До чого сниться чашка?

k-chemu-snitsya-chashkaВсі ми бачимо сни. Вони різноманітні. Але часто люди хочуть зрозуміти, чому їм приснився той чи інший сон, хочуть побачити в ньому таємним сенс.

Змист

Розглянемо сьогодні, що означає, якщо вам уві сні сниться чашка.

До чого сниться чашка за сонником Міллера?

Згідно сонником Міллера, побачити уві сні образ чашки - це значить наступне: ви проводите або будете проводити багато часу в задоволеннях, проте, можливо, ці задоволення вам зовсім не корисні.

Чашка - сонник Ванги

Відповідно до даного сонником, розбита уві сні чашка може принести удачу. Також побачити уві сні чашку означає незабаром отримати від кого-то несподіване запрошення. Взагалі в даному сонник образ чашки не несе негативного сенсу (як, наприклад, образ годин, поява яких уві сні пророкують людині якісь трагічні події в його житті).

Чашка уві сні - тлумачення по Фрейду

Згідно робіт Фройда, образ чашки має величезне значення в житті людини, вона позначає жіноче начало, сам образ круглої чашки схожий з виглядом жіночих статевих органів. До того ж наповнена чашка водою, а вода - це жіноча стихія. Тому якщо чашка сниться чоловікові, для нього це передвістя майбутнього сексуального контакту з жінкою, а якщо чашка сниться жінці, то, по Фрейду, вона сама прагне реалізувати свою жіночу сексуальність.

Італійські сонники - до чого приснилася чашка

Відео: СОННИК - До чого сниться ПОСУД?

Дані сонники трактують образ чашки під фрейдиському ключі, згідно їх розуміння - побачити чашку уві сні - це передбачення майбутніх любовних відносин, можливо, зовсім несподіваних.

Чашка - Велесов сонник
Так званий Велесов сонник, вважає, що якщо ви побачили цілу чашку уві сні - чекайте гостей, якщо ви розбили чашку - буде сварка будинку або на роботі.

До чого сниться чашка - сонник Азара

Відео: Тлумачення снів: Чашка. Сонник. До чого сниться Чашка

Даний сонник вважає, що розбита чашка - це провісник майбутньої сварки, а повна і ціла чашка, побачена уві сні, свідчить про прихід несподіваних і гучних гостей.

До чого ще сниться чашка?

  • Якщо ви побачили уві сні розбиту чашку

Якщо вам приснилося, що ви розбили чашку уві сні, це означає сумні ознаки: ваше щастя може бути розбите непередбаченими обставинами.

  • Якщо ви побачили уві сні чайні чашки

Відео: Як розбити стака

Якщо ви побачили такі чашки, радійте, незабаром вас чекає якась істотна прибуток.

  • Наснилося, як ви миєте чашку

Подібний сон означає, що ви незабаром знову зійдуться з тими людьми, яких свідомо чи несвідомо образили.

  • До чого сниться чашка чаюСон про чашці чаю, як правило, обіцяє майбутню радість до країв.

  • Горнятко кави

Побачена в сонному баченні чашка, наповнена запашною кавою, обіцяє багатство в майбутньому.

  • Якщо ви побачили уві сні чашку з блюдцем

Сонники вважають, що ті люди, які бачать уві сні чашку з блюдцем, незабаром будуть зустрічати велику кількість гостей, які приїхали до них несподівано.

  • До чого сниться порожня чашка

Порожня ж чашка - це прообраз майбутніх порожніх клопоту, які віднімуть ваш час і душевні сили, але не приведуть до позитивного результату.

  • Уві сні чашка, повна вином

Якщо вам сниться, що ви п`єте з чашки вино, це може означати, що ви будете з користю проводити час, що принесе вам і задоволення, і почуття задоволеності від своєї поведінки.

Отже, як ми бачимо, образ чашки уві сні має безліч трактувань: від радісних до сумних. Але все-таки хочеться сподіватися, що побачений вами уві сні образ чашки, буде позитивним.

Поділися в соц мережах: