До чого сниться кефір?

Відео: Тлумачення снів: Кефір. Сонник. До чого сниться Кефір

Змист

k-chemu-snitsya-kefir

До чого сниться кефір по сонником Міллера

За сонником Міллера, кефір сниться до занепокоєння за знайомих, яких спіткали неприємності. Якщо уві сні ви п`єте кефір, то в реальності можете перенести легкі втрати, невеликі неприємності. Можлива втрата чогось дуже важливого для того, кому приснився сон з розбитою пляшкою кефіру. Якщо вам сниться, що зіпсувався кефір, то наяву ви отримаєте перемогу в боротьбі, яку зараз ведете в професійній діяльності або міжособистісному спілкуванні.

Кефір уві сні - що значить по Фрейду

Згідно сонником Фрейда кефір сниться до великого здивування. Важливо з яким настроєм протікав ваш сон, якщо прокинувшись ви відчули тривогу, то здивування наяву буде неприємним, пов`язаних з поточними занепокоєнням за себе або близьких людей. Якщо ж сон закінчився на позитивній ноті, то можливо в житті вас чекає приємне здивування, хороша новина. Також можливо пов`язана з близькими вам людьми.

До чого приснився кефір по сонником Ванги
Відповідно до сонником Ванги розлив уві сні кефір може в житті піддатися лицемірства і наклепам. Скислий кефір віщує безліч безплідних зусиль. Кефір з поганим запахом уві сні віщує безпідставні звинувачення, неприємне спілкування з людьми, яких ви намагаєтеся уникати. Необхідно продумати свої дії на найближчий час.

Що означає, якщо приснився кефір - кулінарний сонник

За кулінарному сонником пити кефір у сне- передвістя швидкої зустрічі з одним або хорошим знайомим, з яким ви не так давно розлучилися. Ще один варіант ви можливо знайдете річ, яку втратили про дуже жалкували про втрату.

Великий сімейний сонник - кефір

Якщо вірити Великому сімейному сонником, то в день, коли вам наснився сон, краще наяву випити цей продукт. Тоді можливо в пам`яті спливе інформація, яку ви марно намагалися згадати вже давно, інформація про важливому для вас подію.

До чого сниться кефір за універсальним сонникомВеликий універсальний сонник віщує того, хто випиває кефір уві сні, повернення до чого-небудь або до кого-небудь. Можливо до старої проблеми або неприємної розмови. Результат проблеми наяву залежить від того, смачним чи був напій уві сні.

Кефір - сонник Цвєткова

А до чого сниться кефір по Цветкову? Сонник Цветкова говорить про те, що кефір уві сні - це хороший знак. Він символізує зміни на краще, сприятливі зміни в стосунках.

Все сонники рекомендують розглядати сон з кефіром в загальному контексті, надаючи значення тому, з яким настроєм ви прокинулися після сну, згадали сон відразу або через деякий час, було чи напруга або тривога під час перегляду сну, або навпаки ви відчули почуття полегшення, задоволення , радості.

Поділися в соц мережах: