Немає сексу - що робити?

Відео: С.Н. Лазарєв | Є любов, немає сексу

Змист

немає сексу"Я вже кілька років не можу знайти рішення. Ми з чоловіком одружені 10 років. У нас маленький (1 рік) дитина. Щось сталося, а що саме, я не знаю. Але у нас немає сексу. Ми живемо взагалі без нього!

Відео: Секс у шлюбі

При цьому я, скажімо так, страждаю, а він - не знаю. З огляду на те, що працюємо ми разом і живемо теж разом, і взагалі, у нас близькі стосунки, я впевнена, що коханки немає. Скандали, з`ясування, вмовляння піти до фахівців в минулому. Результату це не принесло. Але що ж робити? Я б`юся-б`юся, думаю-думаю і не знаю. Допоможіть піти правильним шляхом! Розумію, що заочно це зробити складно, тим більше спілкуючись тільки зі мною. Але виходить, іншого виходу немає. Йому вже 48. Мені - 34. Я дуже боюся проявити ініціативу, тому що боюся відмови."

Немає сексу - чому?

Коли жінка виношує дитину, а потім годує - у неї змінюється гормональний фон. Природа зацікавлена в тому, щоб дитина вижила, і тому на гормональному рівні робить жінку сексуально непривабливою, щоб вона всі свої сили направила на немовляти. Кожна людина відчуває представника дружнього статі саме по запаху гормонів. І якщо цей запах відсутній - то зникає і сексуальний потяг.

Цілком можливо, у вас відбулася саме ця ситуація. Ваш чоловік сам не усвідомлює, чому раптом йому перестало хотітися сексу. А насправді його реакція - це наслідок зміни вашого гормонального фону.

Немає сексу в сім`ї - як поводиться чоловік?

немає сексуПсихіка чоловіки дуже сильно відрізняється від психіки жінки. Зокрема, коли жінка виявляється в складній життєвій ситуації, вона починає намагатися пристосуватися до нових обставин життя, а також впливати на ці обставини.

Чоловік же влаштований зовсім по-іншому. Якщо він виявляється в складній життєвій ситуації, то не намагається пристосуватися або її змінити. У чоловіка спрацьовує програма: «Коли я не знаю, що робити я взагалі нічого не роблю».

Немає сексу - що робити?

Вам доведеться взяти ініціативу в свої руки.
По-перше, заспокойтеся. Жінка схильна до самокопання і самоїдства. Коли ваш чоловік відчуває запах знервованих гормонів, він не намагається допомогти вам впоратися з вашими переживаннями - він несвідомо тільки прагне посилити ваш стан. Зовсім не тому, що він - поганий, а просто тому, що чоловікові взагалі не властиво бути психологом і проявляти терпіння.

Він ніколи не підтримає вас, тому що просто не розуміє ваших переживань. Він не розуміє того, що діється у вас в душі, а тому ви для нього стаєте зовнішнім подразником. Він починає вас сприймати просто як істеричку.

Тому перше завдання - це перестати бути зовнішнім подразником.

немає сексуЩоб стати спокійною і привертати до себе увагу чоловіка, вам треба стати щасливою. Для цього візьміть блокнотик і в стовпчик напишіть перелік всього того, що робить вас щасливою:- посмішка дитини,

- шоколадка,

- зустрічі з подругами,

- гарний макіяж.

Відео: Що робити, якщо давно не було сексу? Олена КошелєваПісля того як цей список буде готовий, треба зробити так, щоб кожен день вашого життя був обов`язково наповнений цими щасливими моментами. Придумайте для себе свого роду віртуальні ваги: на одну чашу терезів ніби складайте моменти свого життя, коли відчуваєте себе не дуже-то щасливою, а на іншу чашу - ті моменти, коли вам дуже добре. В результаті має вийти так, що кожен день чаші психологічних віртуальних ваг повинні бути або рівні, або чаша хорошого стану повинна переважувати.

Щовечора перед сном зважуйте свої ваги, і якщо будете відчувати, що сьогодні прожили день більше в негативних переживаннях, ніж в щасливому стані, то просто згадуйте все підряд щасливі моменти свого життя і засніть в цьому гарному стані. Я розумію, що для цього вам треба буде повністю переглянути всю свою повсякденне життя.

Відео: Що робити, якщо чоловік хоче сексу, а жінка - ні?

Але психіка жінки дуже гнучка за своєю структурою, тому жінка легко пристосовується до нових обставин. Тому буквально за тиждень ви зможете привчити себе до нового ритму життя.

Немає сексу - проявляємо ініціативу

немає сексуЗа цей тиждень чоловік почне відчувати, що ви якось змінюєтеся, що ви перестали бути «зовнішнім подразником», ви будете йому більш зрозумілою і логічно правильною.

І тоді вже можна приступати до другого етапу: взяти його тепленьким. Щоранку у здорового чоловіка відбувається ерекція. Тому більш підходящого часу для відновлення сексуальних відносин, ніж ранок - просто немає. Ваш чоловік буде ще сонним, але його тіло буде готове до сексу. Особливо якщо ласки ви почнете з мінета - він просто не зможе вам відмовити. Він навіть не зрозуміє, як це сталося.

Найголовніше - під час ранкового моціону постарайтеся робити всі рухи впевнено. Чоловік повинен відчути, що ви точно знаєте, чого хочете. З часом все налагодиться. Найголовніше - не вимагайте від чоловіка теж швидкої перебудови і не чекайте, що він вам буде емоційно в цьому допомагати.

Просто з почуттям, з толком, з розстановкою потихеньку йдіть до своєї мети. І не допускайте зривів !!! Тому що ложка дьогтю може зіпсувати навіть дуже велику бочку меду.

Поділися в соц мережах: