До чого сниться пожежа будинку

k-chemu-snitsya-pozhar-domaДо чого сниться пожежа будинку? Приснився пожежа не можна однозначно відносити до кошмарів, що передвіщає щось погане. Древні казали, що вогонь людині і один і ворог. Тому тлумачення снів про пожежу будинку вельми суперечливо.

До чого сниться пожежа будинку по сонником Ванги

Змист

Сонник Ванги досить оригінально трактує приснився пожежа в будинку. Він радить звернути увагу на дим: його характер і особливо запах. Їдкий і неприємний означає розпускають кимось брудні плітки. Якщо палає на тільки будинок, але і все навколо - слід очікувати жорстокої посухи, яка уособлювала голод і погіршення багатьох аспектів життя.

Трактування пожежі в будинку по сонником Міллера

Згідно сонником Міллера, палаючий будинок означає позбавлення від старого і очищення шляху до нових і радісним змін у житті, наприклад переїзду або хоча б ремонту. Боротьба з пожежею означає перешкоди або труднощі в роботі. Якщо пожежа супроводжувалася жертвами - прогноз поганий, можлива хвороба когось з домочадців.

Пожежа в будинку по сонником Фрейда
А до чого сниться пожежа будинку або будинків по Фрейду? Фрейд пов`язує полум`я з чуттєвої стороною життя. Палаючий будинок означає сильне сексуальне бажання, але боротьба з вогнем - тривожний знак, що означає проблеми у статевій сфері. Знаходження в будинку під час пожежі свідчить про сумніви в своїй сексуальної спроможності. Сонник Фрейда розглядає розбурхане полум`я, як найсильнішу пристрасть, а тліюче вугілля тлумачаться, як згасання почуттів.

Тлумачення пожежі сонником Нострадамуса

Побачений уві сні пожежа Нострадамус пов`язує з плотської одержимістю, чуттєвої пристрастю або раптовим бажанням змін. Гасіння вогню вказує на страх перед змінами, пасивність, а значить - втрачений шанс. Навпаки, приснився власноручний підпал будинку знаменує бажання круто повернути своє життя. Погано, якщо пожежа розгорілася всередині будинку від свічки - це провісник швидкої зради.

Пожежа уві сні за сонником Хассе

Сонник Хассе тлумачить приснився пожежа в позитивному ключі. Сам факт пожежі обіцяє несподіване отримання покровітельства- дивитися на пожежу - до радісних собитіям- якщо під час пожежі багато густого диму - очікуються радісні звістки.

Сонник Дмитра та Надії Зими - пожежа будинкуПалаючий будинок уві сні - невиправдані очікування. Якщо пожежа в своєму будинку - варто звернути увагу на відносини всередині сім`ї, назріває серйозний конфлікт. У разі, коли під час пожежі немає жертв, диму і попелу, сон несе позитив, віщуючи душевний підйом і успіх у справах.

Пожежа в будинку по сонником Цвєткова

Сонник Цветкова тлумачить вогонь у всіх його проявах, як руйнівну стихію, яка несе негатив і руйнування, аж до загрози життю.

Приснився бурхливий вогонь відображає реальний розвиток значущих подій. Щоб дізнатися, якими вони будуть, потрібно намагатися запам`ятати якомога більше деталей сну.

Поділися в соц мережах: