Чи існують ідеальні чоловіки?

ідеальний чоловікКожна дівчинка, напевно, з малих років будує для себе образ справжнього, ідеального чоловіка. Для багатьох першої «моделлю» стає батько. Добрий, що піклується, сильний. Він - той самий ідеальний чоловік ...

Змист

Однак роки йдуть і ми, дівчата, розуміємо, що вийти заміж за тата - навіть при згоді обох сторін неможливо, тому потрібно будувати своє життя самостійно.

Пошуки ідеального чоловіка

Жінка народжена, для того щоб жити поруч з чоловіком. Бути коханою, любити ... Хіба ця формула щастя вірна для всіх жінок? Але з ідеальним чи?

ідеальний чоловікБагато дівчат відправляються на пошуки чоловіка самостійно, інші - чекають, щоб на них звернули увагу. І кожна тримає в умі свій неосяжний і не укладається в ніякі зошити список вимог, яким обов`язково повинен відповідати ідеальний чоловік.

Який він, ідеальний чоловік?

Ідеальний чоловік - високий, сильний, красивий, успішний, елегантний?

Він обов`язково повинен подобатися всім подругам, і мамі, і татові, і обов`язково - бабусі.

І ось на горизонті з`являється той самий. Високий, гарний, розумний, дбайливий - ну, в загальному, ідеальний. Жінка з головою занурюється в нові відносини. Але багатьох, на жаль, чекає розчарування. Високий, гарний, розумний і дбайливий виявляється раптом занадто жадібним або, навпаки, занадто марнотратним. Відносини зводяться нанівець, а список виявляється доповненим новими п`ятьма пунктами.
Біль, розчарування, смуток охоплює жінку. Але через деякий час, вийшовши з депресії, вона знову задивляється на чоловіків її мрії. Ну що зробити? Так уже влаштована жінка!

ідеальний чоловікІ знову провал, і знову біль і розчарування.

Відео: Ідеальний чоловік - чи існує він?

Чи існують ідеальні чоловіки?

І так кілька разів, наступивши на одні й ті ж граблі, ми, нарешті, розуміємо, їх - ідеальних чоловіків просто немає в природі. Як, втім, і ідеальних жінок. Іноді, правда, створюється враження, що вони є, ось тільки розхапали їх розумні жінки.Ось, наприклад, у подруги чоловік - сильний, красивий, високий і добре заробляє - ну просто ідеальний чоловік. Пам`ятайте прислів`я: «Хороший чоловік - чужий чоловік?».

Та й подруга хвалить, з чоловіка пилинки здуває. Насправді розумниця Ваша подруга, вона бачить гідності свого чоловіка. А це дуже Важливо! Ось ще одна мудре прислів`я: «Чоловіки тих жінок люблять, в очах яких вони гідно виглядають!».

Відео: Ідеальний чоловік. Серія 1 @ Російські серіали

ідеальний чоловікТому при виборі супутника життя дуже важливо об`єктивно зважити переваги і недоліки Вашого обранця. Звичайно, Ви можете мати в голові список з тих самих рис, якими, на Вашу думку, повинен володіти ідеальний чоловік. Тільки я Вас дуже прошу, нехай в ньому буде не так багато пунктів.Добрий, працьовитий, Вас любить, - дуже добре, і зовсім не важливо, що не так багато заробляє. Правду кажуть, що чоловіки добиваються успіхів, поруч з тими жінками, які вірять в них, підтримують їх.

Не сподобався подрузі? Не біда! А, може бути, вона просто заздрить?

А може бути ми, жінки, надто суворі до чоловіків? Я часто замислююся про те, як складно бути чоловіком. Чоловікові не можна плакати, щоб не сталося. Він повинен добре заробляти, не дивлячись на світову кризу. Він повинен сподобатися бабусі, незважаючи на те, що їй ніхто не подобатися і т.д. і т.п. Чи не занадто суворі вимоги? ідеальний чоловік

Ідеальний чоловік і ідеальна жінка .

Хотілося б сказати, що чоловік і жінка - дуже різні. Це дві протилежні половинки. Можливо, тому їх з такою невідомою силою тягне один до одного. Не чекайте від чоловіка співчуття з приводу того, що Ваш нігтик так несподівано і так невчасно зламався. Ну не зрозуміти їм нас, а нам - їх. Але, тим не менш, давайте будемо старатися! Адже дуже багато залежить від нас - жінок!

Для себе я виділила один найголовніший пункт, яким повинен відповідати мій ідеальний чоловік - Він повинен любити мене. Ну і, звичайно ж, виключила хлопців, що мають шкідливі звички: куріння, алкоголь. А в іншому, мої вимоги не такі жорсткі. Високий - добре, середнього зросту - теж підійде. Дуже часто жінки, які шукають ідеального чоловіка, залишаються самі-самісінькі.

Вмійте бачити гідності своїх чоловіків, закривайте очі на дрібні недоліки. Не будьте занадто суворі, або можливо Ви - ідеальна жінка?

Відео: Ідеальний чоловік. Серія 3 @ Російські серіали

Текст - Sonia

Поділися в соц мережах: