До чого сниться фата?

Відео: До чого сниться фата

Змист

Трохи раніше ми розглянули до чого сниться весілля, сьогодні ж ми звернемо увагу на деталі і дізнаємося до чого сниться фата.

Фата уві сні російський народний сонник

Згідно російському народному сонником фата - це символ невинності, молодості і чистоти, а значить бачити уві сні фату - до хорошого. Так, наприклад, якщо ви побачили наречену в фаті, то знайте, що в вашому оточенні є людина, яка завжди вам допоможе і вас підтримає.

Якщо ви бачили просто фату, чи не надіти на дівчину, то незабаром ви познайомитеся з дуже хорошою людиною.

А ось якщо ви приміряли уві сні фату, то напевно ви в чомусь переоцінюєте себе і замість того, щоб чинити благородно, «працюєте на публіку», тобто, влаштовуєте показуху.
Якщо ви уві сні побачили, що з дівчини знімають або зривають фату, то вам необхідно бути обережнішими в розмовах, так як таке сновидіння попереджає про сварку з близькою людиною, довіру якого відновити буде ох як нелегко.

До чого сниться фата - сонник Фрейда

Якщо чоловік уві сні міряє фату, значить йому необхідно менше звертати увагу на дрібні проблеми, а ось зайнятися собою не заважає.

Якщо жінка приміряє уві сні фату, то в її житті відбудуться деякі зміни, прийняти які буде нелегко.

Відео: До чого сниться фата

Якщо фата сниться незаміжньою дівчині, то незабаром вона познайомиться з чоловіком, який змінить її життя, зіграє в ній велику роль, можливо стане чоловіком, а тому вже можна мріяти про те, яким буде весільна сукня, весільна церемонія, кільця, келихи, весільні папки-свідоцтва, подарунки і т.д.

Брудна і порвана фата уві сні - ознака зради і обману.

Сонник Мандрівника - фата приснилася уві сні

Відео: Тлумачення снів: Фата. Сонник. До чого сниться ФатаНа відміну від російського народного сонника, фата уві сні за сонником Мандрівника - зміна і розлад планів.

До чого сниться фата - езотеричний сонник

Фата по езотеричного сонником для нареченої - шлюб буде довгим і щасливим. Якщо фата уві сні нареченої порвалася, то шлюб буде недовгим, але щасливим.

Купувати чи шити фату - до виконання заповітних бажань.

Приміряти фату для заміжніх жінок - до сімейного благополуччя, для незаможних - до швидкого шлюбу.

Поділися в соц мережах: