Техніка сексу для жінок

техніка сексуВперше термін «секс» був ужитий і набув значення відповідно до сучасного в 1929 році. З давніх-давен техніки сексу поділялися на 3 основні сексуальні позиції: жінка зверху, чоловік зверху і чоловік ззаду.

Класика жанру - місіонерська поза. Змінювався світ, змінювалося і ставлення до сексу, сексуальна революція привнесла в інтимне життя людей чимало нововведень. Позиції сидячи і стоячи, змішані, орально-генітальні і навіть абсолютно немислимі гімнастичні пози, що вимагають спритності і певних навичок - все це урізноманітнило техніки сексу.

Техніка сексу для жінок

техніка сексуТехніка сексу складається з дрібниць, таких як швидкість, дихання, погляди, пози і т.д. Звичні і монотонні пози швидко набридають і набридають, тому не варто боятися пропонувати партнерові спробувати щось нове. Потрібно перепробувати всі, про що кожен з вас мріє.

Технік в сексі настільки багато, що навіть знаменита Камасутра не змогла перерахувати їх все. Але не варто забувати, що не всі пози підходять кожній парі, тут необхідний індивідуальний підхід.

Якщо партнерка не приймає активної участі в сексі і лежить розслабившись, вона може довго зберігати здатність до любовних ігор, але її тіло в цьому випадку не отримує повного задоволення і оргазму.

Тому жінці також слід бути активною в сексі, беручи процес в свої руки і знову передаючи чоловікові ініціативу.
техніка сексуКоли жінка ініціативна і ніжна в ласка, напружується і відповідає кожний рух чоловіки, вона тим самим допомагає партнеру, і сама отримує найвище задоволення. Це робить жінку легкого та щасливою, який передається чоловіка, викликаючи до нього ще більше бажання.

Жіночі прийоми в техніці сексу

Отже, розглянемо основні жіночі прийоми в техніці сексу, які найбільше збуджують чоловіків.

Техніка сексу - прийом "потиск"


Цей прийом особливо збуджує і посилює насолоду, як чоловіки, так і жінки. Жінка, скорочуючи м`язи піхви, охоплює член, в момент, коли він досягає максимальної глибини і вже починає рух назад.

Відео: Як Порушити Чоловіка? Супер - Техніка сексу для Жінок. Алекс Мей

Навчитися цьому прийому зовсім нескладно, для цього потрібно попередньо натренувати вагінальні м`язи поперемінно стискаючи, напружуючи і розслабляючи їх. Виконувати такі тренування можна в будь-який час і в будь-якому місці, навіть на роботі - адже цього ніхто не помітить. Таке тренування відмінно зміцнить м`язи піхви і послужить відмінну службу в сексуальному житті.техніка сексуУ цієї техніки є різновид - «потиск стегнами», коли жінка стискає стегна, стискаючи тим самим чоловічий член. Вона затримується в цій позиції, але не утруднює рухи чоловіка.

Техніка сексу - прийом "пізнання"

Секс для чоловіка стає приємніше, коли жінка надуває живіт. Завдяки цьому вхід в її піхву ставати коротшим, а проникнення члена ставати справжнім задоволенням. Цей прийом називається «Пізнання».

Відео: Мега техніки сексу! Алекс Мей

Техніка сексу - прийом "хитання човна"

Прийом «Хитання човна» здатний принести задоволення обом партнерам. Жінка повинна разом з рухами чоловіки качати своїми стегнами вправо вгору і вліво вниз.

Техніка сексу - прийом "змія"

Техніка «Змія» діє дуже збуджуюче на чоловіка. Жінка, не випускаючи з себе чоловічого члена, в такт його фрикциям, звивається змією, намагаючись при цьому всім тілом: грудьми, боками, стегнами і ногами доторкнутися до чоловічого тіла.

Відео: Еротіка.Еротіческіе пози.Женщіна зверху

техніка сексуТехніка сексу - прийом "міст"

Для того щоб виконати «Міст» буде потрібно жорстка подушка або згорнутий килимок, який потрібно підкласти під сідниці. При цьому виходить, що живіт високо піднятий, а голова і ноги опущені. Ноги розставлені широко, і чоловік стосується лише лобка.

Техніка сексу - прийом "обертання"

«Обертання» - жінка повертає стегна внутрішньою стороною назовні, і стискає член чоловіки за допомогою поворотів колін і стегон всередину.

Техніка сексу - прийом "поштовх"

Прийом «Поштовх» здійснюється короткими ударами вперед животом на зустріч партнеру.

Техніка сексу - прийом "лебідь"

«Лебідь» - вона вигинається, опускаючи груди і піднімаючи живіт вгору, легенько вдаряючи чоловіка лобком, і впираючись однією ногою в ліжко, а іншу піднімає вгору.

Майстерна жінка завжди отримує те, що вона хоче і вміє. А справжній чоловік завжди розуміє бажання партнерки і здатний дати їй весь спектр сексуальних емоцій.

Поділися в соц мережах: