Татуаж брів в домашніх умовах

Відео: Татуаж брів. Поради початківцям. частина 1

Змист

Звичайно, для кожної жінки виглядати красиво - це дуже важливо. Але щоб образ був ідеальним, необхідні чіткі риси: красивий контур губ, вигин брів... Тільки не кожній красуні пощастило, і природа не всіх обдарувала ідеальною формою брів. На сьогоднішній час є способи, які допоможуть вирішити дану проблему. Ось тільки для підтримки хорошого результату їх слід повторювати постійно. А якщо часу немає зовсім, або його занадто мало? Що ж тоді - змиритися з тим, що даровано природою? Якщо миритися немає бажання, то можна вдатися до допомоги перманентного макіяжу або як його ще називають - татуажу брів.

Чи варто робити татуаж будинку?

Відео: біотатуаж брів в домашніх умовах

Звичайно, щоб зробити татуаж брів, краще звернутися в салон до фахівців. Але може є можливість зробити татуаж брів в домашніх умовах? В даний час досить часто з`являються пропозиції виконати дану процедуру саме на дому. Ось тільки чи не небезпечно це, чи не принесе дана процедура шкоди? Звичайно, якщо дивитися з теоретичної точки зору, то немає нічого неможливого. Та й якщо в салон не звертатися, то і ціна буде набагато менше. Це тільки якщо дивитися з боку фінансів. Але на самій-то справі варто уважніше до себе ставитися, і перш ніж йти на такий ризик, слід все зважити, і дізнатися всю інформацію. Просте пояснення - маленька ціна у домашнього майстра може бути завдяки тому, що якість матеріалу занадто низька. І передбачити, як шкіра до нього поставиться практично неможливо.

Що таке татуаж?

Що ж це таке - татуаж? Це процедура, яка дозволяє промальовувати правильну форму брів. Татуаж брів робиться спеціальною машинкою, в якій присутні одноразові наконечники і тонкі голки. Якщо все зроблено правильно і на належному рівні, то сама процедура не викличе больових відчуттів і ніяких травм не буде. Такий макіяж протримається майже три роки. А майстер допоможе підібрати форму, яка ідеально підійде для вашого типу особи.

Протипоказання до татуажу

Відео: Офарблюємо брови хною #Nivali в ДОМАШНІХ УМОВАХ | Татуаж брів | EH
Перш ніж зважитися на таку процедуру необхідно ознайомитися з протипоказаннями. Категорично забороняється робити татуаж вагітним і годуючим мамам. Менструація теж є перешкодою для проведення процедури. Звичайно ж, варто враховувати наявність алергії або більш серйозних діагнозів. Тобто, якщо є різні запалення або діабет, то не варто ризикувати, а краще відразу ж відмовитися від татуажу. Якщо досить недавно була перенесена операція, або ж є необхідність приймати препарати, за допомогою яких кров розріджується, то і в цих випадку не потрібно жертвувати собою заради краси. До речі, псоріаз, хвора печінка і нирки, астма, онкологія і епілепсія теж є протипоказаннями для перманентного макіяжу. Шкіра на бровах повинна бути чистою без рубців, прищів і гнійників. Безпосередньо в день проведення процедури про каву слід забути, а також і про алкоголь. А ще краще попрощатися з такими напоями за пару днів до нанесення татуажу.

Види татуажу брів

Наступним кроком буде вибір виду татуажу. Їх всього два:

  • За допомогою тонування шкіри можна створити ефект розтушованого олівця. В даному випадку колір підбирати слід правильно. Крім цього, необхідно визначити, яка саме частина брови буде ніяковіти. Підсумком такого татуажу стане ідеальна форма брів і при цьому створюється ефект підводки олівцем.
  • Вибираючи волоскові макіяж можна створити ідеальні брови з оптимальним наближенням до натуральних. Ця техніка може бути застосована по всій довжині або ж тільки на тих ділянках, де волосків мало або зовсім немає. Цей спосіб дозволить знайти густі і витончені брови.

Як проводиться татуаж брів?

Відео: біотатуаж брів в домашніх умовахОтже, якщо все добре і ніяких протипоказань не виявлено, то майстер може приступити до нанесення макіяжу. Першим кроком буде підбір правильної форми брів. Далі пінцетом майстер рівняє брови і малює їх форму олівцем. Якщо все сподобалося, то майстер може сміливо приступати до процедури. Всі волоски видаляються за допомогою ножиць. Після цього майстер, за допомогою машинки, проробляє борозенки. Вони не дуже глибокі. Саме в них і закладають фарбувальний пігмент. Як тільки обидві брови готові, на них кладуться ватяні диски, які заздалегідь просочили розчином.

Взагалі сама процедура не особливо тривала. Її продовження всього близько години. Та й особливої хворобливістю не відрізняється, тому і наркоз не потрібно. Але, перш ніж довірити своє обличчя рукам майстра переконайтеся, що він працює стерильним обладнанням і в рукавичках.Після того як процедура закінчена, слід уважно ставитися до брів. А саме: не терти їх і не здирати утворилася корочку. І, звичайно ж, варто уникати попадання води. Такі заходи просто необхідні в перший тиждень, якщо, звичайно, немає бажання зіпсувати весь результат. За допомогою ватної палички протягом першого дня після процедури слід акуратно прибирати сукровицю. Паличка повинна бути обов`язково сухий! Щоб не виникло зараження, можна мазати брови тетрациклиновой маззю не частіше трьох разів на день.

Через місяць після нанесення перманентного макіяжу необхідно пройти корекцію. Якщо догляд був належний, то особливої коригування не буде потрібно. Звертатися потрібно буде періодично, адже не варто забувати, що колір фарби з часом блякне. Якщо все зроблено якісно, то корекцію часто робити не доведеться.

Чи можна робити татуаж будинку самостійно?

Вивчивши технологію татуажу брів можна з повною впевненістю сказати, що татуаж - процедура не домашня і тим більше не слід її робити самостійно! Проводячи цю процедуру не в салоні у професіонала, який свій рівень може підтвердити дипломами та нагородами, хорошими відгуками клієнтів, ви можете отримати косметичні дефекти на обличчі, шрами, алергічні реакції. Та й взагалі все може закінчитися дуже плачевно. Наш вердикт - перманентний макіяж, а в даному випадку татуаж брів в домашніх умовах робити категорично не можна!

Поділися в соц мережах: