Татуаж брів

Татуаж брів - сучасна процедура, яка практикується провідними косметичними салонами порівняно недавно і не отримала ще досить широкого поширення. Він допомагає швидко, не вдаючись до допомоги тіней і олівця, створити ідеальну для Вашої зовнішності форму брів і зберегти її на тривалий час.

Змист

Відео: Татуаж брів всі плюси і мінуси. Перманентний макіяж брів

Татуаж брів: в чому плюси?

1. Можна на 2-3 роки забути про щоденну підводці і підфарбовування брів

2. Скасовуються щомісячні походи в салон для приведення брів в порядок
3. Татуаж брів практично не вимагає ніякого догляду!

Єдине зусилля з вашого боку після татуажу - лише періодично видаляти відростають волоски, які виступають за його область. Хіба не варто це спробувати?

Способи татуажу брів

За технікою виконання розрізняють 2 способи нанесення татуажу на брови - «Волосок до волоска» і «м`яка растушевка». У першому випадку промальовувалися окремі відсутні волоски, які згодом ніби замінюють собою справжні. Цей спосіб підходить тільки жінкам, у яких натуральні брови темного кольору. В іншому випадку намальовані риски стають дуже помітними.

при «М`якої розтушовування» наноситься суцільна лінія, яка виробляє ефект ідеально підведених тінями або олівцем брів, що виглядає вельми натурально і привабливо.

Як роблять татуаж брів

Перед проведенням процедури татуажу в салоні Вам запропонують, виходячи з типу зовнішності, що ідеально підходять колір і форму брів.

Сама процедура відбувається під місцевою анестезією. Не варто хвилюватися, якщо відразу після нанесення татуажу брову помітно розпухне і буде виглядати непривабливо. Набряк швидко спадає, але результат від процедури можна оцінити не раніше, ніж через 2 тижні.

Найхарактерніші помилки при проведенні татуажу брів - порушення зорової асиметрії, перекошені і неправильно підібрана форма брів, невірний підбір відтінку брів. Якщо потрібна корекція, то вона робиться в салоні приблизно через місяць, коли найбільш повно виявляються всі недоліки.

Поділися в соц мережах: