Сумісність: близнюки і козерог

Працює Близнюки і Козеріг мають далеко не найкращу. Адже ці знаки часто здаються повною протилежністю. Приземленість і легковажність, цілеспрямованість і подвійність, ці риси характеру на перший погляд абсолютно не сумісні. Найкомфортніші форми взаємодії, які можуть дозволити собі Близнюки і Козеріг - дружба, ділові відносини. Шлюби між ними трапляються рідко, відносини нестабільні і часто закінчуються розлученнями

Змист

. Але, все-таки, не можна опускати руки. Адже Близнюкам і Козерогові є чому повчитися один у одного. Їх союз може стати місцем самовдосконалення, як для чоловіка, так і для жінки.

Зміст статті:

  1. Жінка Близнюки, чоловік Козеріг, сумісність
  2. Хлопець близнюки, дівчина Козеріг, сумісність
  3. Працює Близнюки і Козеріг в ліжку
  4. Працює Близнюки і Козеріг в роботі

Сумісність: Близнюки і Козеріг

Жінка Близнюки, чоловік Козеріг, сумісність

Складно знайти пару, в якій так мало взаєморозуміння, але все ж відносини такі існують. Жінка Близнюки, чоловік Козеріг сумісність свою будують на чіткому розподілі ролей, він - навчений досвідом чоловік, вона - дівчина підліток. Чоловік Козеріг жінку Близнюки розуміє з працею, адже він живе в матеріальному світі, а світ близнюків - це гри уяви і розуму. Жінка, народжена під цим знаком буде займатися всім і відразу, розслідувати, вивчати, але на абсолютно очевидні для Козерога речі вона просто не зверне уваги. Все ж, чоловіка Козерога жінка Близнюки приваблює своїм розумом, загадковістю і вмінням визнавати його авторитет.

У сімейному житті жінка Близнюки і чоловік Козеріг сумісність свою можуть знайти, хоча і з труднощами. Козерогові подобається роль вихователя, він любить навчати уму і розуму свою партнерку. Разом з тим він розуміє, що жінка його зовсім не дурна, вона готова вислуховувати поради, але цілком здатна приймати самостійні рішення. Жінок Близнюків чоловік Козеріг приваблює своєю серйозністю, він допомагає їм вирішити внутрішні протиріччя, вчить простоті життя.

У парі жінка Близнюки, чоловік Козеріг сумісність піддається серйозним небезпекам. В першу чергу це стосується способів планування. У Близнюків такий план взагалі відсутнє, зате у Козерогів все розкладено по поличках і розписано наперед. Їм складно розуміти один одного, якщо чоловік вважає, що питання закрите, жінка тільки приступає до його вивчення. Козерогові важко проникнути у внутрішній світ близнюків, в якому змішані реальність і уява, і його це дратує. Але вихід є, жінка Близнюки і чоловік Козеріг сумісність свою можуть поліпшити, якщо зрозуміють, скільки вони можуть дати один одному. У цьому союзі жінка буде поступатися частіше. Повага до її гострому розуму дозволить чоловікові поблажливо ставитися до деякої недолугості. Стосунки налагоджуються якщо в союзі присутня жертовність з боку Близнюків і терпіння з боку Козерога.
Хлопець близнюки, дівчина Козеріг, сумісність

Яким чином хлопець Близнюки і дівчина Козеріг можуть почати свої відносини? Вони досить різні і точок дотику у них не так вже й багато. Працює Близнюки і Козеріг будується на взаєморозуміння і визначення місця кожного в структурі відносин. Психологічно Козеріг завжди старше Близнюків, без погляду на біологічний вік. У парі хлопець Близнюки, дівчина Козеріг сумісність може виникнути тільки в тому випадку, коли представник сильної статі погодиться на роль «сина», а жінка міцно займе роль «матері».

Хлопця Близнюки дівчина Козеріг може залучити своєї скритністю, йому обов`язково захочеться розгадати цю загадку. Потрібно пам`ятати, що «відірваність» від землі Близнюків не заважає їм бути інтелектуалами, їх фантазії - це скоріше вправи для розуму, ніж прояв почуттів. Сумісність Козерога і Близнюків жінка може як раз на цьому і побудувати, звертаючи увагу, в першу чергу, на думку свого обранця. Саме на інтелектуальному рівні розвиваються відносини в цій парі.Хлопець Близнюки і дівчина Козеріг сумісність свою можуть втратити тоді, коли почнуть вимагати один від одного неможливого. Ніколи чоловік в такій сім`ї не стане главою, він завжди буде веденим. Честолюбні плани, чіткі цілі, фінансове благополуччя - все це повинно стати прерогативою жінки. Звичайно, чоловік Близнюки зовсім не дурний, він багато знає і вміє, але дуже часто не організований, швидко перемикається з однієї справи на іншу, для нього інтелектуальні пошуки і мрії набагато важливіше реальності. Це може дратувати партнерку, в свою чергу партнер може звинуватити її в черствості і відсутності уяви. Близнюки чоловік і Козеріг сумісність і відносини поставлять під загрозу.

Щоб уникнути розбіжностей, Близнюки і Козеріг повинні проявляти більше уваги один до одного і концентруватися на позитивних рисах партнера. Наприклад, в сумісність Козеріг і Близнюки жінка може вкласти свою практичність, вона виграє від того, що чоловік абсолютно лояльно ставиться до її бажанням виховувати його. Чоловік поряд з такою жінкою може відчути себе більш впевнено, не потрібно чекати від неї емоцій, набагато важливіше духовне та інтелектуальне спорідненість між ними.Працює Близнюки і Козеріг в ліжку

Еротичний гороскоп сумісності Близнюки і Козеріг мають більш сприятливий, ніж гороскоп відносин. Особливою емоційністю союз Близнюка і Козерога в ліжку не відрізняється, але це влаштовує їх обох. Козероги навіть в інтимному житті відстоюють свою незалежність, тому ніколи не віддаються пристрасті до кінця. Близнюки до сексу підходять не стільки з чуттєвої сторони, скільки з інтелектуальної, для них секс це швидше гра, ніж спосіб прояву емоцій.

Працює Близнюки і Козеріг в ліжку знаходять повну тоді, коли у них прокидається бажання розгадати один одного, адже таємниця в цих відносинах завжди є. Спокій Козерога, як це не дивно, здатне розбудити в Близнюках бурю бажання, вони перестають бути спостерігачами, а стають активними учасниками процесу. Проблема може виникнути тоді, коли Близнюки занадто захоплюються еротичними іграми і експериментами, адже Козероги страшенні традиціоналісти і незвичайна поведінка в сексі їх може відлякувати.

Працює Близнюки і Козеріг в роботі

Чи сумісні Козеріг і Близнюки в сфері ділових відносин? Не можна сказати, що пара ця спрацюється ідеально, але в принципі союз такий можливий. Якщо Близнюки і Козеріг партнери, вони повинні чітко розділити свої обов`язки і не заважати один одному. Основне завдання Козерога - визначення мети і планування. Близнюки будуть розширювати горизонти, пропонувати альтернативні шляхи вирішення проблем.

Сумісність Близнюків і Козерога в ролі начальника і підлеглого може бути різною. Найкраще, якщо Козеріг начальник, він краще зможе організувати роботу. Але йому не варто контролювати кожен крок Близнюків, вони цілком можуть впоратися із завданням, якщо їм намітити правильний напрямок. Гороскоп сумісності Близнюків і Козерога говорить про те, що Близнюки керувати Козерогом практично не можуть. Начальник буде звалювати на підлеглого всю важку роботу, а той, у свою чергу, з працею буде розуміти свого шефа. Згодом честолюбство Козерога призведе до того, що він або швидко звільниться, або займе місце свого керівника.

ВИЗНАЧТЕ ВАШ МІСЯЧНИЙ ЗНАК

місячний Овен
місячний Овен
місячний Телець
місячний Телець
місячні Близнюки
місячні Близнюки
місячний Рак
місячний Рак
місячний Лев
місячний Лев
Місячна Діва
Місячна Діва
місячні Ваги
місячні Ваги
місячний Скорпіон
місячний Скорпіон
місячний Стрілець
місячний Стрілець
місячний Козеріг
місячний Козеріг
місячний Водолій
місячний Водолій
місячні Риби
місячні Риби


Поділися в соц мережах: