До чого сниться град?

k-chemu-snitsya-grad

До чого сниться град по сонником Міллера

Сон, де ви потрапляєте під град - обіцяє невеликі зміни в долі. У теплий день побачити йде град - до численних клопотів. Якщо подібний сон побачить дівчина - значить, її чекає побачення з люблячою другою половинкою.

Град уві сні - сонник Ванги

Споглядати на град - символ прикрих звісток. Потрапити в сновидінні під сильний град - означає, що вам потрібно припинити вплутуватися в справи сторонніх людей. Якщо ви побачите, що йде град псує ваш урожай - значить, незабаром виникне серйозна небезпека для вашого фінансового становища або майбутнього життя в цілому.

Що значить приснився град по Сучасному сонником
Потрапити під град під час сновидіння - знак того, що в реальності не всі ваші витівки і вчинки виявляться вдалими. Якщо ви бачите, що одночасно з хмар виходить сонце і йде град - значить, незабаром ваше нещастя зміниться благополуччям. Подібний сон для дівчини - обіцяє зустріч з люблячим чоловіком. Якщо йде град, і ви чуєте далеко удари грому, то такий сон принесе вам образи або засмучення.

Сімейний сонник - сон про град

Стежити за тим, як сиплеться град - символ добробуту. У долі сплячої людини незабаром стануться приємні і несподівані зміни. Подібний сон, побачений з понеділка на вівторок, - означає, що наяву вас чекають приємні подарунки. Спостерігати за градом з вівторка на середу, - обіцяє одержання спадщини. Сон, про град побачений з середи на четвер, є передвісником успішної кар`єри. Вас чекає значна надбавка до заробітної плати або підвищення за посадою. Подібний сон, який наснився з четверга на п`ятницю - означає швидке отримання значного прибутку. Незабаром вам повернуть старий борг. Сновидіння про град з п`ятниці на суботу вас приємно здивує, так як обіцяє процвітання і багатство. Угода, яка нещодавно була укладена, принесе вам значний доход.Відеть град в жаркий, літній день - значить, вас чекають безліч дрібних клопотів. Ховатися від сипучого граду - означає, що в житті ви дуже боїтеся, відповідальності і ні бажаєте брати на себе серйозні зобов`язання при рішеннях складних ситуацій.

Відео: Тлумачення снів: Град. Сонник. До чого сниться Град

Чітко чути, як йде град ударяється об покрівлю вашого будинку - значить, не варто нехтувати рекомендаціями своїх рідних. Сон, де ви ходите по вулиці і збираєте градини - означає, що незабаром вам доведеться надійна сделка.Благодаря їй ви зможете поправити своє фінансове становище в кращу сторону.

До чого сниться град - Англійська сонник

Спостерігати за тим, як з небес падає град - до розчарувань і нещасних випадків. Для дачників і городників подібний сон загрожує невтішним і неврожайним роком. Люблячим парам - сновидіння обіцяє невдалий флірт, а людям, які працюють в сфері торгівлі - великі грошові втрати.

Град по езотеричних сонникомДивитися на падаючий град - означає, що незабаром ви понесете покарання за всі ваші похибки і невірні вчинки.

Інтимний сонник - до чого сниться уві сні град

Споглядати на падаючий град - знак того, що в реальності ваша поведінка легковажне і необдумане. Своїми необережними вчинками ви самі спонукаєте оточуючих розпускати плітки про вас і про ваші залицяльниках.

Що значить град по сонником Хассе

Відео: До чого сниться град. Сонник Цветкова. тлумачення снів

Побачений град - символ поразки. Ваші задуми зірвуться, так і не встигнувши реалізуватися. Дивитися в сновидінні на летить град - символ тривожності.

До чого ще може снитися град

  • спостерігати за тим, як падає на землю град - символ неймовірної успішності;
  • об`ємний град - обіцяє райдужні перспективи;
  • потрапити в сновидінні під град - до не більшим успіхам у вашій долі;
  • град з дощем - тимчасові дрібні турботи.

Поділися в соц мережах: