде так. Закінчується спектакль, виходять на сцену всі актори і ви, попередивши улюблену про сюрприз, і зі сцени вимовляєте свою гарячу промову. Після цього, отримавши свою порцію бурхливих овацій глядачів, які сидять в залі, ви спускаєтеся і одягаєте на пальчик вашої судженої колечко. Але щоб все пройшло так, як ви запланували, обговоріть ваш план з адміністратором, не зайвим буде пригостити його як би ненароком, коробочкою цукерок або пляшкою шампанського. Нехай співробітники театру вип`ють за здоров`я молодих!
 • Звичайно, раніше питання «Вийдеш ти за мене заміж?» Задавали наодинці, стоячи на одному коліні перед дівчиною. Однак сучасні форми цієї дії стали не тільки публічними, а й екстравагантними. Тому ви завжди можете придумати щось своє, незвичайне і цікаве.
 • Зверніть увагу на територію, де живе ваша кохана - чи є там будинок навпроти. Якщо такий є, вам пощастило. Вночі напишіть величезними літерами свої зізнання на протилежному будинку. Так, може бути, вас оштрафують. Може, змусять перефарбовувати будинок. Але хіба це важливо? Таким вчинком ви, по-перше, викличте бурхливе захоплення у своєї дівчини (напевно, ви будете першим, хто зробив для неї такий сміливий, по хлопчачому відчайдушний вчинок), а по-друге, дасте знати конкурентом, що вона вже зайнята, нехай кусають лікті! Тепер після такої події все знайомі і сусіди будуть «перетирати» ваші цікаві відносини.Як зробити пропозицію дівчині?
 • Однак можна поступити трохи більш практично - написати фарбою на асфальті, адже перший дощ змиє ваше визнання і старенькі не будуть лаятися, що тепер в їх будинок буде носитися зайва «пил»: або більш романтично: викласти визнання пелюстками троянд.
 • Заздалегідь підіть в магазин іграшок, виберіть і купите одну велику м`яку іграшку для вашої коханої. Вкладіть їй в кишеню, або під шарфик, любовну записку, можна покласти або зашити в іграшку кільце, якщо довіряєте продавцеві. Домовтеся і залиште іграшку в магазині. А потім приходите за покупкою! По виходу з магазина з загадковим виглядом зверніть увагу на те, що в іграшці щось є. Далі за сценарієм слід ваше визнання в любові і пропозицію руки і серця.
 • Викладіть під її вікнами за допомогою мотузки, просоченої бензином або іншим горючою речовиною, слова-зізнання в коханні. Зателефонуйте їй і попросіть підійти до вікна. Підпалити мотузку, а потім підніміться до неї і подаруйте букет, на одному з квітів якого закріплено кільце. Тільки стережіться злюк-бабусь! Вони нечайно можуть «окропити» вас з відра, вирішуючи взяти участь у порятунку всіх мешканців будинку від пожежі. Краще і після всього дійства затриматися в будинку у закоханої (там тепер безпечніше, ніж на вулиці). Нехай нервова система бабулечек трохи заспокоїться.
 • Ну, а якщо зовсім захотілося чогось екстравагантного, можете купити своїй дамі машину з номерним знаком у вигляді її імені. І поки вона буде відходити від шоку, зробіть їй пропозицію. У такій ситуації вам точно ніхто не відмовить!Як зробити пропозицію дівчині?

Як зробити пропозицію дівчині?Як зробити пропозицію дівчині?

Як зробити пропозицію дівчині?

Відео: Як зробити пропозицію дівчиніЯк зробити пропозицію дівчині?Як зробити пропозицію дівчині?

Як зробити пропозицію дівчині?

Як зробити пропозицію дівчині?Як зробити пропозицію дівчині?

Способів може бути надзвичайно багато, але важливо враховувати характер вашої коханої і її переваги. Чи не тягніть її в гори, якщо вона не любить фізичні навантаження, не робіть сюрпризів, якщо вона не любить несподіванок. І, звичайно, в своїх експериментах не забувайте дотримуватися техніки безпеки.

Відео: Роза для кільця. Цікавий спосіб зробити пропозицію руки і серця

Нехай ваша любов буде взаємною!

Поділися в соц мережах: