Гормональні контрацептиви - тільки жіночий вибір

Відео: Контрацептиви - їх види і властивості

Змист

Гормональні контрацептиви, а саме протизаплідні таблетки - Явище вже далеко не нове. Минуло майже півстоліття з того моменту, як вони почали використовуватися повсюдно. Можна сказати, що їх винахід став своєрідною «жіночою революцією»: жінки змогли займатися сексом в будь-який зручний час без страху несподівано завагітніти. Вони отримали свободу вибирати: скільки народити дітей, коли вийти заміж, яке місце в своєму житті приділити протилежної статі. Таблетки стали суперконтрацептівом зі стовідсотковою ефективністю.

Відео: Гормональні контрацептиви протипоказані

Робота протизаплідних таблеток заснована на простому принципі. Вміщені в них гормони пригнічують овуляцію, тобто процес виходу яйцеклітини з яєчника. Сперматозоїдам в такому випадку просто нічого запліднювати! Здавалося б, таке неприродне стан може пошкодити жіночому організму, адже сама природа передбачила жіночу овуляцію і менструацію. Але насправді, придушення овуляції - процес природний, він характерний для звичайної вагітності. Тому гормональна контрацепція є як би імітацією цього приємного для будь-якої жінки стану. Згодом склад таблеток поступово вдосконалився, головним чином, за рахунок зменшення кількості містяться в них гормонів. Менше гормонів, відповідно, менше побічних ефектів.
гормональна контрацепція найчастіше асоціюється саме з таблетками. Але сьогодні з`явилася величезна кількість інших препаратів: гормоносодержащіх спіралі, ін`єкції, імплантати, пластир і вагінальне кільце. Щоб вибрати з них найбільш підходящий засіб запобігання, необхідно відповісти на питання - як часто ви готові згадувати про прийом контрацептиву? Багато жінок, наприклад, вже не бажають щодня пити таблетки. В умовах сучасного інтенсивного темпу життя згадувати про протизачатковому засобі нам хочеться все рідше і рідше. Тому вчені і розробили такі контрацептиви, застосовувати які можна тільки один раз в місяць! Таким, наприклад, є вагінальне кільце. Жінка може легко ввести його в піхву, також як звичайний тампон. Перебуваючи всередині, кільце буде безперервно виділяти потрібну дозу гормонів, тим самим пригнічуючи овуляцію.

Відео: Міфи про гормональну контрацепцію. Школа здоров`я 15/02/2014 GuberniaTVУдосконалення гормональних контрацептивів відбувається швидкими темпами. Уже сьогодні ведуться розробки засобів, які крім надійного захисту від вагітності дадуть жінкам можливість вибрати: регулярний менструальний цикл, відсутність болів, поліпшення стану шкіри, нігтів, волосся, захист від раку. Фахівці не очікують якихось ще видатних відкриттів в цій області найближчим часом, адже все, що відповідає за розмноження людини, контролюється саме гормонами. Тільки впливаючи на жіночу репродуктивну систему з їх допомогою, можна забезпечити надійну і ефективну контрацепцію.

Selena Eterno для жіночого Інтернетсайт

Поділися в соц мережах: