Сумісність: риби і близнюки

У цій парі знаків зодіаку партнери часто залишаються самими собою, і відносини у них більше взаємовигідні, ніж романтичні. Тому сумісність Риб і Близнюків можна назвати ідеальною. Більш того, згідно з однією з астрологічних статистик, союз Риби і Близнюки не буває довгим і міцним, хоча, звичайно ж, у всьому можуть бути винятки. Але для того щоб Риби і Близнюки змогли ужитися разом, їм потрібно пройти багато випробувань, що, в принципі, вимагають будь-які відносини. Так чи сумісні Близнюки і Риби і в чому? Спробуємо знайти їх точки дотику.

Змист

Зміст статті:

  1. Риби і Близнюки: статистика від астрологів
  2. Близнюки і Риби: гороскоп сумісності
  3. Сумісність Риби жінка Близнюки чоловік
  4. Жінка Близнюки чоловік Риби: сумісність
  5. Риби і Близнюки: сумісність в сексі
  6. Риби і Близнюки: сумісність в дружбі і в роботі

Сумісність: Риби і Близнюки

Риби і Близнюки: статистика від астрологів

Перш за все, давайте подивимося, чому статистика дає такі невтішні прогнози щодо гороскопу сумісності Близнюків і Риб. Почнемо з того, що Риби і Близнюки - це два протилежних за характером знака. Близнюки легковажні й легковажні, і більше живуть одним днем, ніж майбутнім. Риби ж - чуттєві і замріяні натури, які уявляють, що завтра вони змінять не тільки своє життя, а й весь світ. Вже тільки тому можна сказати, що сумісність Риби і Близнюки навряд чи буде ідеальною.

Риби живуть почуттями, а Близнюки інтелектом, тому перші вважають друге нудними. Риби часто відчувають себе нещасними, а Близнюки у всьому бачать позитив. Риб дуже легко поранити, при цьому вони можуть піти, розчинившись в натовпі, а Близнюки більш стійкі і сильні. Звідси назріває питання: «Чи підходять Риби Близнюкам?». Сказати дуже важко, але давайте тепер подивимося, в чому сумісні Близнюки і Риби.

Близнюки і Риби: гороскоп сумісності

Ці знаки, як ви бачите, дуже різні, щоб бути разом. Але ще не все втрачено. Сумісність Риб і Близнюків все ж можлива, але за певних обставин. Справа в тому, що в деяких речах представники цих двох протилежних знаків все-таки схожі. Наприклад, Риби і Близнюки однаково тепло ставляться до природи, творчості. Саме це обопільне почуття прекрасного може возз`єднати два серця. І Риби і Близнюки можуть слухати і чути, що дуже важливо у відносинах. Для того щоб їх союз був гармонійним, необхідно, щоб Риби відчували себе вільними, але в той же час потрібними, а Близнюки, які також потребують свободи, відчували підтримку і вдячність з боку партнера. А ще, знакам потрібно навчитися думати більше про обранця, ніж про себе і як можна більше проявляти один до одного симпатію, любов, тепло та інші важливі у відносинах почуття.
Сумісність Риби жінка Близнюки чоловік

Жінка знака Риби буде робити все, що подобається чоловікові, а точніше, створювати таке враження. Незважаючи на свою любов до свободи, Риба буде намагатися приділяти більше часу своєму партнерові, ніж подругам і собі, але якщо тільки чоловік Близнюки зробить заради неї все можливе. При цьому жінка Риба не забуде про свої мрії та уяви, і її обранцеві доведеться періодично «приземляти» кохану.

Ці знаки зодіаку абсолютно по-різному ставляться до часу. Для Близнюків дорога кожна хвилина, тому вони вважають, що життя має бути розписана по поличках, і найменше бездіяльність може обернутися великим упущенням. Риба ж відноситься до часу інакше. Для неї час - невичерпне джерело для мрій, емоцій, гулянь і т.д. Не дивно, що два цих знака не можуть зрозуміти один одного. Але багато хто здатен змінюватися в ім`я любові, а тому Сумісність Риби жінки Близнюки чоловіки може бути сприятливою. А для цього Рибам потрібно рахуватися з часом, а близнюкам не бути нудними.

Якщо пара складеться ще в молодості, то кожен з них не раз подумає про те, що даремно їх звела доля. Дівчина Риби і хлопець Близнюки, сумісність зодіаку яких не здається райдужним, настільки різні, що, дійсно, може здатися, що вони не створені одне для одного. Однак багато такі пари зберігаються, а значить, і дівчина Риби і Близнюки хлопець можуть знаходити компроміс і в чомусь поступатися половинці. Якщо Риби навчаться проявляти активність і хоча б виконувати прості зобов`язання по дому, а також не "спливати» після кожної сварки, а Близнюки іноді закриватимуть очі на амбіції партнерки, то сумісність дівчата Риби і хлопця Близнюки буде близька до ідеалу.Жінка Близнюки чоловік Риби: сумісність

Ця пара знаходиться в постійній напрузі, ну, принаймні, на початкових етапах відносин. Близнюки дівчина і чоловік Риби завжди різні за віком. Представниця знака Близнюки зі своїм примхливим характером назавжди залишається великий дівчинкою в той час, коли чоловік Риба дорослішає як годиться, а значить, йому доводиться багато в чому потурати партнерці. І це у Риби виходить від душі, адже він - чоловік терплячий, добрий і не дуже вимогливий. Тому сумісність Риби і Близнюки жінки є багато в чому.

Сумісність: Риби і БлизнюкиУ більшості пар Близнюки дівчина - чоловік Риби останні дуже ревно ставляться до своїх пасій. Недовіра, яке Рибам приховувати іноді не виходить, нервує жінок Близнюків, і якщо відносини пари будуть псуватися на грунті ревнощів, то вона рано чи пізно розпадеться. Про сумісність Риб і Близнюків жінок говорити не доведеться, якщо Риби не приймуть кокетливість обраниці що не стирається рису її характеру.

Жінка Близнюки і чоловік Риби різні в ставленні до загальним життєвим і побутовим проблемам. Близнюки завжди вірять в те, що скоро все буде позаду, тому що завжди можна знайти вихід з будь-якої ситуації. Риби ж відразу впадають у відчай, припускаючи, що нічого не зміниться, і все буде тільки гірше. Це дратує жінку Близнюка, а Риба, вважаючи, що його не хочуть зрозуміти, впадає в паніку. Тут важливе спілкування один з одним, а не усамітнення. Якщо тільки партнери навчаться чути один одного і доповнювати, сумісність Близнюків і Риб чоловіків буде непоганий. Підтримка один одного, терпіння і розуміння - головне, що потрібно для обох знаків.

Риби і Близнюки: сумісність в сексі

У ліжку ці знаки зодіаку винахідливі і емоційні. Але чуттєвість Риб часом зашкалює, що не дуже подобається Близнюкам. Їм важливіше тілесне насолоду, а Рибам потрібні емоції до, під час і після сексу. Саме з цієї причини пари найчастіше швидко розбігаються.

Риби і Близнюки: сумісність в дружбі і в роботі

Що стосується дружби, Риби і Близнюки не можуть стати ідеальними друзями. Для Близнюків Риби надто нудні і наївні. Їм не подобається риб`яча меланхолійність і витання в хмарах. Для Риб Близнюки занадто критичні і уїдливі.

Чи не знаходять спільної мови ці знаки і в діловій сфері. Вся справа в тому, що Близнюки до будь-якої справи відносяться більш раціонально, ніж Риби, які покладаються в основному на свою інтуїцію. Крім того, Близнюкам вкрай важлива відповідальність, як в собі, так і в навколишніх. А Риби намагаються її уникати, звалюючи важливу частину роботи на партнера (співробітника). Тому в такому тандемі працювати просто неможливо.

ВИЗНАЧТЕ ВАШ МІСЯЧНИЙ ЗНАК

місячний Овен
місячний Овен
місячний Телець
місячний Телець
місячні Близнюки
місячні Близнюки
місячний Рак
місячний Рак
місячний Лев
місячний Лев
Місячна Діва
Місячна Діва
місячні Ваги
місячні Ваги
місячний Скорпіон
місячний Скорпіон
місячний Стрілець
місячний Стрілець
місячний Козеріг
місячний Козеріг
місячний Водолій
місячний Водолій
місячні Риби
місячні Риби


Поділися в соц мережах: