Харчування вагітної жінки

Харчування вагітної жінкиУ нас зараз піде розмова про те, яким повинен бути раціон майбутньої мами. Харчування вагітної жінки дуже важливо, тому намагайтеся приділити цьому питанню достатньо часу.

Фрукти та овочі. Вам потрібно кожен день споживати фрукти та овочі. Адже вашому організму в даний період як ніколи потрібні вітаміни. Вживайте соки і їжте салати.

Рослинний білок. Не забувайте є сочевицю і сою. Неодмінно включіть в меню горіхи.

Тваринний білок. М`ясо є джерелом вітамінів групи В. За можливості чергуйте курку і яловичину. Що стосується яєць, то вам буде досить трьох штук в тиждень. Для вас зараз також необхідні молочні продукти. Адже вони насичені кальцієм, який потрібен дитині для будівництва скелета.

Морська риба. Вам потрібно пару раз в сім днів їсти пікшу і оселедець. Майте на увазі, що вашому малюку необхідний йод.

Солодощі. Почніть споживати мед. Він є джерелом біологічно активних речовин. Пам`ятайте і про обліписі. У ній міститься значна кількість аскорбінової кислоти. Ви цілком можете додавати її в мюслі.

Напої. Вам потрібно споживати соки і мінеральну воду. Ваш організм повинен отримувати як мінімум півтора літра рідини на добу. Якщо ви відчуваєте, що ваші нерви напружені, то вам бажано випити склянку молока. Це надасть на вас заспокійливу дію. Якщо ви змерзли, то даний напій також допоможе вам зігрітися. Пам`ятайте, що молоко рятує організм від шлаків.

Поділися в соц мережах: