Зрада чоловіка ... Так все погано?

Зрада чоловікаЗрада чоловіка ... Неприємне словосполучення з двох слів, та що там неприємне ... Комок в горлі, тиша, страх і жах ... Але так чи все погано?

Зрада чоловіка: приклад

"Вітаю! Сил більше немає мовчати про зраду чоловіка! Виходу з ситуації, що склалася не бачу.

Мені здається, що мій чоловік любить іншу! А мені без нього життя немає ... Адже ми прожили душа в душу 20 років, дочки нашої вже виповнилося 19, в цьому році вона закінчила успішно перший курс інституту. Все у нас було добре: благополучна сім`я, плани на майбутнє - і раптом ...

Все почалося з того, що чоловік поїхав у відрядження - а повернувся чужою людиною. Справа дійшла майже до розлучення! Але ми поговорили, начебто все налагодилося. На жаль, на короткий час. Зараз зовні він спокійний, але ночами не спить, по цілій годині, а то й більше, розмовляє по телефону на балконі. Питаю, з ким - відповідає, мовляв, з товаришами. Але я-то відчуваю, що з нею!Зрада чоловіка

Мене вважають красивою, в тому числі наші спільні знайомі-чоловіки, я стежу за собою і одягаюся зі смаком. Готую прекрасно, все роблю для нього - а він все одно ночами на балконі. І що він у ній знайшов? Чим вона краще за мене? Адже вона, за його словами, старше мене на 15 років, у неї вже є онуки!

Подруги заспокоюють, мовляв, зрада чоловіка - це проходить ... да, напевно, і пройшло б, якби він знову не збирався у відрядження. І не на два дні - на кілька місяців! Хто поручиться, що він їде не до неї ?!

Порадьте, що мені робити? Як зберегти сім`ю і повернути любов чоловіка? І що робити, щоб він більше не зраджував мені?"

Зрада чоловіка: А чи варто його повертати?

Все, що не робиться, - робиться на краще! Вже в цьому-то я переконалася, зумівши повернути загуляв чоловіка років десять з хвостиком тому. Десять років тому я теж «зберігала» сім`ю. І, звичайно, ще любила ... Але я на десять років відстрочила початок нової сторінки в своєму житті ... Хоча і прожила зі своїм «поверненцем» найблагополучніші в нашій з ним історії два з половиною роки. І тому - чим чорт не жартує? Повертати так повертати!

Зрада чоловіка: залишити або розлучитися?

Зрада чоловікаА якщо повертати, значить, ні в якому разі не признаватися, що ти про щось здогадуєшся.

Відео: ЧОЛОВІК зрадників 2016 Російські Фільми HD Нові Мелодрами Онлайн

Наслідком такої розмови - начистоту - повинен бути або зібраний валізу, або беззастережна капітуляція і «повернення» в сім`ю «без купюр». Інакше зрада просто увійде в звичку.

Якщо ти з ним вже говорила, і його валіза була майже зібраний ... Але відчуваєш, що він поглядає на сторону і тепер, - у тебе два шляхи: знову поставити питання руба або поки закрити очі на цю справу готуючись до зовсім не легкою і розтягнутої в часі рішучої «битві». Для початку корисно було б подумати про доцільність його прийдешньої відрядження взагалі, якщо твій голос в цьому сенсі має вагу.
Ніякі «великі відрядження» гроші не замінять людських відносин, які тільки і цінні в нашому житті.

Але якщо рішення про від`їзд уже прийнято, тоді для тебе залишається короткий час «до» нього і «під час»!

Шанси стати по-новому оціненої твоїм чоловіком у тебе досить великі: адже він поки не зібрав валізу, а значить, і не прийняв остаточного рішення. До слова, чоловіки, які прожили в благополучному (і навіть не зовсім благополучному) шлюбі досить довго, як правило, дуже рідко самостійно, без нашого, жіночого участі вирішуються на розлучення.

Зрада чоловіка: ти вирішила його повернути

Шанси стати по-новому оціненої твоїм чоловіком завжди досить великі. Відбудеться у вас розмова начистоту (і він вирішить залишитися) або не відбудуться (і ти вирішиш мовчати), тобі просто необхідно представити, що ВІН ВЖЕ ПОВЕРНУВСЯ! Повернувся - або визнавши, що любить тільки тебе, або, як то кажуть, без слів.

Зрада чоловікаПройшовши через всю біль його зради і відчувши знову свою жіночу силу, - чи зможеш ти ніколи не докоряти його коханкою? Чи зможеш ти любити людину, яка одного разу тобі змінив?

Якщо немає - краще і не намагатися його повертати, тому що ваше подальше життя перетвориться на тортури. Якщо ти відчуваєш, що зможеш радіти поверненню чоловіка від «неї», бути щасливою від усвідомлення, що він з тобою, - радій і будь щаслива! Але пам`ятай (про себе!) Відому мудрість: «Хто старе пом`яне - тому око геть, хто старе забуде -... обидва геть!».

Зрада чоловіка: він змінює у відрядженніВипадкові статеві контакти у відрядженнях відносяться до того ж розряду «зрад». У тривалих відрядженнях - тут розмова особлива. Ну, чи можна вважати зрадою сеанс з повією, запрошеної на дві години на всю бригаду!

А знаєш, скільки коштує один такий сеанс? А оцінюєш ризик підхопити від «жриці кохання» якусь заразу? Тому так природно, що відрядження чоловіки намагаються в тривалому відрядженні «зекономити» гроші сім`ї, знайшовши альтернативу дівчаткам за викликом у вигляді самотньої жінки, яка втомилася від самотності і забезпеченої житлом.

І затишніше якось з такою живеться, майже по-домашньому. А то, що «запасний аеродром» іноді перетворюється в головний, - так від цього ніхто не застрахований. Можливо, на запасному краще годували, або солодше любили, або більше дбали ... Адже щось твого чоловіка підкорило в жінці ...Зрада чоловіка

Зрада чоловіка: чому твій чоловік знайшов іншу?

Дійсно, напевно, варто зрозуміти, чому твій чоловік «знайшов» іншу! Нічого не відбувається просто так. І його відрядження - не головна причина його захоплення (саме захоплення, а не зради - інакше у вас би «не дійшло майже до розлучення»!). Зрозумієш причину - знайдеш засіб проти нього.

З роками шлюб робить почуття між чоловіком і дружиною трохи «прісними».

До слова, серед приматів є вид (або види, за точність числа не ручаюсь), де самка залишається здатною до стосунків з самцем навіть під час вагітності. Рідкісний серед тварин, але повчальний, між іншим, для нас, жінок, факт! Оціни, як зростає при цьому здатність самки вижити під час вагітності і вигодувати малюка після його народження!А ми, підкоривши чоловіка, думаємо, що це «раз і назавжди» - і розслабляємося ... То у нас буквально через пару років після весілля в «вирішальні» моменти починає боліти голова, то ти не в гуморі. То замість того, щоб поговорити з чоловіком, коли він прямо про це просить (рідкісний випадок! Не інакше як «знайшов заскок»), хочеться подивитися улюблений серіал ...

Я не закликаю тебе, «завжди бути готовою», коли цього вимагає чоловік, або негайно від нього завагітніти - це палиця з двома кінцями: зупиниш його зараз на порозі - а через два-три роки можеш залишитися з малюком на руках без необхідної фінансової підтримки. Ось якщо він сам вирішить повернутися і попросить тебе народити ще одну дитину - варто подумати!

Відео: Пранк зі зрадою пішов не за планом

Зрада чоловікаАле спочатку покори його заново - не здатні народити, чи не шантажем, а здатністю залишатися справжньою жінкою! Мінливої як хвиля, запалює як вогонь, що веде - як шуканий тисячоліттями скарб ...

Піди на курси «танцю живота» (І для здоров`я корисно, і лібідо підвищує).

Влаштуй чоловікові вечірку (Відіславши абикуди в кінотеатр або до родичів дорослу дочку) - зі свічками на столі, з «любовним» меню і еротичної музикою, під яку легко зробити «маленький домашній стриптиз». Так, щоб у чоловіка очі вилізли з орбіт і щелепа відвисла ...

Головне, зуміти його здивувати. Це запам`ятовується надовго. Скільки разів твій чоловік в думках до цього повернеться, поки буде у відрядженні! А повернеться - ти ще вправнішим станцуешь (перед цим вимивши його у ванній і поцілувавши з ніг до голови) в честь його приїзду, хоча, взагалі-то ... у тебе з`явилася за час його від`їзду маса твоїх, жіночих, особистих і дуже важливих справ, крім його теперішній «побивки» ... Які ти «відклала» - заради нього! (Насправді ніяких інтересів на стороні може у тебе і не бути - але чоловікові про це знати зовсім не обов`язково!)

Зрада чоловіка: якщо хочеш його утримати

Зрада чоловікаТримай «планку», яку взяла, якщо хочеш утримати чоловіка! Озброюйся «... на вічний бій, спокій нам тільки сниться ...» Навіть у Біблії людський обітницю, що має на увазі поняття: «назавжди» і «ніколи», називається одним з найстрашніших гріхів. Втім, як і людська гординя.

Відео: Чому чоловіки зраджують (Торсунов)

Іншими словами, не тіште себе ілюзією «разової» перемогою над коханкою чоловіка.

Хто поручиться, що та не задумає після своєї поразки другий, третій «раунди»? Можливо, щоб обеззброїти її остаточно, слід з нею поговорити? Чи не на власні очі, якщо вона далеко, але телефон-то в природі існує ...

Відео: карколомний МЕЛОДРАМА Гірка зрада (2016) російські мелодрами новинки 2016

Тільки не лаятися, що не обзивати самими останніми словами (Це діє чомусь завжди протилежним чином), а по-людськи, по-жіночому, поділившись пережитої болем ... Кине трубку - Бог їй суддя (але будь насторожі подвійно, утричі - вона точно не змирилася з поразкою!), А якщо вислухає, можливо, з твоєї суперниці перетвориться в найгарячішу союзницю ...

Не знаю про гормон, знаю, що щастя можна «кувати» своїми руками. Головне - правильно визначити спонукальні почуття. Якщо це любов - в добру путь! А якщо зведення рахунків з приводу ображеної самолюбства ... Удачі і щастя вам, нехай зрада чоловіка не стане дорогою до розлучення!

Поділися в соц мережах: