Жести чоловіків - що необхідно знати жінці?

жести чоловіківБагатьох непорозумінь між статями можна уникнути, знаючи мову жестів один одного. Жінкам необхідно знати особливості жестів чоловіків і вміти їх розшифровувати. Це знання допоможе у багатьох ситуаціях, пов`язаних зі спілкуванням з чоловіками - і в офісі, і на романтичній вечірці.

Змист

Неправильне, розуміння жестів часто призводить до емоційних конфліктів, душевного спустошення, неправильних дій. Жести чоловіків, як правило, відрізняються від жіночих. Адже чоловік має на меті сподобатися одній конкретній дівчині, а жінка ж хоче подобатися всім присутнім відразу. Багато жести мають свої аналоги в тваринному світі, вони дісталися нам від предків - мавп.жести чоловіків

Успіх людини у відносинах часто залежить від вміння посилати сигнали зацікавленості і вміти розпізнавати відповідні сигнали. наприклад, чоловіки часто не помічають жіночих сигналів, тому діапазон їх жестів набагато ширше.

Жести можуть бути як усвідомленими, так і підсвідомими. Дослідження показують, що людина перебуваючи в компанії протилежної статі, зазнає ряд психосоматичних змін. Тонус м`язів підвищується, постава випрямляється, живіт втягується, навіть можуть зникнути мішки під очима.

Основні жести чоловіків
До чоловічим жестам, що демонструє симпатію жінці, відносяться різноманітні маніпуляції із зовнішністю, коли чоловік починає чепуритися. Якщо чоловік в краватці, то його руки будуть автоматично тягнутися до нього, щоб поправити краватку або комірець. Він може погладжувати волосся, поправляти гудзики і струшувати з плеча неіснуючу пил. Чоловік буде всіляко намагатися виглядати привабливіше.

Жести чоловіків - руки в брюки

Одним з найбільш агресивних жестів є закладання великих пальців за ремінь, або в прорізи кишень. Цей жест виражає мужність, а руки тут акцентують увагу на області геніталій. Зазвичай такий жест використовується, щоб відзначити свою територію, продемонструвати виклик іншим чоловікам. жести чоловіківУ присутності жінок даний жест набуває сексуальний підтекст. З його допомогою чоловік повідомляє про свою симпатію. Він може супроводжуватися розширенням зіниць, розворотом корпусу і спрямованим в бік жінки носком ноги.

Жести чоловіків - руки на пояс

Сексуальний інтерес також відображає жест - руки, поставлені на пояс. Така поза чоловіки демонструє фізичну силу і готовність до взаємодії. Вловити симпатію також можна по погляду, якщо чоловік затримує погляд на частку секунди довше покладеного часу.

Жести чоловіків - бровки будиночкомУ спілкуванні чоловіки часто мимовільними жестами видають свої справжні почуття. Про їх зацікавленості кажуть підняті брови. При зустрічі з приємними і неприємними людьми ми або піднімаємо, або похмурі брови, це відбувається мимоволі.

Якщо людина симпатичний або цікавий чоловікові, то його брови піднімуться, зустріч з неприємною людиною змусить його опустити брови, і погляд стане похмурим. Орієнтуючись на брови можна робити висновки і про тему бесіди. Якщо розмова йому нецікавий або неприємний, то брови будуть напружені і опущені.

жести чоловіківЖести чоловіків, які говорять про симпатії

Якщо при спілкуванні з чоловіком його рот злегка відкритий, це означає, що йому цікавий його співрозмовник. Чоловік автоматично на деякий час відкриває рот, поки не зустрінеться поглядом з об`єктом.
Якщо чоловікові хтось цікавий, це моментально відіб`ється на його обличчі, воно стане більш відкритим і дружнім. З`являться посмішка, підняті брови і радість в очах. Кожна риска особи як би говорить про його симпатії.

Жести чоловіки, який хоче сподобатися

  • Щоб привернути увагу жінок чоловіки намагаються здійснювати різні красиві жести і яскраві дії, які виділяють їх з натовпу. У цей момент чоловік хоче показати свою індивідуальність, щоб дівчина звернула на нього увагу.
  • Коли чоловік хвилюється і хоче сподобатися він постійно поправляє що-небудь. Він мимоволі поправляє зачіску руками, і робить це дуже часто. Буває і таке, що чоловік при зустрічі поправляє шкарпетки. Цей жест можна розцінювати, як 100% бажання виглядати краще і сподобатися вам, і при цьому говорить про сильну його схвильованості. жести чоловіків
  • Якщо чоловік пильно сканує жінку, розглядає фігуру, він дає зрозуміти, що жінка йому подобається і він розглядає її як сексуального партнера. Часто цей жест носить зовсім не прихований характер, а проявляється свідомо.
  • Чоловікам властиві також особливі жести, коли вони намагаються продемонструвати свою фігуру або здатності. Це хвастощі може здатися смішним, але в цей момент він прагнути показати, що підходить вам, що він гарний або талановитий.

Текст - nusha

Поділися в соц мережах: