Біль при сексі

біль при сексіБуває так, що секс приносить не тільки оргазм і насолоду, але також приносить біль або дискомфорт.

Змист

Секс і біль: печіння і свербіж

Набряк або почервоніння статевих органів, печіння, сильне свербіння, сухість слизових або висип після сексу можуть викликати:

Відео: Чому дівчата стогнуть під час сексу?

 • алергія на сперму партнера. Це рідкісне явище, однак, цілком може статися. Такі прояви викликає білок, що входить до складу насінної рідини-протеїни, що містяться в сперме- речовини, які нею переносяться. Реакція з`являється через півгодини після акту, який був незахищеним. Щоб визначити чи мають місце алергічні прояви необхідно провести пробу з використанням сперми партнера. При виявленні алергії кращий спосіб позбутися від неї - користуватися презервативами. Інший варіант: якщо ви застосовуєте інші варіанти запобігання, перед статевим актом (за годину) слід прийняти антигістамінний препарат.
 • сперміциди (свічки, мазі) і мастило презерватива. Такі алергени найчастіше викликають алергічні прояви. В основному причиною такої реакції є сперміцидний компонент (ноноксинол-9). Він є в складі мастила презерватива, тому його вплив припиняється разом з статевим актом. Також ноноксинол-9 міститься в місцевих контрацептиви. Їх дія буде відчуватися після сексу ще деякий час.біль при сексі
 • латекс дуже рідко може бути причиною алергії, проте реакція на нього не обмежується місцевим ефектом, а поширюється на весь організм. Серед симптомів можуть бути і кропив`янка (висипання на всьому тілі), і утруднене дихання, і нежить. Алергія викликається латексним білком, що входять до складу матеріалу. Уникнути таких проявів можна шляхом зміни способу оберігання: вибором синтетичних презервативів з поліуретану, оральних контрацептивів та ін.

Секс і головний біль

Під час занять сексом або після статевого акту може раптово з`явитися головний біль, охоплює всю голову. Це викликається різким підвищенням артеріального тиску, причиною якого стала сильна сексуальна активність. До того ж супутніми чинниками можна назвати: спазм м`язів шиї і голови, тонічне напруження.

Відео: ЧОМУ ЖІНКИ БОЛЬНО ПРИ СЕКСЕ
Позбудеться головного болю під час або після сексу можна спробувавши знизити фізичну активність і темп статевого акту. Як варіант можна розглянути прийом (за кілька годин до сексу) нестероїдних протизапальних препарату, який знижує біль. Якщо ж симптоми не проходять, то слід зробити паузу в статевого життя на пару-трійку тижнів і повернутися до неї вже зі зниженою активністю.

Причини болю під час сексу

біль при сексіпричинами болю в нижній частині живота після сексу або під час нього можуть бути:

 • недоліковані і хронічні запалення;
 • загин матки і труб;
 • спайки, викликані запущеними хворобами;
 • ендометріоз;
 • розбіжність розмірів, якщо статевий орган партнера досить довгий;
 • недолік змащення;
 • психологічні причини.

Як уникнути болю під час сексу

Щоб уникнути болю під час сексу, необхідно боротися з причинами їх проявів.

 • Запалення можна вилікувати гормональними препаратами в комплексі з антибіотиками.

біль при сексіЗвичайно, від фізіології нікуди не дітися, тому при загинах матки і труб необхідно підбирати зручні пози для занять сексом.

 • Лікування ендометріозу буде тривалим, часто з хірургічним втручанням.
 • Якщо член партнера доставляє вам в деяких позах неприємні відчуття (Натискає на шийку матки), то спробуйте змінити позицію або придбати спеціальне обмежує кільце на нього.
 • При недостатній кількості мастила необхідно з`ясувати причину цього явища (Високий рівень пролактину, вікові зміни, відсутність або слабкий збудження), а потім її усувати. Або шляхом прийому гормональних препаратів за призначенням лікаря, або більш тривалої фазою прелюдії.
 • Психологічні проблеми і біль під час сексу можуть бути пов`язані тим, що ви перестали любити і бажати партнера або з тим, що він одного разу вже заподіяв вам больові відчуття (причому неважливо, психологічні або фізичні). Вихід: поговорити з близькою людиною або змінити його.

біль при сексібіль при сексі

Поділися в соц мережах: