Скорпіон і близнюки: сумісність знаків

Скорпіони і Близнюки - різні люди, але часто знаходять спільну мову. Скорпіони відносяться до активних знаками зодіаку. Їх цілеспрямованості і наполегливості можуть позаздрити багато. При цьому Скорпіони бувають жорсткими по відношенню до людей, до яких у нього є свої вимоги. Скорпіони завжди все роблять з розмахом. Вони ставлять в житті багато цілей і невпинно йдуть до них. Близнюки ж більш спокійні люди. Їм подобається все нове і незвідане. Близнюки дуже цікаві і допитливі, тому серед представників цього знака часто зустрічаються інтелектуальні люди. Близнюки люблять свободу, і ще цей знак можна назвати безтурботним. Це подобається Скорпіону, але до пори до часу, тому що поняття свободи і знаків трохи різне.

Змист

Зміст статті:

  1. Скорпіон і Близнюки: сумісність знаків
  2. Скорпіон і Близнюки: сумісність в шлюбі
  3. Чоловік Близнюки жінка Скорпіон: сумісність
  4. Сумісність: чоловік Скорпіон жінка Близнюки
  5. Сумісність Близнюків і Скорпіона в сексі
  6. Близнюки і Скорпіон: дружба

Скорпіон і близнюки: сумісність знаків

Скорпіон і Близнюки: сумісність знаків

Відносини між цими зодіакальними знаками ідеальними назвати дуже складно. Зустрівшись вперше, вони немов починають боротися один з одним. Причому ця боротьба відбувається у всьому. У Скорпіонів і Близнюків зовсім різні характери. У перших він дуже складний і зарозумілий, а у других - м`який і поступливий. Близнюки люблять суспільство, зустрічі з друзями, а Скорпіони намагаються уникати гучних посиденьок. Як вже говорилося, Близнюкам потрібно особистий простір, а Скорпіонам це не подобається, і вони марно намагаються приборкати Близнюків. Скорпіон, сумісність зі знаками інших сузір`їв якого практично завжди неідеальна через його характеру, тисне на Близнюків. І останні не можуть змиритися з цим, і тому пари часто сваряться.

Зі сказаного можна зробити висновок, що сумісність Скорпіонів і Близнюків далека від ідеалу. Але не все так страшно. Якщо кожен з знаків буде займатися своєю справою, а Скорпіон не буде намагатися підпорядкувати собі Близнюків, то пара може скластися. У любові ці знаки сходяться практично завжди, але ось в шлюбі їх відносини може зіпсувати впертий і неприборканий Скорпіон. Але якщо Близнюки в силу свого м`якого характеру навчаться не звертати уваги на нападки Скорпіона, то їх пару можна буде назвати сумісної на 100%.

Скорпіон і Близнюки: сумісність в шлюбі
У шлюбі ці два знака довго притираються один до одного. Союз Близнюків і Скорпіона може бути ідеальним, якщо в парі чоловік Скорпіон, а дружина Близнюки. При цьому розкладі у подружжя можуть скластися теплі відносини завдяки жінці. Якщо вона зможе примиритися з характером чоловіка, то у них все буде прекрасно. Але якщо в подружній парі будуть чоловік Близнюки і дружина Скорпіон, то цей союз буде дуже складно зберегти. Складність у відносинах багато в чому залежить від жінки. Її норовливий характер і любов до з`ясувань відносин заважає парі створити затишне гніздечко. Однак якщо Близнюкам вдасться стримати запал обраниці, то все у них може вийти. Як говорить гороскоп, Скорпіон і Близнюки, сумісність яких багато в чому залежить від першого, можуть бути щасливі разом, якщо обидва знака навчаться чути один одного.

Чоловік Близнюки жінка Скорпіон: сумісність

З самого початку у цієї пари складаються романтичні стосунки. Обидва знаки тягнуться один до одного. Кожному з них цікаве спілкування з партнером. Хлопець Близнюки і дівчина Скорпіон, сумісність яких здається ідеальною, легко знаходять спільну мову. Така ідилія триває до тих пір, поки чоловік не стане ховати свої емоції по відношенню до обраниці, і поки Скорпіон не почне проявляти свій характер. Чоловік Близнюки і жінка Скорпіон довго можуть цікавитися один одним, але шлюб або співжиття може знизити цей інтерес.Скорпіон і близнюки: сумісність знаків-2

Через деякий час сумісність Близнюків і Скорпіона жінки здається все менш ідеальної. Відчуття потягу у партнерів притупляється. Різниця характерів дає про себе знати все сильніше з кожним днем. Скорпіон починає висловлювати свою сутність в скандалах, а Близнюки не виявляють вже того уваги, що раніше, вважаючи, що слова любові вже зайві. Жінка Скорпіон - власниця, і часті спалаху ревнощів можуть вибити її чоловіка з колії. Близнюкам потрібна свобода, і ніякі навіть найсвітліші почуття не змусять чоловіка розлучитися з нею. Тому сумісність Близнюків і Скорпіона жінки з часом тільки знижується. Однак все залежить від самих партнерів. Якщо вони побажають зберегти свої відносини, то вони зроблять для цього багато. Такі відносини хлопця Близнюки і дівчата Скорпіона. Сумісність їх не така висока, як у пари, про яку ми розповімо далі, але все ж співіснувати знаки можуть довго.

Сумісність: чоловік Скорпіон жінка БлизнюкиДаний союз, як ми вже говорили вище, здатний бути ідеальним. Але для цього обом партнерам доведеться докласти чимало зусиль. Скорпіона привертає в Близнюках жіночність і спокій. Жінці ж подобається щирість чоловіка. Їх тягне один до одного, і практично завжди вони знаходять спільні теми для розмов. На самому початку відносин дівчина Близнюки і хлопець Скорпіон дуже романтичні і готові залишитися разом на все життя. Однак сумісність Близнюків і Скорпіона чоловіка стає не такою райдужною, коли проходить час, і партнери починають притиратися один до одного.

Жінка Близнюки пишається своїм цілеспрямованим і темпераментним чоловіком, який стає для неї справжньою кам`яною стіною. Але іноді темперамент Скорпіона перетворюється в агресію по відношенню до жінки, і тоді вона просто тікає від нього. Хоча не можна сказати, що Близнюки - це боязка жінка, яка намагається не вступати в конфлікти зі своєю половинкою. Близнюки не з боязкого десятка, а тому посперечатися з чоловіком теж може. Сумісність чоловіка Скорпіона і жінки Близнюки може стати завидною, якщо обидва знака навчаться поступатися один одному і знаходити компроміс.

Сумісність Близнюків і Скорпіона в сексі

Пристрасний Скорпіон і винахідливі Близнюки відмінно поєднуються в інтимному житті. Їх тяжіння один до одного не згасає з роками. Однак сексуальні відносини може зіпсувати темпераментний Скорпіон, який може передати куті меду зі своїми бажаннями. Близнюкам не так важлива сексуальна сумісність, як Скорпіонам, тому знаки можуть не зрозуміти один одного в ліжку. Але, не дивлячись ні на що, пара Близнюки і Скорпіон вважаються одними з найбільш сексуально сумісних.

Близнюки і Скорпіон: дружба

Міцна дружба між цими знаками виникає не так часто, але добрими приятелями вони цілком можуть бути. Різниця характерів не дасть Скорпіону і Близнюкам стати кращими друзями на все життя. Так само йде і справа з різностатевими знаками. Дружба між ними не буває довгою, тому що Скорпіона і Близнюків можуть зв`язати сексуальні відносини.

ВИЗНАЧТЕ ВАШ МІСЯЧНИЙ ЗНАК

місячний Овен
місячний Овен
місячний Телець
місячний Телець
місячні Близнюки
місячні Близнюки
місячний Рак
місячний Рак
місячний Лев
місячний Лев
Місячна Діва
Місячна Діва
місячні Ваги
місячні Ваги
місячний Скорпіон
місячний Скорпіон
місячний Стрілець
місячний Стрілець
місячний Козеріг
місячний Козеріг
місячний Водолій
місячний Водолій
місячні Риби
місячні Риби

Поділися в соц мережах: