Жіночі ерогенні зони

ерогенні зони жінкиЕрогенні зони є ділянки шкірного покриву і слизових оболонок, дотик до яких в певний момент веде до все більшого статевого збудження.

Змист

У кожної жінки свої ерогенні зони. Знайти ці точки - спільна задача для пари, оскільки дотику до коханої людини - 1/2 акту любові. Дотики до ерогенних зон дають солодкі відчуття при яких статеве збудження наростає.

Варто пам`ятати, що порушення відбувається не тільки від механічного впливу на ерогенні зони. Кожна ласка - це психофізіологічне явище. Тому не забувайте про органи почуттів: вони теж відносяться до ерогенних зон.

Для того, щоб сексуальне задоволення було ще фантастичнее, радимо звернути увагу на топ-23 ерогенних зон у жінок. Обов`язково скиньте ссилочку на цю статтю своєму партнерові. Оскільки чоловіки частіше концентруються на статевих органах і забувають про інші, не менш значущі ерогенні зони.ерогенні зони жінки
Можливо, ви знаєте 50% ерогенних жіночих зон, так давайте відкриємо для себе ще 50%.

Ерогенні зони - ділянки тіла, що володіють особливою чутливістю. При різної стимуляції ерогенних зон виникає сексуальне збудження. Протягом життя їх чутливість може посилюватися або згасати.

1. Ерогенні зони у жінок - ніс і нюх

Ще Гіппократ говорив, що кожна людина має свій індивідуальний запах. Чоловіків зазвичай збуджує аромат коханої (запах волосся, голови і пахв). На Сході навіть поширений нюховий поцілунок, коли люди стикаються носами.

1. Ерогенні зони у жінок - зір

більшість жінок байдужі до виду оголеного партнера. Проте, краса - початок любові. Партер візуально повинен викликати позитивні емоції.

2. Ерогенні зони у жінок - слух

ерогенні зони жінкиЖінку сильно збуджує нашіптування на вухо ласкавих слів. Жінка насправді любить вухами.

Відео: Точка G і інші ерогенні зони The G-spot and other erogenous zones

З давніх часів відомо потужне вплив музики на людські емоції. Музика може заспокоювати, а може і порушувати.

З класики до збудливою музиці можна віднести твори еротичного генія - Вагнера ( «Кільце Нібелунгів», «Трістан та Ізольда», «Тангейзер») і оперети Оффенбаха. Сучасна танцювальна музика теж діє збудливо.

Відео: Жіночі ерогенні зони

3. Ерогенні зони у жінок - віскі, повіки

Після звичайних поцілунків в губи приділіть увагу зоні від скроневої кістки до століття: ця область дуже чутлива до пестощів. Поруч з століть дуже багато нервових закінчень.ерогенні зони жінки

4. Ерогенні зони у жінок - вуха

Жінки не тільки люблять слухати, а й люблять дотику до вушних раковин. Облизування і лоскотання мовою буде вельми до речі.

5. Ерогенні зони у жінок - плечі, шия

Шия - дуже чутливе місце нашого тіла. Енергійні руху рук, масаж, покусування, пристрасні поцілунки - така тактика для зони плечей і шиї. Пестьте шию від лінії росту волосся, переходячи до її основи.

Відео: Шпілівілі. Жіночі ерогенні зони

6. Ерогенні зони у жінок - талія, живіт, пупок

Жінки люблять, коли їх обіймають за талію. Але крім цього, на животі є важлива ерогенна зона, яка знаходиться навколо пупка. А ще виділяю зону "V" - Область від пупка до лобкової кістки: поцілунки і ласки цієї зони доставляють небувале задоволення.
І ще не забувайте про прес - Деякі жінки навіть досягають оргазму від вправ на прес.

ерогенні зони жінкиерогенні зони жінки

7. Ерогенні зони у жінок - ямочка біля основи сідниць

ерогенні зони жінкиПо ній можна проводити пальцями або цілувати, рухаючись все ближче і ближче до центру ямочки.

8. Ерогенні зони у жінок - область під колінами

У цій зоні шкіра дуже чутлива до пестощів. І дарма чоловіки ігнорують це місце: згідно з твердженнями доктора Крічмана, шкіра із зворотного боку колін дуже ерогенна.

Попросіть вашого партеру зробити вам масаж цієї зони з маслом або лосьйоном, і можливо він їм не обмежитися і приступить до поцілунків. Але не варто забувати і про області навколо колінної чашечки - це теж дуже чутливе місце.

9. Ерогенні зони у жінок - губи, язик

Губи - одна з важливих ерогенних зон, про яку часто забувають. Саме поцілунок дозволяє обом партнерам перейти до стану збудження. 5 хвилин - стільки повинні тривати ласки губ: чергуйте ніжність і пристрасть в поцілунку, і тоді ви будете готові до зближення швидше.

Крім звичайних поцілунків, ви можете торкатися губ пальцями, ягодами або шматочком льоду.ерогенні зони жінки

10. Ерогенні зони у жінок - шкіра голови, волоссяВи коли-небудь відчували приємні дотики перукаря, якщо вам миють голову і роблять масаж голови? Так дозвольте це зробити своєму партнерові!

Шкіра голови дуже чутлива і являє собою скупчення нервових закінчень. Дотик до волосся не тільки підвищують сексуальний потяг, але і посилають в мозок сигнали гарного самопочуття, такі як допамін і серотонін.

11. Ерогенні зони у жінок - стопи

На стопах розташовані точки, які здатні збільшувати сексуальні відчуття. Для одних стопи - це заборонена зона, так як вони боятися лоскоту або думаю наскільки вони чисті, для інших же жінок - це ерогенна зона. ерогенні зони жінки

Тому приступайте до цієї зони з обережністю. Безумовно до таких пестощів можна з легкістю переходити в ванні: почніть хоча б з миття стоп і масажу, а вже потім зрозумієте - чи припустимі для вас поцілунки.

12. Ерогенні зони у жінок - сідниці

Сідниці - найсильніша ерогенна зона, але вона не терпить жорстких ласк. Сідниці можна погладжувати або злегка стискати в основний час прелюдії, а інтенсивні натискання необхідно залишити на потім, коли жінка буде досить розігріта.

13. Ерогенні зони у жінок - лобок

Лобкове піднесення або лонний пагорб - місце, де ростуть лобкові волосся. Можливо звучить не особливо приємно, але дотику, погладжування цієї ерогенною зони підвищує загальну чуттєвість. Жінки, які відносяться до себе любяще і з поблажливістю, отримують більше задоволення від сексу.

14. Ерогенні зони у жінок - внутрішня поверхня стегнаерогенні зони жінкиЦе остання ерогенна зона, яка вимагає уваги перед статевим актом. Погладжування, ніжні дотики пальцями внутрішньої поверхні стегна остаточно збуджують партнерку.

15. Ерогенні зони у жінок - груди, соски

Груди є сильною ерогенною зоною не тільки для жінки. Навіть простий дотик до них діє на чоловіків збудливо. Існує навіть акт любові між грудьми.

Соски і околососковие кола у жінок є найпотужнішою ерогенною зоной.Соскі жіночих грудей дуже чутливі до будь-яких подразнень і відразу ж порушуються.

16. Ерогенні зони у жінок - піхва

Піхву - одна з важливих ерогенних зон жінки. Запалі тіло, розташоване і біля входу в піхву є сильною ерогенною зоною. Особливо слід вказати на передню стінку піхви - вона теж дуже чутлива.

17. Ерогенні зони у жінок - анус

Область заднього проходу завжди вважалася сильною ерогенною зоною. Такої ж думки дотримуються і сексологи в наші дні. Широке використання даної ерогенною зони характерно для східних і південних країн. Наприклад, в Індії досить часто при статевому акті партнер пестить пальцем область ануса або навіть вводить палець.

18. Ерогенні зони у жінок - G-точка

ерогенні зони жінки

Точка G - невелику ділянку передньої стінки вагіни, розташований на глибині 5-6 см, за лобкової кісткою.

Ця точка є однією з найбільш чутливих зон жінки. Впливаючи на цю точку пальцями рук, можна доставити жінці задоволення і довести її до оргазму.

19. Ерогенні зони у жінок - U-точка

Ерогенна точка U менш відома, ніж точка G. Збуджуючий потенціал цієї точки досі вивчається. Точка U називається від англ. Urethral spot, що означає "точка сечовипускального каналу".

ерогенні зони жінки

20. Ерогенні зони у жінок - пальці рук

Кінчики пальців теж відносять до ерогенних зон жінки. Але для більшості з них - це просто приємні дотики.

Ерогенні зони у жінок - «котяче місце»

Ця ерогенна зона називається котячим місцем тому, що самці всіх видів котячих під час статевого парування тримають самку зубами за місце на спині між лопатками.

22. Ерогенні зони у жінок - шийка матки

Для деяких жінок дуже важливо роздратування шийки матки. Виділяють навіть матковий оргазм, який можуть відчувати близько 20% жінок. ерогенні зони жінки

23. Ерогенні зони у жінок - клітор

Ерогенна зона - клітор - відома всім. За даними різних сексологів у 80% жінок клітор є головною ерогенною зоною.

Пестити його можна різними способами: руками при петтинге, статевим членом або ротом.

У питаннях сексуальної насолоди не повинно бути сорому - любите кожну точку свого тіла і тоді воно відповість вам взаємністю.

Поділися в соц мережах: