66 Кращих компліментів чоловікові

Всі ми звикли до того, що компліменти це вотчина чоловіків і прийнято їх робити дамам, і як ми помиляємося ...

Змист

Варто тільки подумати скільки втрачає дівчина, що не обдаровуючи свого коханого компліментами.

Комплімент чоловікові - це підживлення його самооцінки

комплімент чоловіковіЧоловік навіть з максимальною самооцінкою потребує підживлення цієї самої самооцінки, а підживленням якраз і є вчасно сказаний комплімент.

Для чоловіка комплімент свого роду енергетичний напій - після грамотного компліменту чоловік може перетворитися в лицаря, а Ви можете відчути себе принцесою і якщо протягом ваших відносин грамотно поїти чоловіка таким «енергетичним коктейлем», то Ви отримаєте крім вище описаного принца здатного гори перевернути заради Вас, ще й відданого самця який вже не зможе жити без Вас, а точніше без Ваших компліментів. Бачите як все просто, а хтось щоб завоювати чоловіка кидається в різні крайнощі, витрачаючи час даремно завдаючи шкоди собі та чоловікові так ще і результату не буде.

Хто то може подумати - «Ага, компліментами осиплю улюбленого і все в ажурі», якби все було саме так не було б і цієї статті, яка як раз і розповість про те, як правильно робити компліменти і не напоротися на зворотний результат від очікуваного.

Відео: # 64: Як отримати МОЛОДОГО чоловіка?

Які краще робити компліменти чоловікові?

комплімент чоловіковіКомпліменти ми робитиме чоловікам, тому дівчатам варто врахувати що комплімент потрібно робити виключно за чоловічим напрямками. Ті компліменти, які приємні жінкам можуть навіть образити чоловіка. Тому головне правило - роблячи комплімент, підкреслюємо мужність.

Відео: Як ПРАВИЛЬНО поводитися ПІСЛЯ СЕКСУ з чоловіком?

Варто відзначити, що чоловіки великі психологи і відчувають фальш особливо щодо себе, тому робити комплімент потрібно не на порожньому місці, а дійсно за дію, яке заслуговує оцінки. Не потрібно банальних захоплень по незначному приводу - це принижує чоловіка, деякі дівчата і жінки сильно перегинають в цьому питанні.
Чоловік - наприклад, замінив лампочку в квартирі і тут сиплеться маса компліментів - запевняю Вас абсолютно непотрібних і недоречних.

Тому важливо підкреслити саме значиму заслугу, нехай навіть ваш коханий не надто сильний у виконану або провівши багато часу над чимось йому так це і не вдалося. Вам необхідно оцінити ці дії компліментом.

Інтонація, з якою потрібно робити комплімент чоловікові

Важливо ще не що говорити, а як, в комплімент не повинно звучати і частки іронії, комплімент чоловікові не повинен виглядати «локшиною на вуха». Важливо стежити за інтонацією в голосі не потрібно занадто високих інтонацій чоловіки більш оцінять комплімент, витриманий в «низькому регістрі» тільки не переборщіть і не робіть комплімент з таким голосом ніби Ви у начальства на планерці робіть доповідь.

Як відомо з відомого прислів`я «вустами немовля глаголить істину», дитині важко прикидатися, він ніколи не приховує своїх емоцій і комплімент сказаний дитиною дуже цінний. До чого це? А до того що трохи дитячості і дитячої наївності при подачі компліменту чоловікові не зашкодять - Це переконає чоловіка в «чистоті» вашого компліменту і він гідно оцінить його.

комплімент чоловіковіМилий який ти в мене класний!Буде дуже добре якщо Ви наприклад кинетеся до коханого, по-дитячому обійміть, ніжно, не сексуально а саме ніжно, і скажіть щось на кшталт «Милий який ти в мене класний!» Чоловік як правило, не цікавитиметься приводом такого одкровення, та й ще попутно додумает і дофантазірует за що йому випав даний комплімент і дофантазірует у вигідному для себе кольорі, а оскільки Ви не уточнили, з якого приводу

Як чоловік реагує на комплімент?

Ви назвали його класним, він буде намагатися бути ідеальним у всьому. Комплімент це ще і спосіб перевірити характер чоловіка, зробіть комплімент з подтрункой і часткою іронії і подивіться на його реакцію і на те, що Вам дадуть відповідь - якщо у відповідь Ви почули таку ж іронію і сміх-то вітаємо, у вашого чоловіка немає проблем з почуттям гумору він кмітливі і добрий.

Відео: OSCAR 2016. КРАЩЕ!

Якщо чоловік розсердиться і сприйме так, як ніби його порахували за дурня - то тут є над чим замислитися даний тип напевно мало впевнений в собі бачить у всьому підступ з таким краще так більше не експериментувати, а вже відразу визначиться шляхом Вам чи ні.

Ну а якщо ваш чоловік як дитя мале абсолютно щиро був ощасливлений таким компліментом то висновок напрошується сам собою. У чому плюс такого партнера це те йому можна вішати локшину на вуха все життя і не користуватися рекомендаціями описаними тут.

Комплімент чоловікові як метод перевихованнякомплімент чоловіковіКрім перевірки характеру улюбленого, комплімент може служити ще і як метод перевиховання, наприклад якщо у вашої другої половинки що щось не виходить або він просто не хоче ніж те займатися, то більшість жінок починають лаяти - міркувати на тему «Пощастило ж мені», замість зайвих слів і безрезультатних моралей краще щиро сказати:

Дорогий ти у мене такий розумний

Я впевнена у тебе обов`язково вийде

Я не наполягаю, просто ти як ніхто інший зробиш це краще

Всього одне речення і результат забезпечений!

На закінчення відзначимо, що як би Ви не старалися комплімент повинен виходити від серця і Ви повинні по справжньому любити і цінувати людину, інакше якими б не були ваші старання, брехня буде викрита.

чарівнийніжний милий розумний
Вродливий турботливийпривабливий чуйний
сексуальнийзачаровуючий добрий палкий
незабутнійчарівнийзагадковий ласкавий
шикарнийсліпучий бажанийнепередбачуваний
пристрасний божественнийєдинийрізнобічний
зачаровуєсексуальнийсимпатичнийзапаморочливий
променистий стрункий стильнийсолоденький
пухнастийкарколомний креативнийромантичний
обладнаний веселий енергійний велелюбний
щиразбудливиймужнійдивовижний
чарівнийусміхнений цілеспрямованийнезрівнянний
іскрометнийбезпосередній життєрадіснийчарівний
мрійливийзвабливийспокусливийзапальний
квітучийбездоганний досконалий кращий
отпаднийпустотливийрозуміє грайливий
зворушливийулюблений самий самий казковий

Текст - zelenyywot

Поділися в соц мережах: