Секс у житті жінки

Відео: Секс у житті жінки

Змист

Секс у житті жінкиОдин пристрасний секс спалює 200 калорій - приблизно стільки ж, скільки 15 хвилин бігу на біговій доріжці або партія в сквош.

Відео: секс! яку роль відіграє секс або відсутність сексу в інтимному житті жінки?

У сексуально збудженої людини частота пульсу збільшується з 70 до 150 ударів на хвилину, так само як у спортсмена, який докладає максимальне зусилля. Крім того, скорочення м`язів під час статевого акту розробляють таз, стегна, сідниці, руки і грудну клітку.

Секс і тонізує, і присипляє - і все вчасно.

Депресія, пригнічений стан, стрес - все це в якійсь мірі вирішується за допомогою сексу. Зрозуміло, не за допомогою спасенних бесід. Звичайно, займаючись сексом, ти не будеш думати про лікування болячок. Ти будеш танути, насолоджуватися, стогнати і хотіти ще. А найголовніший підсумок всього дійства може трапитися не скоро. Тільки через дев`ять місяців.

Жінка не хоче сексу, якщо

боїтьсяСекс у житті жінки

Того, що не вийде, що ні виправдаєш надії партнера, що він вважатиме тебе недостатньо привабливою. Що чоловік тебе кине максимум через тиждень, мінімум після першої ночі. І вже точно ніколи не одружиться. Врахуй, думка матеріальна.

Пам`ятаєш аффирмацию «Я найчарівніша і найпривабливіша»? Вимовляй щоранку перед дзеркалом, допомагає. Тим більше що в сексі ти, мабуть, маєш потребу побільше інших.

вагітна
Змінилося все навколо і всередині тебе. Ти стала більш чутливою, але, на жаль, не більше чуттєвої. Зростаючий живіт, як тобі здається, зовсім не прикрашає. А від проклятого токсикозу хочеться не стільки сексу, скільки оселедця "під шубою".

Після народження дитини - зайві кілограми, яких ти соромишся, і багато турбот з малюком. Загалом - не до чоловіка, не до подружніх обов`язків. У цій справі допоможе такт і терпіння другої половини. Тільки цим не обійтися. Спробуй не соромитися і вже тим більше не дратуватися. Почніть з простих дотиків, може бути, на це піде навіть кілька тижнів. Від вас обох потрібне терпіння і любов, а решта налагодиться.

втомилася

Скажений темп на роботі, вічний недосип і завантажені вихідні. Який там секс, виспатися б! А тепер стоп. Подумай, що для тебе важливіше: людина, яка поруч, або гроші з кар`єрою? З іншого боку, ти теж не ангел.Жінки від 18 до 50 легко можуть поміняти секс на інші цікаві заняття: зустріч з подружками, сон, час, присвячене собі коханій, перегляд телевізора, читання книжки, поїдання смакоти, шопінг, зайняття в спортзалі.

Секс у житті жінки: книга скарг

Секс у житті жінкиВсі дівчата люблять поговорити про секс і обговорити з подружками своїх партнерів. На що ж ми найчастіше скаржимося?

 • 37% жінок вважають, що їх чоловікам потрібно по-новому поглянути на своє ставлення до сексу.
 • 35% говорять, що коли партнер отримує задоволення, він відразу втрачає інтерес до того, що відбувається. А іноді і засинає.
 • 29% скаржаться, що для чоловіків секс означає тільки статеві зносини. Ніяких почуттів, суцільна фізіологія.
 • 24% незадоволені тим, що їх ніколи не питають, чого вони хочуть. Це іноді і добре, але бути іграшкою в чужих руках сподобається не всім.
 • 22% розчаровані тим, що їх партнери не привносять у відносини ніякої романтики. Ні квітів, ні шампанського. Одні футбольні матчі.

Секс у житті жінки: голі факти

 • Секс у житті жінки30% молодих жінок не мають постійного партнера і часто роками обходяться без сексу.
 • Найдовший оргазм триває близько 20 хвилин. Заради справедливості варто сказати, що щасливці схильні до Мультіоргазм, тобто відчувають кілька оргазмів з дуже короткими перервами. Заради ще більшої точності: кожен наступний оргазм за силою менше, ніж попередній.
 • Згідно з опитуванням одного американського журналу, 42% жінок щасливі в своєму сексуальному житті, 41% не надто нею задоволені, а 17% спостерігають за сексом тільки в реаліті-шоу, а не у власній спальні.
 • Як правило, секс триває всього 15 хвилин: 10-12 хвилин прелюдії і 3-5 хвилин - статевий акт.
 • Крім людини, сексом люблять, саме люблять, займатися дельфіни і карликові шимпанзе. Вони, як і ми, роблять це не тільки в період розмноження.
 • Оргазм може бути сильніше, якщо ви займаєтеся сексом в гарячій атмосфері. У самому прямому сенсі. Може бути, зокрема тому так практикується секс на пляжі.
 • В середньому, сьогодні займалися сексом 400 мільйонів чоловік, а це кожен сімнадцятий.


Вдумайся в прочитане і згадай, хто з твоїх подруг і знайомих найчастіше скаржиться на життя, страждає від комплексів, незадоволений ситуацією в родині. Як правило, це ті, у кого в сексуальній сфері теж все не гаразд.

Секс дає нам ні з чим не порівнянний заряд енергії, є відмінним стимулом для самовдосконалення і, головне, дозволяє нам відчувати себе Справжніми Жінками!Секс у житті жінки

Секс у житті жінки: перший секс

Відео: Активність жінки в сексі

Потрібен для того, щоб задовольнити цікавість, подолати вічне ниття перше кохання «ну давай, я акуратно», і для того, щоб займатися цим все життя. Перший секс рідко буває по-справжньому шикарним. Та це й неважливо. У нього інші завдання.

Секс у житті жінки: секс з жінкою

Відео: Любов і секс в житті жінки

Про це думають багато, мало хто наважується і зовсім мало хто розповідає. Це потрібно, як і багато в сексі, для того, щоб було. «Галочка» - «а мені не слабо», «я зробила це» та інше, та інше - рухає багатьом в житті. Втім, у випадку з подружкою секс трапляється в такому стані, що вранці складно згадати - ставити, «галочку», чи ні.

Секс у житті жінки: секс у воді

Необхідний тим, хто хоче відчути себе голлівудською кінозіркою, якщо справа відбувається в басейні під відкритим небом- мишею в мишоловці, якщо у вітчизняній ванной- або дельфіном, якщо у відкритому морі.

Поділися в соц мережах: