До чого сниться літо?

k-chemu-snitsya-leto-1Сновидіння, в яких фігурують різні пори року, сняться всім. Зрозуміло, що холодна зима і похмура осінь не обіцяють нічого доброго ні уві сні, ні наяву, але ось з літом - зовсім інша картина, про що свідчать тлумачення з різних сонникам. Хоча, багато що залежить від обставин і навіть від конкретного періоду.

До чого сниться літо за сонником Міллера?

Змист

Американський психоаналітик Міллер трактує сни про літо, в залежності від місяця. Наприклад, якщо сниться червень, тобто, початок літа, то великий ризик здійснення легковажних вчинків, в яких доведеться згодом сильно покаятися.

Приснився липня передрікає планування важких у виконанні подій, а також постановку свідомо нездійсненних цілей і завдань. Але на подив самого сновидіння, все задумане здійсниться, і навіть самі його сміливі ідеї втіляться в життя.

Коли сниться серпень чи рання осінь, то це означає, що сновидцу доведеться показати не найкращі сторони свого характеру - жорстокість і користолюбство. В результаті чого, від такої поведінки постраждають близькі і рідні люди. Тому, слід остерігатися і заховати свої негативні емоції кудись подалі.k-chemu-snitsya-leto

Що значить літо уві сні за сонником Ванги

Як посуха та спека сниться тому, хто ризикує опинитися об`єктом насмішок. Виною всьому - абсолютно нетактовне, навіть зухвала поведінка сновидіння. Це зайвий раз доводить той факт, що в багатьох своїх бідах людина винен сам.
Холодне літо є передвісником нового знайомства, здатного вплинути на подальший перебіг подій. Якщо такий сон сниться чоловікові, то його чекає зустріч з милою і доброю жінкою, яка стане його дамою серця. Жінка, яка побачила уві сні холодне літо, зустріне на своєму шляху справжнього чоловіка - розуміє і неревнивих.

Якщо уві сні літо більше схоже на осінь - дощове і дощове, то це обіцяє суттєву поправку свого матеріального становища. Правда, це багатство буде нажито не зовсім чесним шляхом, що викличе осуд у найближчого оточення.

Наснилося літо - трактування по ФрейдуЛіто є символом родючості, зростання і зародження нового життя. Для жінки такий сон означає швидку вагітність, а для чоловіка - веселе проведення часу в компанії красивих дам. Якщо літо дощове, то слід взяти до уваги, що будь-які опади Фрейд уособлює з сім`явипорскуванням. Тому, чоловікам потрібно бути акуратніше і відповідальніше, а жінкам - обережніше, якщо дитина не входить в їх плани.

Закохані, які побачили подібний сон, можуть бути впевнені в тому, що в любові їх чекає удача. Але коли в розпал літа на землі лежить лід і сніг, то це говорить про те, що їм доведеться пройти чимало випробувань і подолати незліченну кількість перешкод, а все для того, щоб зберегти свої почуття.k-chemu-snitsya-leto-3

До чого сниться літо за сонником О. Смуровим

Приснилося літо є передвісником отримання прибутку для банкірів і торговців, гарного врожаю - для фермерів і дачників, а для військових, які беруть участь в бойових діях, примарилося літо обіцяє швидку перемогу. Студент або школяр, який побачив уві сні цю прекрасну пору, успішно складе іспити, а людина, яка шукає роботу, обов`язково буде працевлаштований, причому, в якнайшвидшому часі.Якщо людина уві сні бачить літо, а на вулиці зима, то йому не варто нічого боятися: це хороший сон. Він означає, що сновидіння чекають добрі вісті, а більшість проблем, що мають місце бути в його житті, вирішаться самі по собі, без докладання якихось серйозних зусиль. Але якщо земля убілю снігом, хоча сплячий твердо впевнений в тому, що на дворі літо, то його чекає розлучення або розрив відносин з коханою людиною.

До чого сниться літо за сонником Е. Авадяевой

Якщо всі атрибути літа: зелень, квіти, спекотне сонце примарилися холодною зимою, то сновидіння чекає запаморочливий успіх у справах або якась гарна новина. Взагалі, літо є символом настання зрілості, а це означає, що людині потрібно стати більш серйозним і не здійснювати легковажних вчинків. Всі рішення повинні бути зваженими, а всі дії - піддаються поясненню.

Коли сниться самий початок літа, то це віщує удачу в бізнесі і заняття хорошого положення в суспільстві. Маківка літа або його апогей є добрим знаком того, що життя сновидіння скоро зміниться, причому, на краще. Можливі подорожі в далекі країни або «шашличні» вилазки на природу. Все, що потрібно від сплячого - обмежити вживання алкоголю, інакше може трапитися біда.k-chemu-snitsya-leto-2

Літо по психоаналітичної сонником

У більшості випадків, приснилося літо є хорошим сновидінням. Це означає, що сплячого чекають тільки позитивні події: кар`єрний ріст, отримання грошових винагород та заохочень, хороші новини, задоволення та інша благодать. Але це лише в тому випадку, якщо літо наснилося в сезон.

Хоча, якщо відкинути психологічні тонкощі, приснився взимку літа можна лише порадіти. Дуже часто причиною для появи подібних сновидінь є висока температура повітря в приміщенні, де людина спить. Проте, приснилося взимку літо означає, що людина незадоволена собою, іншими людьми, подіями, учасниками яких він став мимоволі. Він упевнений в тому, що гідний кращого і не бажає задовольнятися лише тим, що у нього є. Що йому порадити? Стримати свої запити і приборкати амбіції.

До чого сниться літо - варіанти снів

 • приснився сніг влітку - серйозно посварилися з другою половиною;
 • наснилося літо восени - гарний настрій;
 • до чого сниться літо взимку - бурхливі емоції;
 • до чого сниться бабине літо - відродження сімейних традицій;
 • прихід, наступ, початок літа уві сні - загадкова подія;
 • дощ, гроза влітку - хвороба прогресує, і зупинити її неможливо;
 • до чого сниться спекотне літо - перевтома і занепад сил;
 • до чого сниться літо не в сезон - до успіху і отримання задоволень;
 • теплий літній дощ - надія не помре;
 • трава і квіти - початок нового життя;
 • залите сонцем простір - надія на майбутнє.

Поділися в соц мережах: