6 Типів жіночої сексуальності

Відео: Як визначити сексуальність жінки

жіноча сексуальністьБезумовно, кожна жінка - це загадка. Навіть якщо вам здається, що вона перед вами вся відкрита, «як на долоні».

І спробуйте зрозуміти, який темперамент таїться в кожній з представниць прекрасної статі. Однак відомі знавці жіночої чарівності - французи - змогли класифікувати всіх жінок по шести типів.

1. Жіноча сексуальність - тип Венера

Власниці дуже розкішних форм. Зачаровують всіх навколо. Кажуть, не дуже замислюючись. Дуже еротичні, коли сміються. В одязі віддають перевагу не слідувати чистому стилю.

Відео: Топ 10 жіночих героїв DOTA 2

Відомі представниці: Кім Бесінджер, Мерилін Монро, Клаудія Шиффер.

Їх камінь щастя - діамант.

2. Жіноча сексуальність - тип Тигриця

Можуть бути і загадковими, і вульгарними. Горді і нетерплячі. Це вони придумали емансипацію. Вперті і незворушні щиро або спеціально. Виводять з себе навіть самих терплячих шанувальників. По-справжньому зберігають вірність тільки своїм дітям, місцем народження і родичам.

Відео: ТОП-5 найбільш важливих точок на тілі жінки

Таємна зброя для приманювання чоловіків: волосся, хода, голос.

Представниці цього типу: Клеопатра, Нефертіті, Софі Лорен. Їх камінь - смарагд.жіноча сексуальність

3. Жіноча сексуальність - тип Дика холодність
Найчастіше - це блондинки. За ангельською зовнішністю ховається темперамент домашнього деспота. Іноді змінюють стиль в одязі або колір волосся. Але ніколи не змінюються самі. Поруч з ними тільки ті чоловіки, які служать їм гідної оправою.

Улюблені кольори: кремовий, білий, пастельні відтінки.

Прототипи: Мадонна, Шарон Стоун, Марлен Дітріх.

Відео: 5 ЖІНОК ВСЕСВІТУ STAR WARS [ТИПУ ТОП]

Щасливий камінь - сапфір.

4. Жіноча сексуальність - тип Босоногая графиня

Земні жінки. Такі собі «хіпі класу люкс». Невинність і неприборкність дивним чином поєднуються з сексуальністю фатальної жінки.

Їх супутник: поет, актор, художник, але завжди видатна особистість. Обожнюють тварин.

Дітей заводять рідко, хоча прекрасно з ними ладнають. Більш жіночні, ніж «Венери», і такі ж дикі, як «Тигриці». Представниця цього типу - Ава Гарнер. Камінь - рубін.

5. Жіноча сексуальність - тип Лань

Жінка-дитина. Уявно беззахисні, оповиті ореолом невинності, вони свідомо грають на мисливському інстинкті у чоловіків. Бувають досить уперті, і тоді їм ніхто не указ.Манера одягатися і фарбуватися може перетворити їх в жінок-вамп. Представниці цього типу - найкраща приманка для чоловіків.

жіноча сексуальністьФігура: вузькі стегна і широкі плечі.

Улюблені парфуми: «Шанель». Камінь - перли.

6. Жіноча сексуальність - тип Наставниця

Протилежність дівчинці-лані. Величні і збудливо-ледачі одночасно, вони багато побачили в житті. Мають особливою привабливістю для недосвідчених юнаків.

Але ці жінки не мами, на їх грудях не можна виплакатися. Для цього вони занадто сексуальні. Воліють гідне їх інтелектуальне суспільство. Бажання виглядати молодо їх старить.

Прототипи: Жанна Моро, Тіна Тернер.

Деяких жінок все ж не можна віднести до якогось певного типу. Вони являють собою збірний образ. Це жінки, які або добре приховують свій справжній Я, або любительки кардинальних змін.

Текст - Marta1803

Поділися в соц мережах: