Татуаж і корекція: що робити і навіщо?

dTco2yk

Змист

Татуаж відноситься до професійних способам корекції кольору і форми брів з тривалим ефектом.

Барвник вводиться в шкірний шар на 0,3 - 0,8 мм (залежить від щільності шкіри). В принципі, татуаж можна віднести до своєрідного виду татуювання під волоссям, але техніка виконання, обладнання, самі барвники, мінімальне травмування шкіри - все це значно відрізняє татуаж від звичного тату. Але, дуже важливо потрапити в професійну студію, а точніше до досвідченого майстра. Одна з таких студій з дуже низькими цінами і відмінною якістю - це татуаж брів в Kattyhair.

До того ж, пігмент зі шкіри повністю виводиться за досить короткий термін (від 1,5 до 3-х років), колір брів світлішає, тому вже через 2 роки після татуажу брів його слід повторювати. Безпосередньо після татуажу шкіра навколо місця введення пігменту червоніє, стає припухлою, але при правильно проведеній процедурі вже на третій день все приходить в норму.

Татуаж може бути небезпечним в декількох випадках:

  • процедуру робить неспеціаліст
  • є алергічна непереносимість пігменту або його складових
  • гіперчутливість шкіри, погана згортання крові

Тому ще до процедури слід проконсультуватися у фахівця, провести необхідні проби, дізнатися все про татуаже, як слід поводитися з шкірою брів після процедури.

Підстави для корекції після татуажу брів
Важливо знати, що бажаний колір проявиться не раніше місяця після проведення татуажу - це час повного оновлення поверхневих клітин шкіри. Яскравий колір брів відразу після татуажу - це всього лише особливість проникнення пігменту в шкіру, а не помилка майстра.

До того ж, на поверхні брів відразу після процедури буде утворюватися скоринка, чому сприяють мазі і креми, які використовуються для якнайшвидшого загоєння. Якщо татуаж категорично не сподобався, поспішати переробляти не треба, варто почекати поки шкірний шар не прийде в звичайне для нього стан.

Корекція після татуажу брів може знадобитися тільки після відновлення шкіри, тобто, через місяць. Оскільки шкіра людини має індивідуальні особливості, то один і той же пігмент буде сприйматися по-різному, отже, терміни для проведення корекції можуть бути трохи різні.

Корекція після татуажу необхідна:

  • щоб внести будь-які зміни в колір: більша або менша інтенсивність кольору, додатковий відтінок пігменту, вирівнювання пігменту по площі брів
  • виправлення помилок майстра, невдоволення клієнта отриманим в результаті татуажу кольором, повна зміна кольору.

Корекція після татуажу необхідна в будь-якому випадку! Навіть якщо майстер, який робив татуаж брів, не поставив про це до відома. Єдиний варіант не робити корекцію після татуажу - це вкрай рідкісний випадок, коли все влаштовує: колір пігменту, рівність покриття, форма брів.В інших випадках корекція після татуажу брів обов`язкове, щоб надати бровам ідеальний колір і форму.

Терміни проведення корекції після татуажу брів

Як тільки загоєння відбулося, шкіра відновилася, і колір пігменту став приблизно однаковий в різних частих брів, можна звертатися до фахівця для корекції після татуажу.

По термінах - це від 3-х тижнів (термін заміни шкірного покриву) до 3-4-х місяців, коли пігмент починає трохи світлішати. Якщо пропустити термін освітлення пігменту, то потім процедуру татуажу доведеться проводити знову, повноцінного татуажу, а не його корекції. Нова процедура буде потрібна, оскільки первісний колір пігменту відновити буде неможливо.

Головне, це знати, що в татуаже все можна виправити, і якщо що-небудь не подобається, то після 28 днів - 1 місяця (термін повного відновлення шкіри) можна зробити корекцію.

Корекція після татуажу брів

Для рівномірного розподілу пігменту, однорідності кольору корекція після татуажу брів обов`язкове. Коли загоєння шкіри пройде, відпадуть скоринки, стають види місця, де колір розподілився нерівномірно, і окремі частини пофарбовані по-різному.

При корекції світліші ділянки брови додатково фарбуються, колір стає рівним. Якщо треба змінити контур або збільшити розмір брови, корекція дозволяє це зробити, можна навіть вивести тонкі кінчики брів, тим самим збільшити довжину брови.

Поділися в соц мережах: