Перманентний макіяж знаменитостей: добре і погано

Відео: РОСІЙСЬКІ ЗІРКИ БЕЗ МАКІЯЖУ

Зірки з перманентним макіяжем

Чого тільки не роблять знаменитості, щоб залишатися красивими. А що можна зробити, щоб завжди виглядати доглянутою, навіть, коли ти виходиш з дому в халаті, а навколо всюдисущі папараці? Правильно, врятує тільки перманентний макіяж!

Давайте подивимося разом, які знаменитості є прихильницями перманентного макіяжу, тобто - татуажу брів, губ або століття. Відомо, що такий макіяж незмивною, і залишиться практично назавжди. Чи всім зіркам вдалося зробити вдалий перманентний татуаж, або хтось із них припустився фатальної помилки? Вам судити!

Ось ці зоряні дівчата зважилися на цей крок. Чи вийшло у них?

Відео: Зірки Російського шоу бізнесу співають в живу, без фанери

Крістіна Агілера: татуаж брів

Татуаж брів у Крістіни Агілери

Крістіна Агілера відома своєю любов`ю до декоративної косметики. Вона не з`являється на публіці, якщо хоч одна ділянка її обличчя не закрите косметикою. Для перманентного макіяжу вона вибрала тонку лінію брів світло коричневого відтінку. Можливо, вона слідкує за модою, але брови "в ниточку" - Це не тільки не модно, але ще і некрасиво для володарки великих рис обличчя, як Агілера.

Лера Кудрявцева: татуаж брів і губ

Перманентний макіяж як у Лєри Кудрявцевої

Лера Кудрявцева - дівчина не першої молодості, проте її вибір в макіяжі можна зрозуміти, адже вона хоче здаватися молодше. Молодості образу надають темні брови, що Лера і зробила за допомогою перманентного макіяжу. Однак слід зауважити, що такі брови і макіяж не поєднуються ні з віком Лери, ні з кольором волосся. Весь образ виглдяіт дешево, і навіть стильна стрижка не рятує.

Маша Малиновська: легкий татуаж брів
Татуаж брів Маші Малиновської

Маша Малиновська відома в світських колах своєю пристрастю до яскравого макіяжу. Однак риси її обличчя без макіяжу не такі вже яскраві. Маша має світлі брови і вії. Виправити цей недолік їй допоміг татуаж брів. Маша намагалася надати татуажу природність, зупинивши свій вибір на світло-сірому відтінку. Але сама форма брів говорить, що щось тут не так. Або Маша виголила брови на внутрішніх куточках, що вони прийняли форму квадрата, або ... Ах, так - це ж тату!

Меган Фокс: татуаж брів

Перманентний макіяж Меган Фокс

Меган Фокс повністю "перекроїла" собі обличчя за допомогою пластичної хірургії. Щоб і брови були ідеальні пари її оновленої зовнішності, вона наростила їх, а заодно - зробила татуаж. Тепер вони мають більш вигнуту акуратну форму і здаються гущі. Ми ставимо п`ятірку Меган Фокс за хороший вибір татуажу брів.

Перманентний макіяж: Ніколь ШерзінгерПерманентний макіяж Ніколь Шерзінгер

Ніколь Шерзінгер - дівчина яскравої зовнішності. Однак татуаж надає її образу деяку закінченість, а рисами обличчя - акуратність. Тепер їй навіть не обов`язково користуватися макіяжем. Ніколь Шерзінгер - ще один приклад доброго смаку у виборі татуажу брів.

Памела Андерсон: татуаж брів, повік і губ

Памела Андерсон намалювала собі штучні брови і губи

Памела Андерсон ніколи не відрізнялася смаком в макіяжі. Її девіз - чим більше, тим краще. Тому вона зробила не тільки татуаж брів, але завдала перманентний макіяж усюди, куди тільки можна. У Памели підведені очі і зроблений татуаж на губах, що імітує контурний олівець. Що тут сказати? часи "Плейбоя" для Памели пройшли, а вона все намагається залишитися "на плаву". Що ж, удачі їй.

Юля Волкова: перманентний татуаж брівЮля Волкова до пластики і після

Юля Волкова після пластичних операцій

Юля Волкова насправді - блондинка, що її зовсім не влаштовує. Однак її незадоволеність власною зовнішністю пішла далі фарбування волосся в темний колір. Юля зробила кілька пластичних операцій, збільшила губи, а завершила тюнінг перманентним макіяжем.

Нам точно не відомо, кому саме намагається наслідувати Юля, але її вибір явно підкачав. Дівчина не бачить, що їй йде, а що ні, а ці широкі титрування брови розчаровують остаточно.

Анастасія Волочкова: татуаж брів

Татуаж брів Волочкової

Анастасія Волочкова - найбільш обговорювана і сама критикуемая володарка перманентного татуажу брів. Ми не станемо відсиджуватися в сторонці, і теж додамо свою ложку дьогтю. Незважаючи на те, що колір штучних брів Волочкової - досить натуральний, її брови виглядають дуже безглуздо. Вони намальовані суцільною лінією, що не поєднуються ні з формою, ні з рисами обличчя Анастасії. До того ж вони - надто широкі. Анастасії Волочкової - п`ятірка за спробу виглядати краще, і двійка - за виконання.

А ти знаєш ще кого-небудь з перманентним макіяжем? Поділися!

Поділися в соц мережах: