Сексуальні ігри - а ви пробували?

сексуальні ігриЩоб урізноманітнити своє сексуальне життя необхідно грати, втілюючи в життя свої фантазії і фантазії партнера. Кращий варіант - рольові ігри. Однак далеко не всі вміють правильно в них грати, і з цієї причини отримувати від них задоволення.

Змист

Сексуальні ігри - розбір польотів

Приступати до рольових сексуальних ігор слід тільки з обопільної згоди, без несподіванок і сюрпризів. Заздалегідь визначтеся, чи бажає ваша половинка приймати в цьому участь, а потім спільно виберіть тему гри.

Дуже важливо, щоб ви разом щиро хотіли грати, щоб не було ні частки скептицизму, ні бажання посидіти подивитися, як інший буде показувати спектакль. Не варто під час рольових ігор відволікатися на розмови по телефону або обговорення тем, пов`язаних з реальним життям. Смішки і хихикання також будуть зайвими.

сексуальні ігрисексуальні ігри

Сексуальні ігри - підготовка

Визначальну роль у вдалому проведенні гри має підготовка. Для створення образу дуже важливо підбирати деталі і аксесуари, максимально наближені до справжніх. Нехай цих елементів буде небагато, але вони повинні бути впізнаваними.

Відео: лизніть МОЄ ТІЛО Челлендж | LICK MY BODY CHALLENGE PashaNastya

Тривала і детальна підготовка зі складанням сценарію може поступово вбити бажання до сексуальній грі або привести до того, що ви будете замість насолоди дійством стежити за тим, чи йде воно за планом. І, звичайно ж, не варто забувати про правильно підібраному час і місце проведення сексуальних ігор. Постарайтеся, щоб вам ніхто раптово не завадив. Виділіть на це більше часу (ніч або цілий вечір), щоб еротичний свято вдалося.

сексуальні ігрисексуальні ігри

Виявляється, набір улюблених сценаріїв рольових сексуальних ігор у чоловіків та жінок. Тому розглянемо їх окремо.

Сексуальні ігри, улюблені чоловіками

Сексуальна гра - «Клієнт і повія»

Вона робить яскравий макіяж, одягає відверте вбрання. Він одягається, як повинен виглядати заможний клієнт.

Відео: Чемпіон обіду Макс і Катя їдять на швидкість в нагороду Тетріс Dinner Winner meal competitions
Можна заздалегідь скласти прайс на послуги, влаштувати знайомство поза домом, щоб потім пройти до клієнта, в номер готелю або в автомобіль. У такій обстановці можна дозволити собі реалізувати таємні бажання, на які в звичайній ситуації не зважилися б.

сексуальні ігри

сексуальні ігри

Сексуальна гра - «Хворий і медсестра»

Вона надягає білий халат, туфлі на високих підборах, панчохи, робить сувору зачіску, можна одягнути окуляри.

Він грає роль пацієнта (лежачого). Медсестра обстежує хворого найретельнішим чином. Можна влаштувати вдома обстановку, схожу на лікарняний кабінет. Можна також помінятися ролями, коли вона буде пацієнткою, а він - строгим і досвідченим лікарем.

Сексуальна гра - «Учень і вчителька»

Вона грає роль дорослішою, досвідченої і привабливою спокусниці. Він - недосвідчений підліток, якого вишукано спокушають.

Варіант навпаки, коли вона - учениця, а він - учитель, чоловікам подобається куди менше. Дуже важливо, щоб була створена відповідна обстановка в будинку. Якщо немає можливості втілити шкільний клас, то краще грати в покоївку і господаря будинку або господиню і слюсаря.

сексуальні ігри
сексуальні ігри

Сексуальна гра - «Насильник і жертва»Вона - жертва, він - гвалтівник. Вона пручається, але дає себе зв`язати (прив`язати) і робити все, чого забажає він.

Головне - заздалегідь обговорити всі деталі, що допускається робити, а що - ні, щоб не залишилося неприємних спогадів.

Сексуальна гра - «Секс з незнайомкою»

Обидва вдають, що бачать один одного вперше. Для цього потрібно створити обстановку, в якій ви могли б познайомитися (знімається номер в готелі, можна їхати в поїзді удвох в одному купе).

Добре, щоб ви були одягнені в незвичну одяг. Після знайомства починається поступове спокушання. При цьому слід визначити заздалегідь, хто кого буде спокушати.

сексуальні ігри

сексуальні ігрисексуальні ігри

сексуальні ігрисексуальні ігри

сексуальні ігрисексуальні ігри

сексуальні ігрисексуальні ігри

сексуальні ігрисексуальні ігри

сексуальні ігрисексуальні ігри

сексуальні ігрисексуальні ігри

Хіт-парад сексуальних ігор, улюблених жінками

Сексуальна гра - «Спокуса святого»Вона - спокусниця. Він - недосвідчений і чинить опір чужий чоловік, священик. Важливо, щоб спокушання було неявним і спонтанним.

сексуальні ігри
сексуальні ігри

Сексуальна гра - «Секс з незнайомцем»

Ви влаштовує випадкове знайомство в людному місці (на пляжі, в кафе, магазині і т.д.), яке закінчується соблазнением.

Він всіляко намагається вас добитися в перший же вечір. Головне, щоб вам ніхто не завадив із знайомих людей. Таким способом можна навіть налагоджувати стосунки після сварки.

Сексуальна гра - «Начальниця і підлеглий»

Вона - сувора і владна начальниця, в діловому костюмі. Він - підлеглий, готовий заради збереження свого робочого місця всіляко догоджати своєму прекрасному «босові».

Дуже важливо заздалегідь визначити свої бажання, щоб вони не доставили незручності або неприємних відчуттів партнеру. Звичайно, таємні бажання складно висловити в звичайному житті, а ось рольова гра дозволить стати розкутіше.

сексуальні ігри
сексуальні ігри

Сексуальна гра - «Порушниця і міліціонер»

Необхідна відповідна обстановка: заміський будинок для реалізації сценарію строго інспектора ДАІ і злісної порушниці, що перевищила швидкість, або магазин - для пильного охоронця і злодійки, що вкрала річ, що сподобалася.

Оскільки випадково грошей на штраф або вкрадену річ у вас немає, то доводиться розплачуватися натурою на місці. Можна розіграти і інші варіанти.

Сексуальна гра - «Жертва і насильник»

Вона - жертва, він - нападаючий. Відмінний спосіб реалізувати свої таємні бажання, спробувавши себе в ролі безпорадною жінки.

Тільки визначте прагнення та побажання заздалегідь. Можна придбати пов`язку на очі, наручники або мотузку. Від застосування ковзних стрічок і панчіх як зав`язок слід відмовитися в цілях безпеки.

сексуальні ігри

сексуальні ігрисексуальні ігри

сексуальні ігрисексуальні ігри

сексуальні ігрисексуальні ігри

Поділися в соц мережах: